Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Słuchawki do iPhone 3g


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
51 odpowiedzi w tym temacie

#1 Pietro342

Pietro342
  • 54 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 25 września 2008 - 21:35

Chciałbym kupić dobre słuchawki dokanałowe(Creative lub Sennheiser) do iPhone 3g w cenie do 100zł. Słucham rocka, Jazzu oraz muzyki klasycznej, Ew. Rapu(Hip-Hop). Nie słucham: Heavy Metalu, black Metalu, Techna.
Zależy mi na dobrym basie i czystym dźwięku.:)

Proszę mnie nie odsyłać do innych wątków!:-D

Fajnie by było gdyby słuchawki były białe, ale to już chyba lekka przesada.;-)

#2 stig

stig
  • 135 postów

Napisano 25 września 2008 - 22:47

Fajnie by było gdyby słuchawki były białe, ale to już chyba lekka przesada.;-)

Ja zamiast tego, zeby byly biale, wolalbym zeby mialy mikrofon z przyciskiem -- tak jak oryginalne. :) Juz nie raz sie przymierzalem do zmiany, ale jednak wygodny wlacznik pauzy i mikrofonik -- ciagle mnie od tego odwodza.

#3 b_jan

b_jan
  • 683 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 25 września 2008 - 22:49

A ja już miałem 2 szt. słuchawek oryginalnych i zapewne 3 szt. przede mną. :/ Cały czas coś się psuje (1. "pilot" 2. prawy kabelek). Czekam aktualnie na nowe. Ciekaw jestem co tym razem.

#4 JędrekMac

JędrekMac
  • 1 712 postów
  • SkądŁódź

Napisano 26 września 2008 - 06:01

Chciałbym kupić dobre słuchawki dokanałowe(Creative lub Sennheiser) do iPhone 3g w cenie do 100zł. Słucham rocka, Jazzu oraz muzyki klasycznej, Ew. Rapu(Hip-Hop). Nie słucham: Heavy Metalu, black Metalu, Techna.
Zależy mi na dobrym basie i czystym dźwięku.:)

Proszę mnie nie odsyłać do innych wątków!:-D

Fajnie by było gdyby słuchawki były białe, ale to już chyba lekka przesada.;-)


Na myapple nie spotkałem się właściwie z rzetelną poradą nt. słuchawek, polecam założyć wątek, albo przeszukać istniejące na forum mp3 store forum.MP3store.pl (Powered by Invision Power Board)

#5 lathander

lathander
  • 305 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 26 września 2008 - 06:22

Znalazłem na stronie cortlandu słuchawki które mnie zaciekawili i wszedłem na stronę producenta RadTech Laptop Cases, iPod/iPhone Cases & Accessories, Apple Computer Accessories a ze cena z przesyłką ze stanów okazała się wielce konkurencyjna z w/w sklepem zamówiłem ;] wyszło mnie 35$ z przesyłka a słuchawki miałem po 5 dniach w domu :)
jeżeli chodzi o dźwięk jest lepszy niż w standardowych, aczkolwiek przy muzyce jakiej słucham (metal) za bardzo podbijają bas i dźwięk tak jakby lekko stłumiony, a z gotowych presetow ciężko coś wybrać żeby grało na tyle dobrze jak przy słuchawkach od samsunga F300.

Ogólnie to i tak wypadaj lepiej bo:
- dźwięk jednak lepszy niż w standardzie.
- nie wypadają z uszu jak standardowe
- 2 rodzaje gumek (większe i mniejsze) w zestawie
- cena przyzwoita
- wykonanie naprawdę niezłe bo wykończone aluminium.
- pilot z mikrofonem do sterowania, który działa ! :)

na minus zaliczę:
- za dużo basów
- no i to ze nie lubię gdzie kabel od prawej słuchawki jest dłuższy żeby zarzucić za szyje.

ps. w cortalndzie ponad 100 zl kosztuje ;)

#6 loon

loon
  • 173 postów
  • SkądLubon, Poland

Napisano 26 września 2008 - 06:51

Witam, a mnie interesuja same sluchawki bez mic i przelacznika. Tylko zeby byly kompatybilne z 3G i lepsze od standardowych ;-)

#7 lathander

lathander
  • 305 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 26 września 2008 - 06:52

to właściwie każde :) podłącz zwykle od mp3 i zobacz czy śmigają ;] u mnie tak :D

#8 Pietro342

Pietro342
  • 54 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 26 września 2008 - 13:07

eh..zrobił się z tego jeden wielki offtopic...No, ale dzięki JędrekMac , bo tylko właściwie Ty odniosłeś się do tematu.

#9 mimon

mimon
  • 158 postów
  • SkądMaków Maz

Napisano 26 września 2008 - 18:41

dobra słuchawki do iphone
mogę tylko podzielić się swoją opinią.
Po pierwsze, osobiście do każdego odtwarzacza appla (shuffle, nano 2/3gen, touch teraz iphone) używałem jednych i tych samych Creative ep-630. Moim zdaniem jakość dźwięku (teraz w stosunku do ceny - 40zł mojemultimedia.pl) jest genialna. Wiem, że wyglądają tragicznie, ale chyba nie to się liczy prawda?
Z tego co mogę jeszcze polecić to koss porta pro - cena może przekracza te 100zł ale uwierz mi, nie będziesz żałował. Po pierwsze jakość dźwięku jest rewelacyjna.
Następnym modelem są Sennheiser PX100 - genialne choć trochę słabsze od Kossów ale moim zdaniem są wygodniejsze (mimo tego, że Kossy posiadają specjalne gąbki które ograniczają nacisk na uch).
No i zostająi jeszcze AKG K 412 P - zbyt wiele z nimi nie współpracowałem bo nie należą do mnie ale jakość też jest zadowalająca.
No to chyba tyle:)
Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, napisz prywatną wiadomość.
Pozdrawiam

---- Dodano 26-09-2008 o godzinie 19:43 ----
Ups poprawka, to że wyglądają tragicznie miało tyczyć się Koss Porta Pro :)

---- Dodano 26-09-2008 o godzinie 19:46 ----
a no i właśnie, dokanałowe - więc mój wywód był bezsensowny
mimo to, kupisz nauszne, zrezygnujesz z dousznych ^^
Po prostu

ep-630

#10 auntie_alicia

auntie_alicia
  • 74 postów
  • SkądWarschau, Poland

Napisano 26 września 2008 - 19:02

Ja używam słuchawek "Sennheiser MM50 iP Stereo Headset for iPhone" i mają fantastyczny dźwięk. Dobrze też "leżą" w uchu, ale to pewnie indywidualna sprawa. Tyle tylko, że kosztują ok. 50 funtów...

#11 raver

raver
  • 34 postów

Napisano 26 września 2008 - 19:37

Ja mam Griffin TuneBuds na sprzedaz (nowe ofc) gdybys chcial - jakosc dzwieku swietna. Pasuja takze do iPhone 2G. Kolor mam biały, jak i czarny. Moge sprzedac za 80zl - jakby cos to pisz na PW.

#12 loon

loon
  • 173 postów
  • SkądLubon, Poland

Napisano 27 września 2008 - 19:45

Witam, no wiec kupilem w MM Sennheiser MX160 za 35zł i powiem ze pelen wypas oczywiscie to same sluchawki wiec nie kazdemu beda pasowac ale dzwiek wymiata jak za ta cene.

#13 winthek

winthek
  • 35 postów

Napisano 27 września 2008 - 21:20

wystarczy poczytac recenzje na forum.mp3store.pl
np.:
Philips She9500 - forum.MP3store.pl

za 40zł kupisz Philips SHE 9500
SŁUCHAWKI PHILIPS SHE 9500/00 w niskiej cenie!

#14 loon

loon
  • 173 postów
  • SkądLubon, Poland

Napisano 28 września 2008 - 08:54

Recenzja z 2006 roku od tego czasu pojawily sie nowe zapewne lepsze modele. I nie sadze zeby philips byl lepszy niz np Sennheiser. Niekoniecznie ten model ktory kupilem. Z drugiej strony kazdemu wystarcza co innego.

#15 winthek

winthek
  • 35 postów

Napisano 28 września 2008 - 14:08

Akurat te MX 160 sa slabsze. A ze Senki ogolnie robia lepsze sluchawki to wiem ale np. model CX400 kosztuje ponad 200zł a Phipilpsy 40zl wiec o czym tu mowa

#16 adamouse

adamouse
  • 389 postów

Napisano 28 września 2008 - 14:17

Ja sie dopiszę do Koss Porta Pro - zewnętrzne, ale jakość dźwięku mieści się w zupełnie innej klasie niż te z pudełka z iPhonem. Oczywiście to są tylko słuchawki, nie mają mikrofonu ani sterowania.

#17 dfarad

dfarad
  • 98 postów

Napisano 28 września 2008 - 14:31

Oj pierdzielicie głupoty bo sobie bieda kupiła po jednej parze sluchawek i się znacie... ;/ 1.SHE 9500 -grają wybitnie jak na swoją cenę-lepiej od gównianych creativeów. 2.Cx 400/500-400 mają 60 cm kabel,co starczy do shuffle'a,ale nie do toucha/iphone'a-grają tak samo jak cx500. 3.Creative'y-słuchawki to gówno-oprócz Nausznych-Creative Aurvana Live! 4.Px 100-nauszne,grają tak samo jak koss porta pro/ksc 75- różne rozwiązania - ksc mają ślimaki,a porta pro /px mają pałąk. Mam jeszcze wiecej typów-znam się ;p- więc jak ktoś ma pytania- pisać na gg 10046987 P.s winthek- nie ma znaczenia,ile co kosztuje. Phillipsy kosztują ile kosztują. cxy grają na 150 zł,nie 200.więc wypatrzone na ceneo koszta nie są adekwatne do opinii. ;] pozdr gg 10046987

#18 turban13

turban13
  • 327 postów

Napisano 28 września 2008 - 16:49

Ja mam te Philipsy, tylko białe. Są całkiem, całkiem. Mam jej już dość długo i zdążyłem wypróbować je w wielu sytuacjach. Jakość jest bardzo średnia, ale w autobusie, czy na ulicy różnicy nie słychać. Nie nadają się natomiast kompletnie do słuchania muzyki w ciszy - wtedy słychać ich spore braki w jakości. Fajnym rozwiązaniem jest sama budowa słuchawek - są dwuczęściowe [są krótkie, w zestawie jest przedłużacz] i idealnie pasują długością do iPoda Shuffle.

#19 mekintosz

mekintosz
  • 964 postów

Napisano 28 września 2008 - 17:05

Z tanszych sluchawek to tylko Philipsy SHE9500 :)

#20 osti_24

osti_24
  • 21 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano 07 października 2008 - 09:01

Witam co sadzicie o tym produkcie zaznaczam ze do iphone 2g:
ZESTAW SŁUCHAWKOWY APPLE iPhone 3G SŁUCHAWKI HIT (445930894) - Aukcje internetowe Allegro

---- Dodano 07-10-2008 o godzinie 10:07 ----
Witam co sadzicie o tych słuchaweczkach i mam pytanie czy on tez ma pilota i zest sluchawkowy do rozmow :
ZESTAW SŁUCHAWKOWY APPLE iPhone 3G SŁUCHAWKI HIT (445930894) - Aukcje internetowe Allegro

#21 winthek

winthek
  • 35 postów

Napisano 07 października 2008 - 18:15

na pewno jakosc dzwieku jest tragiczna (jesli chodzi o odsluch muzyki) :) tak samo jak wszelakie słuchawki dla graczy z serii "for gamers", sa drogie i cienkie ale "gracze" je chetnie kupuja bo mysla ze beda na nich wiecej slyszec niz na zwyklych sluchawkach pozadnej firmy

#22 KuboX

KuboX
  • 2 119 postów
  • SkądPolandia

Napisano 07 października 2008 - 18:32

Polecam słuchawki KOSS. Oto model, który ja posiadam.

#23 adam_eu

adam_eu
  • 50 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 17 października 2008 - 02:45

Poszukuje dobrych słuchawek nausznych (tych średnich) koniecznie z mikrofonem/pilotem do przełączania otworów i odbierania połączeń. Proszę o sugestie.

#24 EKCI

EKCI
  • 655 postów
  • SkądWrocław

Napisano 17 października 2008 - 14:49

Hmm.. A Istnieje coś takiego jak kabelek kilkucentymetrowy (coś w rodzaju przedłużki), który będzie miał w sobie pilot do przełączania piosenek/mikrofon, pod który będzie się podpinać słuchawki?

#25 adam_eu

adam_eu
  • 50 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 18 października 2008 - 13:28

Tak są na allegro, ale to znacznie wydłuża długość całego kabla przez co korzystanie ze słuchawek staje się mało wygodne. Sam zastanawiam się nad zestawem Nokia WH-600. Mial ktos może z nim styczność. Dobry jest?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych