Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Jak wgrać dzwonki na iPhone?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
85 odpowiedzi w tym temacie

#76 91Michal

91Michal
  • 6 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 10 kwietnia 2012 - 11:34

1. Mam pobrany program, ktory przycina dzwonki (Ringtones), pojawiaja sie w iTunes, ale nie sychronizuje ich z telefonem, ciagle na szaro. 2. Nie mam jailbreaka. Chyba probowalem juz wszytskiego i nadal nic (?) Co to moze byc ?

#77 tores.

tores.
  • 1 149 postów
  • SkądMontrouge

Napisano 12 kwietnia 2012 - 22:39

Możesz zrobić zrzut ekranu z iTunes z podpiętym iPhone, obraz z "Dźwięki" powiem Ci co robisz źle

#78 91Michal

91Michal
  • 6 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 20 kwietnia 2012 - 12:04

Ok, zrzut w zalaczniku.

#79 tores.

tores.
  • 1 149 postów
  • SkądMontrouge

Napisano 21 kwietnia 2012 - 22:20

Dołączona grafika
Tak wgrywasz, ty przeglądasz zawartość iUżądzenia :D Dość popularny błąd.

#80 91Michal

91Michal
  • 6 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 22 kwietnia 2012 - 11:13

Tak tez robilem, pisalem juz to, tez nie dziala. Zreszta w poprzednim ip wlasnie tak wrzucalem dzwonki, zawsze mialem wlaczaone zarzadzanie muzyka "samemu" i tak dzialalo. Teraz ani przez synchronizacje z biblioteka, ani przez zarzadzanie "samemu".

#81 tores.

tores.
  • 1 149 postów
  • SkądMontrouge

Napisano 22 kwietnia 2012 - 11:34

W i iTunes wejdź Biblioteki => Dźwięki następnie PPM na którymś z dzwonków i wybierz informacje i daj zrzut z tego

#82 Pinki

Pinki
  • 1 postów

Napisano 24 kwietnia 2012 - 18:51

Tak tez robilem, pisalem juz to, tez nie dziala. Zreszta w poprzednim ip wlasnie tak wrzucalem dzwonki, zawsze mialem wlaczaone zarzadzanie muzyka "samemu" i tak dzialalo. Teraz ani przez synchronizacje z biblioteka, ani przez zarzadzanie "samemu".


Też z tym walczyłem.
Udało mi się wgrać pliki po przez dodanie do biblioteki katalogu z dzwonkami. Wtedy iTunes w końcu pokazała mi się zakładka Dźwięki i dalej synchronizacja.

#83 tores.

tores.
  • 1 149 postów
  • SkądMontrouge

Napisano 24 kwietnia 2012 - 20:43

Pinki, widzisz takie proste, a niektórzy nie rozumieją, że plik musi być w bibliotece iTunes żeby go wgrać do iPhone, i mają stale pod górkę, no ale cóż zrobić ...

#84 91Michal

91Michal
  • 6 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 28 kwietnia 2012 - 11:42

Nie, nie rozumieja, robie tak jak mowisz i nie bylo wilekiego przelomu, nagle sie nie pojawily dzwieki. Sprawdzalem wczoraj na 4g, dziala przez synchronizacje z biblioteka i przy recznym zarzadzaniu...u mnie w 4s juz nie.

#85 pmonk

pmonk
  • 2 postów

Napisano 15 czerwca 2012 - 00:36

synchronizacja dzwonków Może coś pomogę w temacie. Dzisiaj około godziny kombinowałem jak dodać do iphone'a własny dzwonek. dodam, że miałem już kilka kupionych w itunes. Dzwonek przerobiłem na .m4r wrzuciłem do dźwięków w itunes i po synchronizacji nie pojawiał się w telefonie. W końcu usunąłem wszystkie dzwonki z telefonu i itunes po czym dodałem najpierw własny dzwonek i zrobiłem synchronizację z telefonem. Dzwonek się pojawił. W następnym kroku dodałem do biblioteki zakupione dzwonki i jeszcze raz synchronizacja. Dopiero po tym mam dostępne wszystkie dzwonki w telefonie. pzdr

#86 karo_89

karo_89
  • 1 postów
  • SkądPoznań

Napisano 08 maja 2014 - 14:12

A ja mam problem następujący: przerabiam dzwonek, ma odpowiednią długość i format - ale nie mogę go przerzucić do iTunes… [url]http://myapple.pl/threadtag.php?t=75771[/url]




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych