Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Jak zablokowac dostep do internetu w iP 3g? (Era)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 mat2807

mat2807
  • 4 postów

Napisano 19 listopada 2008 - 23:13

Witam, jestem nowym posiadaczem iPhona i nowym uzytkownikiem Forum, wiec we wstepie witam Was wszystkich. Moje pytanie dotyczy kontroli dostepu do Internetu. Mam telefon w sieci Era i chcialbym uniknac przypadkowego laczenia sie z Internetem, np przy wcisnieciu ikonki z pogoda itp. Czy jest mozliwosc zablokowania laczenia sie przez EDGE, np przez potrzebe wpisania kodu przy kazdorazowym laczeniu sie z Internetem (mialem tak np w SonyEricsson). Jesli nie to jak sprawdzic czy w danym momencie telefon laczy sie z Internetem za pomoca sieci komorkowej? Poczatkowo myslalem, ze jesli ikonka "E" jest niebieska wtedy nawiazuje polaczenie a gdy jest szara to polaczenie w danym momencie jest nieaktywne. Jednak kolor ikonki zalezy chyba od tla, na jakim sie znajduje poniewaz np podczas pisania esemesa czy ustawiania budzika tez podswietlona jest na niebiesko. Bede wdzieczny za pomoc. Pozdrawiam

#2 Aryman

Aryman
  • 678 postów
  • SkądEdinburgh

Napisano 19 listopada 2008 - 23:30

mi non stop jest podświetlona ikonka internetu, ale mnie już zaczęło denerwować to i normalnie wybuchłem, gdy 5 dni temu zeżarło mi ostatnie pieniądze na koncie wiec znalazłem na youtube.com taki sposób na wyłaczenie EDGE: kliknij tu. Poprostu wchodzisz przez iphone tam i tylko klikasz a potem ściąga ci się profil. Za pierwszym razem nei wierzyłem, myślałem że trzeba mieć JB ale jednak nie trzeba, profil naprawde pojawia się w ustawieniach.
Pozdrawiam

#3 mat2807

mat2807
  • 4 postów

Napisano 20 listopada 2008 - 00:19

Dzieki, poradzilem sobie juz za pomoca APN Editiona. Temat do kasacji. PS Era to zlodzieje

#4 majkool

majkool
  • 4 385 postów
  • SkądPolice

Napisano 20 listopada 2008 - 02:23

mat2807

BossPrefs się używa ")

Aha to nie Era zżera tylko iPhone automatycznie się łączy...

btw. Ale i tak Era zdziera...

#5 MacKozer

MacKozer

  • 7 214 postów
  • SkądŁódź

Napisano 20 listopada 2008 - 09:00

zamykam




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych