Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Jak wgrać dzwonki na iPhone?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
85 odpowiedzi w tym temacie

#1 sobansio

sobansio
  • 184 postów
  • SkądNewbridge, Kildare, IE

Napisano 07 sierpnia 2008 - 20:44

Witam, mam fajną empeczójkę Amr Diaba i chciałbym sobie wgrać ją jako dzwonek? Wiem, że format dzwonków to m4r, co robić??

#2 GreaTskY

GreaTskY
  • 3 293 postów
  • Skądtowni?

Napisano 07 sierpnia 2008 - 21:00

Jak masz już m4r to przerzucasz do iTunes gdzie masz dzwonki i synchronizuj, pamiętaj że długość dzwonka nie może przekraczać 40 sekund.

#3 JQS1984

JQS1984
  • 8 postów
  • SkądBrodnica

Napisano 07 sierpnia 2008 - 21:07

Jeśli posiadasz Maca z iLife'08 skorzystaj z tej porady.

[url=http://appleart.pl/jak-skonwertowac-dzwonek-dla-iphone/]Jak skonwertować dzwonek dla iPhone | AppleART[/url]

Po wykonaniu kroków przedstawionych na filmie, po prostu zsynchronizuj dzwonek z iPhone :)

#4 woytas74

woytas74
  • 93 postów

Napisano 07 sierpnia 2008 - 21:45

Jak masz już m4r to przerzucasz do iTunes gdzie masz dzwonki i synchronizuj, pamiętaj że długość dzwonka nie może przekraczać 40 sekund.


chyba nie dotyczy IP 3G bo ja zrobiłem pełny utwór czyli jakieś 3min...

#5 sobansio

sobansio
  • 184 postów
  • SkądNewbridge, Kildare, IE

Napisano 08 sierpnia 2008 - 02:24

Niestety mam Windowsa. Skonwertowałem programem Total Video Converter na AAC i zmieniłem format na m4r, wgrałem na iPhona przez Total Commandera, bo iTunes nieodpowiadało na ten dzwonek, gdy wybieram - dzwonka nie słychać na telefonie...

#6 TheHX

TheHX
  • 1 550 postów
  • SkądWrocław

Napisano 08 sierpnia 2008 - 08:20

jak zmieniłeś format na m4r ? Może tylko wydaje Ci się, że zmieniłeś, dlatego iTunes nie dodało do biblioteki. Przepisywałeś rozszerzenie ręcznie czy po prostu dopisałeś do przekształconego w AAC pliku xxx.m4r ? A to jest istotne. TVC to dobry program, rzekłbym bardzo dobry. Ale nie zawsze poradzi sobie z konwersją plików audio.. Daj znać jak przekształciłeś AAC w czytelne dla iTunes m4r. Co do tych 40 sek - ja w swoim ajfonie 2 4/3 G :) mam dzwonki powyżej 40 sek. Ręcznie przepisywane i dodawane do iTunes. Śmiga wszystko

#7 sobansio

sobansio
  • 184 postów
  • SkądNewbridge, Kildare, IE

Napisano 10 sierpnia 2008 - 02:02

ach, ja mam 2.0 - może dlatego //edit: Przekonwertowałem na .mp4 a potem zmieniłem końcówkę na .m4r i... działa! :D

#8 criss150

criss150
  • 1 postów

Napisano 02 stycznia 2009 - 12:23

WItam ja mam z kolei inny problem ... Ściągnąłem program Total Video Converter - przerobilem go na format m4r, obrobilem go do tych 40 sekund..wgralem do biblioteki i chcac kliknac zrob z tego utworu dzwonek wyskczyla informacja ze dzwonki moge miec tylko ze strony iphone cos tam... nawet chcialem to zchronizowac i nic mi tam nie wykrywa .. pomocy... (mam windowsa)..i teray nic nie wiem jak wgra dywone+ glupi dywonek POMOCY!!!

#9 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 02 stycznia 2009 - 12:30

Gotowy plik .m4r po prostu otwórz - pojawi się w iTunes jako dzwonek.

#10 Benia24

Benia24
  • 25 postów

Napisano 02 stycznia 2009 - 12:31

a jest jakiś program co pozwoli ustawić mp3, waw, ogg na dzwonek telefonu?

#11 Quimeen

Quimeen
  • 1 004 postów
  • SkądTrzebinia

Napisano 02 stycznia 2009 - 12:33

Tak, nazywa się iTunes ;) A właściwie pozwoli zrobić dzwonki z tych formatów.

#12 dodoni

dodoni
  • 73 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 06 stycznia 2009 - 07:53

Ok to ja mam chyba podstawowy problem. Wczoraj uruchomiłem "gwiazdkowego" iPhona i zacząłem go powoli rozgryzać. Problem pojawił się właśnie z dzwonkami. Znalazłem program do tworzenie plików Audiko w formacje m4r. Mam już gotowy plik ale nie mogę ani wgrać go do katalogu dzwonki w iTunesie ani nigdzie. Co źle robię? Proszę o pomoc!!!!!

#13 Quimeen

Quimeen
  • 1 004 postów
  • SkądTrzebinia

Napisano 06 stycznia 2009 - 11:11

Zrób to za pomocą iTunes. Dodajesz plik do biblioteki, w jego informacjach wybierasz czas w którym ma mieścić się dzwonek. Następnie konwertujesz w plik aac. Zmieniasz ręcznie rozszerzenie z m4a, na m4r. Klikasz na niego i dodaje ci się do iTunes jako dzwonek.

#14 Zojak

Zojak
  • 1 postów

Napisano 06 stycznia 2009 - 18:44

? hmm... mi się wszystko zrobić,po podłączeniu iphona pokazało się w ring tones jako selected ringtones, wcisnęłam sync... i nic.

#15 dodoni

dodoni
  • 73 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 06 stycznia 2009 - 21:22

ok przeniosłem plik do iTunsa, przekonwentorowałem go na aac ale jak zmienic w iTunsie rozszerzenie? Czy znaleźć go gdzieś fizycznie na dysku?

#16 Quimeen

Quimeen
  • 1 004 postów
  • SkądTrzebinia

Napisano 06 stycznia 2009 - 21:54

Znajdź fizycznie na dysku. Pamiętaj że w informacjach piosenki ustawiasz od kiedy do kiedy ma trwać i musisz to zrobić przed przekonwertowaniem. Długość nie może przekraczać bodajże 50 sekund.

#17 Theos

Theos
  • 4 postów

Napisano 17 stycznia 2009 - 18:07

Mam pytanie.Gdzie w Iphonie powinien pojawić się wrzucony dzwonek?Zrobiłem wszystko zgodnie z opisem,odpowiedni plik znajduje się w folderze "dzwonki" widocznym w itunes,niestety nie mogę go zlokalizować nigdzie w telefonie.

#18 Robert de Clair

Robert de Clair
  • 365 postów
  • SkądGorzów Wlkp

Napisano 17 stycznia 2009 - 18:17

1 dzwonek ogólny :) W iPhone pacasz na Ustawienia/dźwięki a potem na dzwonek. 2 ustawienia dzwonka dla kontaktu: Pacasz na telefon, następnie na dole na kontakty. Wybierasz kontakt i w prawym gornym rogu jest edycja. Pacasz na plusiku obok dzwonek Domyślny i pojawi Ci się lista dzwonków jakie umieściłeś w telefonie podczas synchronizacji.

#19 Brzuch

Brzuch
  • 32 postów
  • SkądPoznań

Napisano 17 stycznia 2009 - 18:29

ja do robienia dzwonków uzywam MakeiPhoneRingtone.app

#20 Theos

Theos
  • 4 postów

Napisano 17 stycznia 2009 - 18:55

Sprawdzałem w dzwonkach,ale tam go nie ma.Nie synchronizowałem,zrobiłem to ręcznie(tzn. przeniosłem z biblio do folderu w telefonie).Czy to może być przyczyną?Nie robiłem synchronizacji ponieważ kiedy zaznaczam opcje "synchronizuj dzwonki" wyskakuje mi komunikat,że wszystkie utwory,filmy i programy tv zostaną z niego usunięte a tego nie chce.

#21 biedrzyk7

biedrzyk7
  • 1 postów

Napisano 18 stycznia 2009 - 21:43

najprostszy najłatwiejszy najszybszy i jak dla mnie najlepszy sposób to iPhoneRingToneMaker na PC

#22 mac_ya

mac_ya
  • 178 postów
  • SkądJelenia Góra/KRK

Napisano 19 stycznia 2009 - 03:19

Pomijając fakt że ten tamat istnie już od daawna i wszystko w nim jest opisane. Wystarczy poszukać na forum…

Moim zdaniem najprostszym sposobem jest stworzenie dzwonka na tej stronie:

Audiko

Nie ma nic bardziej banalnego…

#23 silkow

silkow
  • 296 postów
  • SkądLeszno

Napisano 19 stycznia 2009 - 07:37

m4r odtworz i bedzie w itunes

#24 Pan Zboczek

Pan Zboczek
  • 4 postów

Napisano 20 stycznia 2009 - 01:11

aaaaaa DUPA!!! ja robie tak jak jest tu opisane i nawet gra mi ten "dzwonek" w iTunes, ale jak chce go wrzucić do dzwonków to wyskakuje informacja, że dzwonki można robić tylko z MP3-jek zakupionych w iTunes Store. Co wy na to?

#25 gromboy

gromboy
  • 130 postów

Napisano 20 stycznia 2009 - 11:49

Działający na 100% sposób: 1.Wybierz utwór na dzwonek i kliknij prawym na Informacje>Opcje>Czas końcowy ustawiasz na 0:40 i klikasz OK 2.Teraz klikasz prawym na utwór i wybierasz"Utwórz wersję dla AAC" 3.Klikasz prawym na " Pokaż w Eksploratorze Windows" 4.Zmieniasz format na .m4r (W pasku Narzędzia>Opcje folderów>Widok>Ukryj rozszerzenia znanych typów plików 5.Klikasz dwa razy na przekształcony plik , otworzy się on w iTunsie w zakładkach "Dzwonki" 6.Krok ostatni SYNCHRONIZACJA IPHONE i mamy dzwoneczek:) Działa na 100% na każdym iphonie Pozdro




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych