Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Zupgerade'owałeś swojego Iphone do 2.0 ? i co teraz? WERSJA PC


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
60 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Zupgerade'owałeś swojego Iphone do 2.0 ? i co teraz? WERSJA PC (2 użytkowników oddało głos)

  1. Tak oczywiście ! (35 głosów [68.63%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 68.63%

  2. Niestety ale nie ... (16 głosów [31.37%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 31.37%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#51 kkoniuu

kkoniuu
  • 4 postów

Napisano 25 sierpnia 2008 - 18:56

janoo, Davvido, arasajfon

Dziekuje Wam za pomoc! w ciągu 45minut udalo mi sie uratowac mojego iphona! olaboga jak sie ciesze:-)

pozdrawiam!

#52 refugee

refugee
  • 16 postów

Napisano 27 sierpnia 2008 - 13:26

Świetny tutek , bardzo mi się przydał . W zamian za tutka zrobiłem upload przydatnych programów na mój serwer jak by ktoś nie miał skąd ściągnąć . [URL="http://www.refugee.hostit.pl/iPhone/"]LINK[/URL]

#53 Qchar

Qchar
  • 1 postów

Napisano 30 sierpnia 2008 - 18:35

mam pewien problem robie wszytko wedlug instrukcji i nie umiem iPhone wyprowadzic z recovery mode Właściwa procedura 1. Wprowadź telefon w tryb recovery/dfu (patrz wyżej). 2. Używając starej wersji iTunes wgraj oprogramowanie 1.1.4 które pobrałeś, poprzez kliknięcie w iTunes na przycisk Odtwórz/Przywróć/Restore z wciśniętym klawiszem Shift (Option na Maku) i wybierając pobrany obraz oprogramowania. 3. Jeśli podczas wgrywania pojawi się błąd 16xx (gdzie xx to dowolne cyfry) spróbuj: zmienić port USB, zrestartować komputer, użyć innego komputera. Błędy 1011, 1013, 1015 są normalne i nie należy się nimi przejmować. 4. Wyprowadź iPhone'a z trybu recovery. Możesz to zrobić programem iLiberty+ albo iBrickr. Poszukaj ich na forum / poprzez Google. dochodze do 4 punktu i nie da sie mojego iPhone wyprowadzic z trybu recovery probowalem przez iLiberty itp co mam zrobic? prosze o pomoc

#54 LoBo

LoBo
  • 3 695 postów
  • Płeć:
  • SkądŁódź

Napisano 30 sierpnia 2008 - 18:37

użyj innego tutka

#55 michcio700

michcio700
  • 8 postów

Napisano 07 września 2008 - 04:08

Witam, Piszę do wszystkich, którzy pomagali, i wyjaśniali jak zdowngradować iphona i go rozlokować. Bardzo wam dziękuję, za pomoc, którą udzieliliście. Kilka dni motałem się z moim iphonem, z powodu instalacji softu 2.0.2. Wszystko wykonywałem tak jak doradzaliście i udało sie!!! jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc i pozdrawiam!!!

#56 toki

toki
  • 1 210 postów
  • SkądPL

Napisano 10 września 2008 - 08:18

Polacy to prostacy...


arystokracja się odezwała...

#57 rafama1974

rafama1974
  • 2 postów

Napisano 04 listopada 2008 - 13:10

problem Itunes nie działa Witam, nie mogę powrócić z 2 do 1.1.4 pls help, zainstalowałem Itunes w wersji, którą podajesz, ale ona nie widzi iphona, po podłączeniu iphona do USB Itunes sie automatycznie nie uruchamia.. co robic?

#58 lavvina

lavvina
  • 24 postów
  • SkądRacibórz, Poland

Napisano 14 listopada 2008 - 10:24

Posiadam iPhona 2G 16Gb ,ktorego kupilem w Londynie.Nie zostal tam zarejestrowany. Po przylocie do Polski odblokowalem go iLiberty+ i po pewnym czasie mi sie zwiesil,zrobilem wszystko od poczatku,przywrocilem ustawienia fabryczne ,ponownie iLiberty i to wszystko o czym pisalee ale nadal nic.Podczas odtwarzania firmware wystepuje blad 1011

#59 bilcup

bilcup
  • 6 postów

Napisano 25 grudnia 2008 - 21:44

Bardzo prosze o pomoc. Podłączyłem iphona do iTunes. Uruchomilem zalecana aktualizacje do wersji chyba 2.0 czy 2.2. nie pamietam. Podczas instalacji padlo zasilanie w kompie. Teraz iphone uruchamia sie z rysunkiem podlaczenia usb do iTunes a po podlaczeniu do komputera informuje ze iphone jest w trybie awaryjnym i ze konieczne jest odtworzenie danych fabrycznych zanim bedzie mozna go uzyc po iTunes. Problem lezy wiadomo gdzie - w danych ktore mam na iphone - ksiazka adresowa, aplikacje, poczta ... Czy istnieje wogole jakas szansa na nieutracenie moich danych? Czy jest jakis sposob wskrzeszenie iphonea bez utrat danych?

#60 roger09

roger09
  • 27 postów

Napisano 24 marca 2014 - 21:05

Sorki za odkopanie ale czy moze kroś zreuploadować program winpwn_1.0rc ?? google niestety milczy.

#61 sonicgt

sonicgt
  • 1 321 postów

Napisano 24 marca 2014 - 22:18

Znalezione w 2s w google
winpwn_1.0.0.3_RC1_Setup




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych