Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Jak skutecznie wyłączyć internet - WiFi, GPRS, 3G ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
89 odpowiedzi w tym temacie

#76 Stasio90

Stasio90

    I hear the Angels cry, the calling my name.

  • 1 550 postów
  • SkądŁaziska Górne

Napisano 01 marca 2010 - 11:10

spróbuj po wifi wejść na iphonenodata.com z poziomu Iphona i zainstalować profil niestety nie dam 100% gwarancji że zadziała bo niby na 3GS-ach raz działa raz nie.

#77 eR

eR
  • 971 postów
  • SkądEuropa

Napisano 01 marca 2010 - 11:47

najman brat kupil telefon ktory z zalozenia laczy sie z internetem... kolejny co kupuje kota w worku ?!? :)

Swoja droga, skoro juz kupil internetowy telefon, to zeby skutecznie pozbyc sie 90% jego funkcji w warunkach polowych, nalezy wylaczyc usluge u operatora :)

#78 najman

najman
  • 953 postów

Napisano 01 marca 2010 - 11:59

Ja mu mowilem wczesniej o tym ze to tel internetowy, kupil sobie paczke 50mb na wszelki wypadek;) nie ma potrzeby zeby kupowal necik w abonamencie bo tam gdzie jest(praca, dom) ciagle ma darmowe wifi...;)

#79 eR

eR
  • 971 postów
  • SkądEuropa

Napisano 01 marca 2010 - 12:19

najman 50MB wystarczy spokojnie, na takie samoistne polaczenia telefonu z netem. Przynajmniej dotyczy to moich dwoch iP2G :)

#80 brogie

brogie
  • 26 postów

Napisano 01 marca 2010 - 12:40

na 3gs no data nie dziala jedyna mozliwosc to nie uzywanie wifi bez trybu samolotowego

#81 moto-myszka

moto-myszka
  • 1 postów

Napisano 01 marca 2010 - 13:57

Poradziłem sobie uzywajac [url=http://www.iphonenodata.com]Disable EDGE/3G data on iPhone - iphonenodata.com - for free[/url] ;)

ale dzieki za odp.

Hej, Twój sposób okazał się najprostszym ze wszystkich tu podanych propozycji:) szybko i bez żadnego wgrywania innych programów.
dzięki bardzo choć jeszcze nie wiem czy zadziałał??:)
Wyzerowałam konto i będę obserwować.

#82 meeron

meeron
  • 504 postów

Napisano 15 marca 2010 - 19:12

Powyższy sposób działa na 3G 3.1.2, polecam

#83 podrozposlubna

podrozposlubna
  • 47 postów

Napisano 28 marca 2010 - 08:50

a sprawdzal ktos powyzszy sposob z iphonenodata.com na 3gs 3.1.3?

#84 brogie

brogie
  • 26 postów

Napisano 31 marca 2010 - 09:30

nowy sbsettings o dziwo zdaje się działać!!! testyje od 3dni i wygląda na to że "data" toggle z sbs działa!!!

#85 podrozposlubna

podrozposlubna
  • 47 postów

Napisano 01 kwietnia 2010 - 09:37

wlasnie wrocilem z zagranicy. w 3gs po wylaczeniu 3G oraz roamingu danych nie sciagnelo mi ani jednego kb (przynajmniej tak pokazala statystyka w ustawieniach/ogolne/uzycie. Wyglada wiec, ze nic wiecej nie potrzeba. pzdr

#86 szaktina

szaktina
  • 3 postów

Napisano 02 sierpnia 2010 - 12:22

jeżeli w sbsettings zgasiłam ''data'' to nie będzie się sam łączył z netem??? może głupie pytanie ale dopiero zaczynam...

#87 OleYek

OleYek

  • 17 478 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 02 sierpnia 2010 - 12:41

jeżeli w sbsettings zgasiłam ''data'' to nie będzie się sam łączył z netem???
może głupie pytanie ale dopiero zaczynam...


Nie bedzie. Mozesz zreszta sama sprawdzic probujac wejsc na jakas strone...

#88 szaktina

szaktina
  • 3 postów

Napisano 02 sierpnia 2010 - 14:51

dzięki, próbowałam i jest wyłączony

#89 krzew

krzew
  • 37 postów
  • Skądpoznań warszawa

Napisano 02 sierpnia 2010 - 18:31

Pytanie z trochę innej beczki ale w temacie internetu. Ile potrzeba mb w pakiecie żeby bez stresu używać iphona? Nie mówię tu o ściąganiu czy notorycznym siedzeniu na YT, ale o mailach, stronkach z wiadomościami, parę aplikacji, i inne duperele przy których telefon okazuje się łasuchem kb. Mam opcję 300mb w Erze i zastanawiam się czy to wystarczy... może lepiej 2 gb? Pozdrawiam Maciej

#90 kaaple

kaaple
  • 167 postów
  • SkądZielona Góra

Napisano 01 października 2010 - 19:57

Pytanie z trochę innej beczki ale w temacie internetu.
Ile potrzeba mb w pakiecie żeby bez stresu używać iphona? Nie mówię tu o ściąganiu czy notorycznym siedzeniu na YT, ale o mailach, stronkach z wiadomościami, parę aplikacji, i inne duperele przy których telefon okazuje się łasuchem kb.
Mam opcję 300mb w Erze i zastanawiam się czy to wystarczy... może lepiej 2 gb?

Pozdrawiam
Maciej


W swoim telefonie masz takie narzędzie w ustawieniach ktore pokazuje ci ile mb wyslales i odebrales tylko przez siec komorkowa, nie wlicza wifi, zobacz sam przez miesiac ile potrzeba zaplacisz jeden rachunek a pozniej juz wezmiesz pakiet, ale 300 mega to luzem




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych