Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iLife 08 w nowym Mac-u...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 mobor

mobor
  • 182 postów

Napisano 12 listopada 2008 - 17:38

Proszę o informację w jakiej postaci powinien występować wyżej wymieniony pakiet. Kupiłem wlaśnie nowego Mac'a mini z preinstalowanym Leopardem oraz pakietem i'life 08 - wszystko po polsku "out of the box" W pudełku znalazłem tylko 2 płytki służące do reinstalacji systemu- nie ma płyty dedykowanej pakietowi I LIFE 08 - Mam w związkuz tym pytanie -czy ów pakiet znajduje się na płytkach RECOVERY /jest zintegrowany/ czy też powinien być na oddzielnym dysku DVD... ? Z góry dziękuję za info

#2 virgin71

virgin71



  • 12 562 postów
  • SkądWrocław

Napisano 12 listopada 2008 - 23:34

jest w systemie

#3 mobor

mobor
  • 182 postów

Napisano 13 listopada 2008 - 19:10

Jest Kolega pewny tego faktu ? Pytam dlatego ze dzwonilem dzisiaj do Ispot w Wawie i tam babka powiedziała mi ze powinna byc dedykowana TRZECIA płyta w zestawie Wiem że handlujesz mackami dlatego pozwolę sobie jeszcze raz zapytać czy jestes w 100% pewny że pakiet I Life jest zintegrowany z instalką leoparda która jest w komplecie na 2 płytach DVD ... ? Nigdzie na płytach nie ma wzmianki ze zawierają one pakie i Life08...chcę się po prostu upewnić aby w razie potrzeby ścigać kogo trzeba za brak oprogramowania. Jeśli wszystko jest na płytach - będę mógł spać spokojnie...

#4 TigerStyle

TigerStyle
  • 1 385 postów
  • SkądBournemouth / Łódź / Planeta

Napisano 13 listopada 2008 - 19:21

Ja na początku posiadania iMaka, coś grubo schrzaniłem. Zainstalowałem wszystko tak jak miałem na początku łącznie z pakietem iLife.

#5 radeksoftdj

radeksoftdj
  • 563 postów
  • SkądKrzeczowice

Napisano 13 listopada 2008 - 20:49

Na tych 2 dvd dołączonych z komputerem jest leopard iLife '08 i iWork'08 i jestem tego pewny bo mam to wszystko zainstalowane

#6 OzzyMac

OzzyMac
  • 324 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 13 listopada 2008 - 21:04

Jak zainstalowałem leoparda to od razu miałem ilife08

#7 mobor

mobor
  • 182 postów

Napisano 13 listopada 2008 - 22:11

dziękuję Panowie - wszystko jest jasne :)

#8 rafalz

rafalz
  • 343 postów

Napisano 13 listopada 2008 - 23:47

Na tych 2 dvd dołączonych z komputerem jest leopard iLife '08 i iWork'08 i jestem tego pewny bo mam to wszystko zainstalowane


iWork jeśli jest to w wersji trial...

pozdr.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych