Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

W jaki sposób trafiłeś na Forum MyApple.pl?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
98 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: W jaki sposób trafiłeś na Forum MyApple.pl? (0 użytkowników oddało głos)

  1. O Forum dowiedziałem się od znajomych. (36 głosów [10.53%])

    Procent z głosów: 10.53%

  2. Szukałem forum macowego. (173 głosów [50.58%])

    Procent z głosów: 50.58%

  3. Przez przypadek przeszukując Google. (106 głosów [30.99%])

    Procent z głosów: 30.99%

  4. Widziałem reklamę w Internecie. (1 głosów [0.29%])

    Procent z głosów: 0.29%

  5. Link do Forum był podany w aukcji Allegro. (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  6. Od pracowników iSpotu, SAD-u lub Cortlandu (4 głosów [1.17%])

    Procent z głosów: 1.17%

  7. W inny sposób (napisz w jaki). (22 głosów [6.43%])

    Procent z głosów: 6.43%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 Blade__

Blade__

    Pytong Was obserwuje !!!


  • 3 327 postów
  • SkądPółnoc

Napisano 03 maja 2008 - 00:24

W tej sondzie interesuje Nas w jaki sposob Userzy MyApple trafili po raz pierwszy na to Forum. Prosimy o zaznaczenie jednej odpowiedzi.

#2 Gość_tygrysio_*

Gość_tygrysio_*

Napisano 03 maja 2008 - 00:42

Blade_ to już było tak dawno temu (wtedy internet zbyt wiele o ewentualnej przesiadce nie mówił) że juz nie pamiętam .... najpierw trafiłem na stronę Maćka Galasa - która juz nie istnieje, potem na stronę Switchera oraz na blog Bartka i jego ponadczasowy artykuł "Czy warto schylać się po nadgryzione jabłko" i gdzieś z Ich stron zostałem przekierowany :)

#3 misioslaw

misioslaw
  • 1 595 postów
  • SkądTychy

Napisano 03 maja 2008 - 01:28

Przez przypadek przeszukujac Google? A co k....a innych wyszukiwarek nie ma ?
Link do Forum byl podany w aukcji Allegro. Innych portali aukcyjnych nie ma?

Wyciąłem - na forum nie tolerujemy obrażania innych! - Simon

Było dodać pytanie dodatkowe - Jakiego systemu używasz?: Windows XP czy Windows Vista?

#4 Gość_tygrysio_*

Gość_tygrysio_*

Napisano 03 maja 2008 - 01:33

Przez przypadek przeszukujac Google? A co k....a innych wyszukiwarek nie ma ?
Link do Forum byl podany w aukcji Allegro. Innych portali aukcyjnych nie ma?

Co za kretyn tą ankiete wymyślał?

Było dodać pytanie dodatkowe - Jakiego systemu używasz?: Windows XP czy Windows Vista?


Jejku ale po co takie nerwy :) Wybierasz w inny sposób (chcąc brać udział w ankiecie) i opisujesz .... i po sprawie :)

#5 misioslaw

misioslaw
  • 1 595 postów
  • SkądTychy

Napisano 03 maja 2008 - 01:43

Jejku ale po co takie nerwy :) Wybierasz w inny sposób (chcąc brać udział w ankiecie) i opisujesz .... i po sprawie :)


Faktycznie, może nie byłem zbyt delikatny, co nie zmienia faktu że można by było mądrzej ułożyć pytania.
Właśnie przez takie coś dzisiaj w Polsce słowo "komputer" oznacza peceta z windowsem, inne przecież nie istnieją :)

#6 Cottage

Cottage
  • 739 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 03 maja 2008 - 08:03

Google, szukałem coś o Mac-ach

#7 Krzysiek

Krzysiek
  • 4 184 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 03 maja 2008 - 08:10

od 1-2 dnia istnienia forum na nim pisze. chyba zachęcony przez MacDadę czy JSG - nie pamiętam już ;)

#8 Iro

Iro
  • 6 954 postów
  • Płeć:
  • SkądKatowice

Napisano 03 maja 2008 - 08:22

Napisali tataj o moim kompie nie mając o nim kompletnego pojęcia, więc się postanowiłem zapisać.

#9 Blade__

Blade__

    Pytong Was obserwuje !!!


  • 3 327 postów
  • SkądPółnoc

Napisano 03 maja 2008 - 08:36

misioslaw - az tak nie zalezy nam na dokladnosci w tej sondzie ... jesli znalazles dzieki innej wyszukiwarce niz Google to to tez klikaj w ta opcje - chodzi bardziej o sposob a nie konkretna wyszukiwarke czy portal aukcyjny.

#10 blackdog

blackdog
  • 205 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 03 maja 2008 - 08:52

W sierpniu ub. roku nadszedł czas, kiedy postanowiłem zmienić platformę sprzętową i programową z PC an Apple. Z tą decyzją nosiłem się od dawna, jednak zawsze było jakieś ale... a to niekompatybilność, trudności z wymianą danych z otaczającymi nas komputerami PC i szereg innych. Stanąłem przed dylematem co kupić i wtedy zacząłem szukać forum użytkowników makintoszy no i trafiłem tutaj. W sumie dzięki temu kupiłem swojego MBP, z którego jestem bardzo zadowolony. Mojego starego (ale jeszcze jarego) asusa oddałem innym a z MBP praktycznie się nie rozstaję. Tak właśnie trafiłem na te forum.

#11 denis

denis
  • 589 postów
  • SkądZielona Góra

Napisano 03 maja 2008 - 10:04

szukałem forum o macowego :)

#12 robcel

robcel
  • 290 postów
  • SkądMA,PL

Napisano 03 maja 2008 - 10:21

MacDada - wtedy jeszcze nasz uczeń - zachęcił do poczytania tego forum ;-) Pozdrawiam

#13 pafkoo

pafkoo
  • 276 postów
  • Płeć:
  • SkądKraków

Napisano 03 maja 2008 - 10:57

Szukałem czegoś o ipodach. Link był na jakimś blogu ;)

#14 51m0n

51m0n
  • 6 980 postów

Napisano 03 maja 2008 - 11:03

Ja też szukałem wtedy czegoś o iPodach i po prostu w googlach mi się pojawiło, poczytałem, pooglądałem i się spodobało :) I Panowie, nie ma chyba powodu żeby denerwować się o taką rzecz jak to, że jako wyszukiwarka jest podany Google, a Allegro jako portal aukcyjny - wszak nie o to w tej ankiecie chodzi i chyba każdy rozumie że mogła być to każda inna wyszukiwarka, lub każdy inny portal aukcyjny. Nie trzeba ludzi od razu od kretynów wyzywać.

#15 Marcin_G

Marcin_G
  • 892 postów
  • Płeć:
  • SkądRumia

Napisano 03 maja 2008 - 18:07

O Boże, kiedy to było :) Z racji że były to początki forum, nie słyszałem o nim wcześniej. Dopiero poszukiwania u p.Google zaowocowały wizytą oraz rejestracją na MyApple :)

#16 stein

stein
  • 63 postów
  • SkądSosnowiec

Napisano 04 maja 2008 - 09:42

apple Mnie udalo sie trafic na forum poprzez internet szukalem stron firmy i wiadomosci dotyczacych sprzetu i tak natrafilem na w/wymieniona strone.

#17 maslaq

maslaq
  • 2 389 postów
  • SkądTychy

Napisano 04 maja 2008 - 10:42

code mnie zaprosil, szukalem info aprpops imaca g5 na jakims forum i code mi wyslal link do tego forum

#18 MacDada

MacDada

    MyApple Team

  • 7 237 postów
  • Skąd3city

Napisano 04 maja 2008 - 10:50

agrzesko - znalazł mnie na MacNews albo MacForum Świata Obrazu i zamęczał prośbami o radę w sprawie zakupu iBooka... W zamian dał mi cynka na temat nowego forum, tworzonego przez jego znajomego, a ja oczywiście od razu tu wbiłem :D

#19 alfagta

alfagta
  • 1 635 postów
  • SkądKatowice

Napisano 04 maja 2008 - 10:56

Szukałem rozwiązania pewnego problemu i natrafiłem na to wspaniałe forum:)

#20 menik69

menik69
  • 322 postów
  • SkądNDG

Napisano 04 maja 2008 - 18:02

Ja szukałem informacji o iPodzie 5.5g, trafiłem na to forum i mi się podoba ^^

#21 greenway69

greenway69
  • 38 postów

Napisano 04 maja 2008 - 21:55

Kolega z pracy (zapalony linuksowiec) nie mogl uwierzyc, ze Mac OS X nie posiada polskiej wersji jezykowej. Pracuje na niemieckojezycznym systemie, wiec wolalem najpierw sprawdzic to u zrodla - na polskim forum Apple'a. To byl moj blad - wiecie ile czasu trace zagladajac tu codziennie od poltora roku? :grin:

#22 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 04 maja 2008 - 21:59

Nie wiem co napisać ;)

#23 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 04 maja 2008 - 23:00

Kiedys byla opcja na forum,ze w panelu sterowania kazdy mogl zobaczyc, ile godzin od zarejestrowania spedzil na forum jako zalogowany uzytkownik. Szkoda ze nie ma teraz takiej funkcji. Podejrzewam, ze czesc userow bylaby w szoku, jaka czesc zycia tu spedzili ;)

---- Dodano 05-05-2008 o godzinie 00:04 ----
Ja juz piszemy to dobrze, tez napisze. W 2005 bujalem sie raczej po zagranicznych forach, nie bylo mnie w kraju itd.. Pod koniec roku cos mnie natchnelo i zaczalem szukac w polskich googlach czegos o Apple.Tak trafilem na Myapple i Fotogenie. Nie udzielalem sie, ale w koncu po paru miesiacach sie zarejestrowalem.No i tak mi zostalo.

#24 ContactLost

ContactLost
  • 430 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 05 maja 2008 - 10:41

Ja szukałem w googlarce odpowiedzi na problem z obsługą jakiegoś programu i byłem mile zaskoczony, że nie dość iż porady były bardzo dobre to jeszcze po polskiemu ;) Także forum było fajne od samego początku, potem zaczęły mnie wkurzać iPhony i iPody ale na szczęści pojawiła się możliwość ignorowania ;) W ogóle chciałbym aby powstału takie formum mymac.pl ;) Żeby było dla Makuserów i żeby było konkretnie ;)

To się rozmarzyłem... :P

#25 przemekspider

przemekspider
  • 1 793 postów
  • SkądSosnowiec/Kraków

Napisano 05 maja 2008 - 13:43

Szukałem w Google informacji na temat problemów z moim iPodem Video. I tak trafiłem na MA. Przez pierwsze trzy miesiące bałem się napisać cokolwiek. A potem już było z górki...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 4

0 użytkowników, 4 gości, 0 anonimowych