Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Problemy z nakładkami SIM w iphone 3G


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
281 odpowiedzi w tym temacie

#276 savio39

savio39
  • 24 postów

Napisano 25 maja 2009 - 20:34

Też mam REBEL SIMA i śmiga aż miło ( koszt 30 zł), Heyah śmiga, play też, reszta sieci pewnie też... Kupowałem osobiście i na początku gdy gość testował nie działało, ale to normalne. Tym, którym nie działa, wystarczy włożyc karte sim do innego telefonu bez locka, dać ręczne wyszukiwanie sieci i wybrać inną sieć ręcznie ( np. gdy karta heyah wybrać PLUS albo ORANGE), potem dac znowu automatyczne, włożyć karte do Iphona i bedzie chulać, po minucie załapie, a potem już cały czas działa ( soft 2.2.1 baseband 2.30.03 czy jakosć tam) Polecam tę kartę

#277 Jedrras

Jedrras
  • 18 postów

Napisano 27 maja 2009 - 22:06

No może i tak.. ale ja już swoją słuchawkę sprzedałem i kupiłem nową tylko teraz bez Sim Locka :) Nie zamierzam czekać na nowe nakładki itd jak wyjdzie nowy soft tylko dać Update i po bólu.. Przytoczy się telefon to się pochwalę :)

#278 tomaszyo

tomaszyo
  • 46 postów
  • SkądPoznań

Napisano 12 czerwca 2009 - 21:47

Odblokuj Iphone 3G 8-16GB SOFT 2.2.1 BEZ WYC. !! (644207989) - Aukcje internetowe Allegro

Ma takie coś i mam jednak problemy z play..

Też mam REBEL SIMA i śmiga aż miło ( koszt 30 zł), Heyah śmiga, play też, reszta sieci pewnie też... Kupowałem osobiście i na początku gdy gość testował nie działało, ale to normalne. Tym, którym nie działa, wystarczy włożyc karte sim do innego telefonu bez locka, dać ręczne wyszukiwanie sieci i wybrać inną sieć ręcznie ( np. gdy karta heyah wybrać PLUS albo ORANGE), potem dac znowu automatyczne, włożyć karte do Iphona i bedzie chulać, po minucie załapie, a potem już cały czas działa ( soft 2.2.1 baseband 2.30.03 czy jakosć tam)
Polecam tę kartę


Testowałeś na karcie play 6 pinowej, czy 8 pinowej?

#279 Jedrras

Jedrras
  • 18 postów

Napisano 13 czerwca 2009 - 12:24

Telefonu już nie mam... Kupie pewnie po wakacjach 3GS'a... a dla Twojej wiadomości testowałem i na 6 pin i na 8 pin.. ale z tego co wiem PLAY ma 3 rodzaje kart... tej trzeciej nie udało mi się zdobyć/zobaczyć. Może RebelSim będzie teraz dobrze działał ale trzeba mieć programator i wgrać ustawienia nowe.. :) ktoś chętny i ma czas i sprzęt niech sprawdzi tak z czystej ciekawości..

#280 dworaq

dworaq
  • 22 postów
  • SkądLong Island, USA

Napisano 26 czerwca 2009 - 08:23

Wiem, że nie ma żadnych problemów z:
HIT Super X-SIM Odblokowanie iPhone 2.2.1 02.30.03 (672140747) - Aukcje internetowe Allegro

sam, z niej korzystam i nie mam kłopotów.

#281 Dominiur.94

Dominiur.94
  • 1 postów

Napisano 27 października 2009 - 22:00

Prosze ratujcie Witam prosze o wasza pomoz bo kupilem sobie iphona i ta podkladke do karty zeby dzialalo w innej sieci i wlozylem jarazem z karta i niechce teraz wyjsc :(

#282 cubasz

cubasz
  • 1 636 postów
  • SkądSzczotkolm - Wawa

Napisano 27 października 2009 - 23:34

to sprobuj wlpzyc cieniutki ale sztywny plastik w szczeline pomiedzy gorna czesci szufladki a obudowe i wysunac wtedy. jesli to nie pomoze to trzeba rozebra. odkrecasz dwie srubki i przy pomocy np przyssawki odchylasz szybke od strony gniazda, druga strona (tam gdzie glosniczek do rozmow przy uchu) ma zostac pry obudowie, jak na zawiasie.potem sa trzy tasmy do odlaczenia. latwo to popsuc. i trudno wpiac spowrotem. ale nawet bez odlaczania tasm masz juz dostep do szufladki( dosc ogrniczony) i pownno sie udac wciskajac karte wysunac ja.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych