Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Problem z wifi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ironn

ironn
  • 32 postów

Napisano 25 kwietnia 2008 - 06:58

Słuchajcie mam duży problem z wifi tzn żeby jakaś aplikacja lub instaler połączył się z netem muszę mieć zaznaczone w opcjach wifi "zawsze pytaj o sieć", wtedy wyskakuje komunikat mówiący o tym że nie moge połączyć się z internetem ale się łączy. Gdy ta opcja jest wyłączona po wejściu do np instalera niema połączenia. Jak miałem 112 nie było problemu po restore114 i iliberty powstał problem. Przetestowałem też program ziphone2.5c i było to samo.

#2 romulus

romulus
  • 34 postów

Napisano 25 kwietnia 2008 - 08:49

jak znajdzie kilka sieci to laczy z domyslna ktora nie musi byc twoja i najczescie z siecia zabezpieczona. ja mam 3 sieci w domu i ta opcja musi byc wlaczona innaczej lapie ta ktora jest pierwsza. komunikat moze sie pojawic jak tapniesz palcem na polaczenie sieciowe za wczesnie dlatego moze pokazac brak polaczenia z netem

#3 ironn

ironn
  • 32 postów

Napisano 25 kwietnia 2008 - 09:05

Ustawiam połączenie z siecią i na ekranie pc widzę że jestem połączony, ale po wyjściu do springboard rozłącza mnie i po wejściu do np installera już mnie niełączy

#4 romulus

romulus
  • 34 postów

Napisano 25 kwietnia 2008 - 09:08

jak sie laczysz najpier napisz z PC`ta i karty wi-fi czy router lub AP. Jak ustawiles siec ?

#5 ironn

ironn
  • 32 postów

Napisano 25 kwietnia 2008 - 11:16

Kupiłem kartę wifi firmy pentagram z gniazdem usb Ustawienia sieci: network type Ad-hoc, wireles mode 802,11g bez zaqbezpieczeń

#6 born2fight

born2fight
  • 443 postów
  • SkądILL WIND US

Napisano 26 kwietnia 2008 - 00:05

jak znajdzie kilka sieci to laczy z domyslna ktora nie musi byc twoja i najczescie z siecia zabezpieczona.
ja mam 3 sieci w domu i ta opcja musi byc wlaczona innaczej lapie ta ktora jest pierwsza.
komunikat moze sie pojawic jak tapniesz palcem na polaczenie sieciowe za wczesnie dlatego moze pokazac brak polaczenia z netem




moj ipodt laczy sie zawsze z siecia z ktora juz wczesniej byl polaczony niezaleznie od ilosci dostepnych sygnalow wi-fi ,a jesli niema zdnej znajomej to laczy sie z 1 niezabespieczona...

#7 copying_clue

copying_clue
  • 3 postów

Napisano 26 kwietnia 2008 - 10:15

po wejściu np do knajpy wi-fi prosi mnie o podanie hasła, skąd mam je wziąć?

#8 ironn

ironn
  • 32 postów

Napisano 29 kwietnia 2008 - 19:56

Rozwiązanie wystarczy na mieście połączyć się z dowolną otwartą siecią i moje wifi działa




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych