Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iphone ? ipod touch ? co wybrać ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 iLuke

iLuke
  • 127 postów

Napisano 10 maja 2008 - 23:18

mam dylemat :D taki mały ... mam 1500 zl i nie wiem co wybrać iphona czy ipoda touch bo normalnie mam telefon spokaśny ale to mniej wiecej w jednej cenie jest wiec.. prosze o rade

#2 nicp2

nicp2
  • 336 postów
  • Skądinąnd

Napisano 10 maja 2008 - 23:30

iPhone daje ci o wiele wiecej mozliwosci jak np uzywanie interenetu poza zasiegiem wifi. Np mozesz siedziec na gg podzas "podrozy" codziennej w autobusie;) czy tez sprawdzanie maila albo prognozy pogody. iPhone ma rowniez kamerke co jest brakiem w iTouchu. Mozna by wymieniac i wymieniac. "Jednym" slowem polecam iphona :D ja go mam od 2 tygodni i jak narazie bym sie nie zamielnil za zaden inny telefon ;)

#3 virgin71

virgin71



  • 12 562 postów
  • SkądWrocław

Napisano 10 maja 2008 - 23:44

ja jestem zwolennikiem telefonów do dzwonienia i trzymania baterii (w końcu to telefon...), dlatego mam Touch'a - za tą samą cenę większa pojemność! x2!

#4 radnym

radnym
  • 62 postów

Napisano 11 maja 2008 - 10:07

Według mnie jest smieszne zastanawianie sie co lepsze bo to oczywiste ze iphone,dla mnie nie ma zadnego argumentu który by był za ipodem chyba ze jjest duzo tanszy albo ktos chce wiecej pamieci,ale ja nawet jakbym miał dołozyc to bym wybrał iphona.

#5 gavron01

gavron01
  • 213 postów

Napisano 11 maja 2008 - 10:17

Radnym, to nie jest takie oczywiste. Ja popieram Twoje zdanie, ale są tacy, których drażni brak klawiszy, słaba bateria, zbyt dużo opcji i strach, że może się im coś stać, bo mają taki sprzęt. Mnie np drażni, że telefon powoduje w towarzystwie wielkie poruszenie; jak miałem k800i to bez problemu w knajpie dla wygody kładłem go na stole - teraz boję się, że będę posądzony o szpanerstwo... iLuke - tylko zadaj sobie pytanie, czego chcesz od telefonu. Jak lubisz bajery, a widzę, że lubisz, bo masz N-series, to bierz iPhone'a! Jak lubisz mieć wszystko w jednym - bierz iPhone'a Jak cenisz dobry dźwięk - to odpuść sobie i telefon apple'a i toucha, bo żaden się nie nadaje. Itd. Jednak widzę, że kupisz telefon, może poczekaj i kup "szesnastkę" w czerwcu, powyżej 1300 nie wskoczy. A nawet jak więcej, to Cię stać :P Pozdrawiam

#6 radnym

radnym
  • 62 postów

Napisano 11 maja 2008 - 10:58

gavron01 ja az tak zakochany w iphone nie jestem bo on tak naprawde ma mnóstwo błedow i rzeczy które trzeba poprawic.JA czytajac to forum i coraz wiecej wiedzac o iphone coraz mniej sie do niego przekonuje ale kupie go zeby spraedzic jaki on naprawde jest.Bo nie ma idealnego telefon i pewnie nigdy nie bedize zawsze znajdzie sie cos na co wszyscy beda narzekac według mnie jakby Apple mieli ludzi którzy czytaja takie forum jak to i opinie ludzi to zrobiliby naprawde super telefon,poniewaz wiedzieliby czego ludzie oczekuja a co by chcieli zmienic i to sie tyczy praktycznie wszystkich producentów.Takie moje zdanie ja uwazam ze warto kupic iphona poniewaz jest to cos innego niz wszystkie telefony jest poprostu fajna obsługa i apple całkiem niezle wpasowuje sie w potrzeby wielu ludzi chociaz do ideału jeszcz im wiele brakuje ale sa na dobrej drodze trzeba przyznac bo iphone pomimo swoich wielu braków jest naprawde swietny!!!

#7 Kvczor

Kvczor
  • 1 468 postów

Napisano 11 maja 2008 - 11:02

hmm.. według mnie to zależy ile pamięci potrzebujesz. Jeżeli nie wystarczy ci 16gb to weź iPod'a z 32gb, ale jeżeli wystarczy ci 16gb to bierz iPhone. Chyba, że możesz wytrzymać jeszcze miesiąc, to zobaczymy czy pojawi się nowy iPhone.

#8 iLuke

iLuke
  • 127 postów

Napisano 11 maja 2008 - 11:22

na 100% bede mial do w rodziny (7 czerwca) to zobacze jak nowy nie bedzie kosztował za duzo to kupie nowego;D

#9 gavron01

gavron01
  • 213 postów

Napisano 11 maja 2008 - 11:30

Radnym, tak, ale nie podejrzewam apple o niekompetencję marketingową. Pracownicy tej firmy doskonale wiedzą, co dodać do tego telefonu, bo sami z niego korzystają - czytają także fora i nie myśl, że brak poziomej klawiatury w sms to niedopatrzenie. Oni wszystko dopracowane mają do ostatniej ikonki. Wszystkie te braki dają im tylko teraz pole do popisu, kiedy będą tworzyć nową wersję. Dodadzą lepszy aparat, parę ciekawszych opcji w menu i publika będzie sikać i piać na widok Jobsa. Logiczne. Przecież produkcja aparatu o lepszej matrycy dla tego telefonu w czasach dzisiejszego postępu miniaturyzacji, to nie jest koszt, który miałby podwyższyć koszt produkcji iPhone'a znacząco, strzelam, że albo nie ma różnicy, albo jest w wysokości kilku dolarów na sztuce - tak, tak. :D Nawet Ty potwierdzasz teorie apple'a - telefon ma braki, ale i tak wyprzedza swoich konkurentów, nadając ton w sprzedaży telefonów. Dodam jeszcze argument, że nie mają zbyt wielkiego doświadczenia w produkcji takiego sprzętu, to się czuje po przesiadce z Sony Ericssona. Kiedy miałem ich telefon, czułem nienamacalny kunszt projektantów, który sprawiał, że telefon był jakby stworzony. Lata doświadczeń firmy także tworzą produkt. :-)

#10 radnym

radnym
  • 62 postów

Napisano 11 maja 2008 - 11:45

gavro01 zgadzam sie z toba w zupełnosci i nie bede sie kłocic pozatym ja iwem tylko tyle ile wyczytałem z forumi znam opinie róznych uzytkowników.JA tez mam taki prooblem czy czekac na tego nowego czy kupic aktualna wersje.

#11 gavron01

gavron01
  • 213 postów

Napisano 11 maja 2008 - 12:24

Cóż, to już tylko kwestia tego, czy zależy Ci na kasie, czy na poprawkach - ale żeby się dowiedzieć, musisz poznać poprawki, które ogłoszą w połowie czerwca. Tak czy siak radzę czekać, bo wtedy starszy będzie tańszy [już widzę tę panikę na allegro :D], a może nowy Cię skusi... :P Kto wie... ;)

#12 iLuke

iLuke
  • 127 postów

Napisano 11 maja 2008 - 17:44

JAk do 1 czerwca nie wejdzie nowy to biore stary jak sie do tego czasu pojawi bede myślał




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych