Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Kalendarz i zadania


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 farciarz

farciarz
  • 21 postów
  • SkądSzczecin/Warszawa

Napisano 17 stycznia 2009 - 09:39

Witam Szukam programu za pomoca ktorego bede mogl zarzadzac spotkaniami i zadaniami do wykonania, powiazanego z orginalnym kalendarzem iPhona. Czy instnieje taki program?

#2 bispawel

bispawel
  • 120 postów
  • SkądWrocław

Napisano 17 stycznia 2009 - 18:24

edycja kalendarza na google, a potem synchronizacja po przez program z Cydii "NemusSync" korzystam i bardzo polecam ;)

#3 basior

basior
  • 378 postów
  • SkądNowy Sącz

Napisano 17 stycznia 2009 - 20:39

...lub Outlook jeśli chodzi i windę i synchronizacja przez iTunes :)

#4 farciarz

farciarz
  • 21 postów
  • SkądSzczecin/Warszawa

Napisano 17 stycznia 2009 - 22:53

Mi chodziło raczej o program ktory zainstaluje na iPhonie i będzie mi zastępował oryginalny kalendarz do wpisywania umówionych spotkań i zadan ale jednocześnie chce żeby wszystkie wpisywane zdarzenia byly tez widoczne w oryginalnym kalendarzu.

#5 rolex83

rolex83
  • 237 postów

Napisano 18 stycznia 2009 - 14:01

Mi chodziło raczej o program ktory zainstaluje na iPhonie i będzie mi zastępował oryginalny kalendarz do wpisywania umówionych spotkań i zadan ale jednocześnie chce żeby wszystkie wpisywane zdarzenia byly tez widoczne w oryginalnym kalendarzu.


A to standardowy kalendarz tak nie dziala?

#6 bartel

bartel
  • 1 050 postów

Napisano 18 stycznia 2009 - 14:06

http://www.myapple.p...-nuevasync.html

#7 Wazziu

Wazziu
  • 54 postów
  • SkądWa-wa/Stuttgart

Napisano 19 stycznia 2009 - 09:49

w stand kalendarzu brakuje mi np przypomnien typu - ustawienie daty i godziny - zadzwon do... nie mowiac juz o zywklym przypomnieniu - jest tylko "zadanie"... tez szukam programu ktory zadziala jak organizator z Nokii

#8 Teq

Teq
  • 667 postów

Napisano 19 stycznia 2009 - 19:11

no albo zarty sobie stroisz, albo w zyciu nie wlaczales kalendarza w iphonie. Ustawiasz zdarzenia nie zadania, zdarzenie moze sie wydarzyc dzisiaj, jutro albo za rok, mozesz je sobie ustawic na dowolna date i dowolna godzine, mozesz tam wpisac przypomnienie np zadzwon do..., mozesz ustawic przypomnienie przed zdarzeniem od 5 minut do 48 godzin, ba, mozesz nawet ustawic powtarzanie tego samego zdarzenia. Potem widok sobie ustawiasz na liste i masz task-list, posortowany datami i godzinami, czyli wszystko czego tylko dusza moze zapragnac.

#9 Windykat

Windykat
  • 17 postów
  • SkądKraków

Napisano 19 stycznia 2009 - 21:18

ja zmieniłem moją Nokię na iPhona właśnie dzięki kalendarzowi także uwierz że niczego mu nie brakuje, jest rewelacyjny pracuje z nim na co dzień i jestem bardzo zadowolony. brakuje mi tylko kategoryzowania kolorami. Niby jest taka funkcja opisana w opisie telefonu ale ani mi ani nikomu z moich znajomych ani obłudze w sklepie iSpot nie udało się tego problemu rozwiazać..

#10 bispawel

bispawel
  • 120 postów
  • SkądWrocław

Napisano 19 stycznia 2009 - 23:12

hmmm... co prawda ja korzystam z kalendarza na google i potem sobie to synchronizuję z iP, ale kolory mam - jako że google przypisał do każdego kalendarza inny kolor jest on (kolor) widoczny jak dostaję maila z przypomnieniem i w samym kalendarzu na iP przy danym zdarzeniu... ale nie wiem czy dokładnie o to Tobie chodzi...

#11 Windykat

Windykat
  • 17 postów
  • SkądKraków

Napisano 19 stycznia 2009 - 23:19

Nie do końca. Już wiem że można z kolorami zsynchronizować kalendarz przez Google ale to idzie bezprzewodowo i nie da się samemu określić kiedy ma się kalendarz zsynchronizować. Gdyby jeszcze się dało samemu o tym decydować to bym synchronizował tylko pod wifi :P

#12 bispawel

bispawel
  • 120 postów
  • SkądWrocław

Napisano 19 stycznia 2009 - 23:33

nie no sam decydujesz kiedy chcesz zsynchronizować... przez nemussync... ;] nie kumam trochę... chodzi Tobie o to że nie masz dostępu do wifi? zawsze możesz to robić przez outlooka a potem iTunes... (wtedy masz przez kabel)

#13 Windykat

Windykat
  • 17 postów
  • SkądKraków

Napisano 20 stycznia 2009 - 08:11

Robię to z outlookiem i przez iTunes z kablem ale kolory mi nie przechodzą do IP

#14 Wazziu

Wazziu
  • 54 postów
  • SkądWa-wa/Stuttgart

Napisano 20 stycznia 2009 - 10:30

no albo zarty sobie stroisz, albo w zyciu nie wlaczales kalendarza w iphonie.
Ustawiasz zdarzenia nie zadania, zdarzenie moze sie wydarzyc dzisiaj, jutro albo za rok, mozesz je sobie ustawic na dowolna date i dowolna godzine, mozesz tam wpisac przypomnienie np zadzwon do..., mozesz ustawic przypomnienie przed zdarzeniem od 5 minut do 48 godzin, ba, mozesz nawet ustawic powtarzanie tego samego zdarzenia.
Potem widok sobie ustawiasz na liste i masz task-list, posortowany datami i godzinami, czyli wszystko czego tylko dusza moze zapragnac.


Tak to wszystko prawda - moze nie wyrazilem sie wystarczajaco jasno - moja wina.
przyklad - w nokii wpisuje zadanie (nie zdarzenie - to tez moge)
zadzwon do... wraz z zaznaczeniem z bazy telefonow do kogo
i o okreslonym czasie telefon przypomina mi tak - ze naciskam zielony przycisk i dzwonie - mozna tak w iP ? jesli tak, to poprosze o instrukcje.
powinna byc zakladka - remind
Moze sie czepiam - ale ta drobna rzecz ktorej mnie czasami brakuje.
O innych brakach nie wspomne- bo to nie ten temat

#15 Teq

Teq
  • 667 postów

Napisano 20 stycznia 2009 - 11:26

aaa no teraz rozumiem, nie, takiej opcji nie widzialem w iphone (ani w zadnym telefonie jaki do tej pory posiadalem ;)) a remind jest jako przycisk, a nie zakladka. Z twojej perspektywy to rzeczywiscie sa braki, bo sa to opcje ktore miales w swoim (prawdopodobnie) poprzednim telefonie, dla mnie to nie sa braki tylko zbedne dodatki, bo nigdy tego wczesniej i tak nie widzialem/uzywalem ;).




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych