Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Zerowanie iPhone


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 kogut69

kogut69
  • 3 postów

Napisano 19 listopada 2008 - 17:58

No to tak, jakieś 30min temu w moje ręce wpadł Iphone.
Bawiąc się wszedłem, w ustawienia->ogólne i wybrałem wyzeruj cała pamięć iphona czy jakoś tak .
Wyskoczyło ostrzeżenie, że potrwa to ok.1h i wszystko zostanie usunięte.
Mimo to ja głupi dotknąłem "ok".
Teraz jest wielkie jabłko i pasek na którym na moje oko jest 10%.
Proszę was o pomoc co zrobić, gdy to się skończy?

iPhone 2G 8gB
Soft 2.1 prawdopodobnie odblokowany bo była Cydia i Installer
Sim-locka nie ma także.

Proszę o szybką odpowiedź

#2 Grzela

Grzela
  • 950 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 19 listopada 2008 - 18:06

Będziesz musiał wszystko od nowa wgrywac.
Jeśli chcesz mieć Jialbrake będziesz musiał go zrobić. http://www.myapple.p...a-quickpwn.html
No i synchronizacja z iTunes aby mieć swoją muzykę, zdjęcia,filmy itd.

#3 dliwski

dliwski


  • 15 305 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 19 listopada 2008 - 18:06

A najprawdopodobniej iPhone już się nie włączy i trzeba będzie robić Restore i ponowne odblokowanie.

#4 kogut69

kogut69
  • 3 postów

Napisano 19 listopada 2008 - 18:09

Czyli tylko jailbreak mam zrobić według tamtej instrukcji ? Na telefonie nie było żadnych piosenek, kontaktów i karty sim (dosłownie 10min przed wyzerowaniem dostałem go do rąk), więc może to i lepiej, że teraz to zrobiłem a nie później. Dziękuję Wam za szybką odpowiedź, na prawdę porządne forum :) Na czym polega restore?

#5 remekb

remekb
  • 44 postów
  • SkądZabrze, Poland

Napisano 19 listopada 2008 - 18:10

Może nie na temat, chociaż nie wiem :) Ale czy istnieje możliwość sformatowania dysku w iP? Tak, aby potem na nowo zainstalować system i wgrać dane?

#6 Grzela

Grzela
  • 950 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 19 listopada 2008 - 18:12

remekb
Restore.

#7 kogut69

kogut69
  • 3 postów

Napisano 19 listopada 2008 - 20:09

ok. Pasek znikł jakieś 30min temu teraz jest tylko ikonka apple i nic więcej Jeżeli dotknę palcem tą ikonkę to po chwili robi się takie kółko z kresek, które się kręci... Co robić dalej, może spróbować wyłączyć telefon?

#8 dliwski

dliwski


  • 15 305 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 19 listopada 2008 - 20:34

@kogut: czyli dokładnie to o czym pisałem. Zastosuj się do rad tu wymienionych.

#9 remekb

remekb
  • 44 postów
  • SkądZabrze, Poland

Napisano 28 listopada 2008 - 02:16

remekb
Restore.


Pytanie: Jak zrobić restore? :) Może to podstawy ale szukałem na forum i nie mogę znaleźć :)

#10 kummer

kummer
  • 1 999 postów
  • SkądBydgoszcz,Osielsko

Napisano 28 listopada 2008 - 02:34

P: Jak wprowadzić iPhone w tryb restore (DFU Mode) i zrobić restore/update do innej wersji firmware niż proponuje mi iTunes?
O: Ściągnij interesujące Cię firmware na dysk (linki znajdziesz np. >>Programy, aplikacje itd<< PRZECZYTAJ ZANIM ZADASZ PYTANIE v2 - MyApple.pl) -- nie rozpakowuj, plik ma pozostać w formacie .ipsw. [1.0.2] przytrzymaj Home+Sleep/Wake przez 25 sekund do momentu pojawienia się napisu "Please connect to iTunes" lub [1.1.1 i wyżej] podłącz iPhone do komputera i włącz iTunes, przytrzymaj przyciski Sleep/Wake + Home przez 10 sekund (lub do momentu aż zgaśnie ekran), następnie puść górny przycisk, a Home trzymaj do momentu pojawienia się informacji o wykryciu iPhone w trybie Restore. Następnie przytrzymaj [Mac] Option ([Win] Shift) w momencie kliknięcia na Restore/Update w iTunes i wskaż plik firmware na dysku.
http://www.myapple.p...ze-pytania.html




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych