Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Ranking gier, czyli co polecacie...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
307 odpowiedzi w tym temacie

#26 tasman

tasman
  • 77 postów
  • SkądKraków

Napisano 19 listopada 2008 - 01:46

Idarts (najlepsze lotki jakie widziałem)



Fakt, lotki pierwsza klasa.

Jeszcze bardzo dobra gra to Live Poker, bardzo dobry hold em, dobrze zrobione graficznie i co najważniejsze gra się z żywymi przeciwnikami.

#27 radekw

radekw
  • 266 postów
  • SkądKraków

Napisano 20 listopada 2008 - 10:02

Gierki siedzące na moim telefonie: Labirynth LE - ciekawa gierka na nudne chwile, ale wersja light jest wystarczająca mi się wydaje - nie zamierzam kupić pełnej wersji. Plus to poziomica w opcjach gry - przydała mi się parę razy :) Lumen Lite - fajna gierka logiczna, coś a'la Lasermania na Atari XL - o ile ktoś to jeszcze pamięta ;) MotionX Poker - już tu wspominany, wciąga SolFree - kilka pasjansów. Na moje potrzeby wystarcza Black&White - planszówka, można grać samemu lub z żywym przeciwnikiem. Też na zabicie czasu w autobusie Solar Quest Light - podoba mi się, mając jeden etap rozważałem zakup pełnej wersji, ale teraz kiedy dołożyli kilka leveli do wersji demo już się mi nie opłaca ;) Sudoku - wiadomo Blocks Classic - fajny klon arkanoida i ma 40 leveli :) S.A.M. Lite - klasyk w ciekawej oprawie graficznej, waham się nad zakupem pełnej wersji Star Wars The Force Unleashed - Nie jestem jakimś wielkim fanem SW, ale gra bardzo mi przypadła do gustu Blue Skies - pamiętacie Desert Strike? :) Moja ulubiona gierka służąca do demolki wszystkiego na ekranie Midnight Bowling - bardzo fajne kręgle z bardzo fajną oprawą graficzno-muzyczną. Wciąga Midnight Pool - fajny bilard, idea trochę podobna do Cue Club z PC, ale grafika lepsza na iPhone ;) Fastlane - wyścigi samochodowe. Grafika i układ torów łudząco podobne do NFS 4 Anaconda - darmowy klasyczny snake, tylko tyle i aż tyle :) Dactyl - trzeba być szybkim Air Hockey - do krótkiej zabawy z kumplem przy piwie ;)

#28 mrfreeze

mrfreeze
  • 246 postów

Napisano 20 listopada 2008 - 11:04

1. Reign of Swords - zdecydowanie i bezdyskusyjnie moj numer 1 na liscie. Na taka strategie turowa czekalem od wydania softu 2.0. Klimat Age of Emperor ale turowka. Ponad 50 plansz kampanii a do tego bardzo dobrze zrobiony tryb multiplayer na ich wlasnym serwerze. Mimo 8$ moja ocena 10/10. 2. Lux Touch jest wciagajacy ale po poznaniu slabych stron CPU staje sie nudny z powodu niemoznosci przegrania z komputerem. Mam nadzieje, ze wydadza jakas pelna wersje. 3.Galcon Lite calkiem niezly RTS

#29 TATT00s

TATT00s
  • 106 postów

Napisano 23 listopada 2008 - 09:39

Guitar Rock Tour!!! Mega zarąbista gra :) Świetna graficznie,baaardzo grywałna,bardzo dobre kawałki muzyczne,podział na perke i gitarę,trudna...wkręciła mnie na tyle,że wczoraj kupiłem gitarę do x360 :) Lepsza od Tap Tap Revenge...w końcu to Gameloft :)

#30 Kvczor

Kvczor
  • 1 468 postów

Napisano 23 listopada 2008 - 16:41

Ale niestety nie ma Guitar Rock Tour dla iPodów.. :(:(:(

---- Dodano 23-11-2008 o godzinie 19:23 ----
Poprawka! Już jest na Touche!! :D

#31 zaq81

zaq81
  • 19 postów

Napisano 23 listopada 2008 - 20:06

Bike or Die 2 - gra jest miodna na max-a, nic nie zgrzyta , obawiałem się sterowania ale jest super do tego klawisze ustawiamy na ekranie gdzie nam pasuję :)(ale o tym może napisze w recenzji) po prostu cud :)

#32 OloMac

OloMac
  • 796 postów
  • SkądKoszalin

Napisano 23 listopada 2008 - 21:06

Zgadzam się, BoD 2 jest świetny :D mnóstwo plansz i to trudnych plansz, a do tego jest polskiej produkcji.

#33 jethro1

jethro1
  • 290 postów
  • SkądKraków

Napisano 02 grudnia 2008 - 11:29

Tak mało wspominanie a jedne z moich ulubionych Jelly Car oraz Spore Orginis :)

#34 lukis2

lukis2
  • 31 postów
  • SkądKielce

Napisano 03 grudnia 2008 - 22:15

Wg mnie w tym momencie absolutny nr 1 to Brothers in Arms Hour of Heroes 10/10 - dobrze rozwiązane sterowanie, świetna grafika, naprawdę dobry klimat, w tym momencie nic lepszego nie ma na iPoda, przynajmniej jak dla mnie :D 2. Spore 9/10 3. Guitar Rock Tour 9/10 4. Field runners 9/10 5. Parking Lot 9/10 - logiczna gra polegająca na przestawianiu samochodów w garażu tak aby mógł wyjechać z niego jeden z nich... 6. Asphalt 4 8/10

#35 grochh

grochh
  • 130 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 11 grudnia 2008 - 23:52

1.TapDefense(7/10) ustawiamy wieżyczki wokół drogi, by nie pozwolic potworkom przejsc. 2.Dactyl(6/10)pacamy palcem w bomby by je rozbroic, fajne lecz po kilku przegranych sie wkurzam. 3.Blackbeard LE (6/10) nawalamy kulkami w inne kulki, by te zniknęły, fajne lecz b krotkie. 4.Maze Finger(6/10) pokonujemy trase jadac palcem po ekranie. Mila grafika. 5.PowerBoat lite(8/10)Swietna gra, wyscigi motorowek. Darmowa wersja b ograniczona. 6.Subway Lite(5/10)Cos jak Parking Lot(?), czyli tak przestawiamy pociagi, by nasz dotarl na stacje. 7.Lumen Lite (6/10)Tak ustawiamy lustra i krysztalki, by 'zaliczyc' wszystkie punkty. Jak ktos lubi takie gry to mu sie spodoba.

#36 ^(gK.)^_V.1.z.^.V

^(gK.)^_V.1.z.^.V
  • 332 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 13 grudnia 2008 - 11:48

A ja polecę ze swojej strony grę pt. MONOPOLY Here & Now 1.3. Trzeba tłumaczyć o co w niej chodzi ? ;> Możliwość grania we czterech (!), całkiem ładna grafika. Polecam. ;]

#37 Mariomen

Mariomen
  • 16 postów

Napisano 13 grudnia 2008 - 21:01

Virtual Villagers - 8/10 Bardzo wciąga a bohaterowie gry nadal żyją i biegają podczas gry gra jest wyłączona.

#38 grochh

grochh
  • 130 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 14 grudnia 2008 - 22:58

Z płatnych gier chciałbym jeszcze dorzucić 1. Fieldrunners(9.5/10) Tower defense, najlepsza gra z tej kategorii w jaką grałem. 2. Crash Bandicoot (8/10)Świetna gra, nie trzeba tłumaczyć chyba o czym, byłoby 10/10, ale niestety strasznie krotka.

#39 ^(gK.)^_V.1.z.^.V

^(gK.)^_V.1.z.^.V
  • 332 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 16 grudnia 2008 - 18:45

No to ja dorzucę jeszcze kilka tytułów mało znanych, ale naprawdę sympatycznych. ;> Nie wiem w jakich cenach są te gry w AppStore, ponieważ CIACH
Daycare Nightmare (jesteśmy nianką małych potworków), 21 PRO (blackjack), Platypus (to samo co na kompa), Penguin (wystrzeliwujemy pingwiny do miśków polarnych, całkiem dobre na chwilę), Deep Green (szachy w ładnej oprawie). To by było na tyle z tych mniej znanych. ;>

#40 ademiu

ademiu
  • 984 postów
  • SkądPoznań

Napisano 17 grudnia 2008 - 21:38

Ja chyba najbardziej "enjoy" IFishing

#41 ^(gK.)^_V.1.z.^.V

^(gK.)^_V.1.z.^.V
  • 332 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 18 grudnia 2008 - 17:18

I jeszcze ktoś tu polecał Virtual Villagers, spoko gierka. ^^

#42 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 18 grudnia 2008 - 17:23

Touchgrind i Rolando. Dwie podstawowe pozycje - przynajmniej u mnie.

#43 muzamen

muzamen
  • 2 postów

Napisano 03 marca 2009 - 17:00

TouchGrind 10/10 :)

#44 Bloody_Ice

Bloody_Ice
  • 189 postów

Napisano 03 marca 2009 - 18:31

te które najbardziej mnie wciągnęły Dance, iShoot, Blocked, LightBike,Jump :), Trism, Rolando, Sway (trochę za mało plansz), Tapups i Flight

---- Dodano 03-03-2009 o godzinie 18:32 ----
a jeszcze Done Drinking

#45 hazelasty

hazelasty
  • 231 postów

Napisano 03 marca 2009 - 18:50

Jedyna gra do ktorej najczesciej wracam, to removem. Stare, dobre kulki, a ile zabawy ;].

#46 Nathan Grawesh

Nathan Grawesh
  • 65 postów

Napisano 03 marca 2009 - 19:29

Kilkanaście gierek ogarnęłem, spośród nich na najdłużej zatrzymały mnie: The Creeps - prosty, ale bardzo przyjemny tower defence - żadnych współczynników i komplikowania rozgrywki, jedynie 4 wieże do wyboru, a jednak bardzo grywalna pozycja, ze względu na miłą dla oka grafikę i miłe dla ucha odgłosy napierających potworków;). iDracula - zręcznościówka w stylu PCtowego Crimsonlanda - samotny heros kontra napierające zewsząd kreatury, które trzeba zmasakrować każdą dostępną pod ręką giwerą. Mimo, że jak na razie dość uboga, to sukces pozwala sądzić, że zostanie poważnie rozbudowana, więc warto ją nabyć dopóki kosztuje jednego dolara. Orions - połączenie karcianki w stylu Magiców ze strategią mającą w sobie coś z Herołsów. Umiarkowanie emocjonująca, ale wciąga, wciąga... Nanosaur 2 - trochę gra-ciekawostka - streujemy za pomocą akcelerometru fruwającym dinozaurem mającym zbierać jajka i szczelać do tych, którzy chcą mu w tym przeszkodzić. To konwersja z blaszaków, gra w dodatku dość wiekowa, ale na iPhonie wygląda bardzo elegancko. Choć potrafi być frustrująca, kiedy latamy po całej planszy szukając jednego przeoczonego jajka... Ale za dolara warto. ________________ Z ciekawości wpisałem 'tap tap' w wyszukiwanie w AppStore i wczoraj ukazała się Tap Tap Revenge 2. Darmowa! Niestety nie ściągnę, bo moje konto z gift carda zostało zablokowane. Szkoda tych 12$...

#47 Grzela

Grzela
  • 950 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 03 marca 2009 - 19:45

Jak dla mnie absolutne must have na iPhone'a z płatnych aplikacji to : 1. Fieldrunners- najlepszy TD an iPhone'a 2. Edge- Świetnie wykonana gra "logiczna" 3. Chop Sushi- najlepsza gra typu Match 3 4. Zen Bound- Relaksująca, po prostu świetna

#48 123456789max

123456789max
  • 154 postów

Napisano 03 marca 2009 - 21:05

O k*rwa,ściągam Tap Tap Revange 2!!

#49 Grzela

Grzela
  • 950 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 03 marca 2009 - 21:34

Gratuluje. Ten temat nie jest chyba po to aby chwalić się na temat tego co się ściąga.

#50 Robert de Clair

Robert de Clair
  • 365 postów
  • SkądGorzów Wlkp

Napisano 04 marca 2009 - 19:21

The Quest - bezkonkurencyjny cRPG 4,99€ The Creeps - Tani bardzo dobry TD 0,79€ iDracula - Shooter a la Crimsonland 0,79€ Jump - Zręcznościówka, dobre bo polskie 0,79€ Snake XT - Wąż, ładny, darmowy, ciekawy. Free




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych