Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Darmowy program do ściągania plików video z YouTube


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 rafalfr

rafalfr
  • 4 postów

Napisano 20 kwietnia 2008 - 18:48

Właśnie ukazała się koleja wersja darmowego programu [URL="http://freeyoutubedownloader.net"]Free YouTube Downloader[/URL] służącego do ściągania plików video z serwisu YouTube. Można go pobrać [URL="http://sourceforge.net/projects/ytd/"]tu[/URL]

#2 dinosaur5

dinosaur5
  • 77 postów

Napisano 21 kwietnia 2008 - 17:39

do podobnych zastosowań - Media Snap

#3 MacDada

MacDada

    MyApple Team

  • 7 237 postów
  • Skąd3city

Napisano 21 kwietnia 2008 - 17:44

Dla mnie tam najwygodniej japco+alt+a, skopiować plik, ktory ma kilka mega (czyli plik z filmem) poprzez japco+c i wkleić go do listy pobierania (japco+v po wciśnięciu japco+alt+L).

#4 wieslawo

wieslawo
  • 3 698 postów
  • SkądL-no/P-ń

Napisano 21 kwietnia 2008 - 19:42

yyy ten sam efekt tylko że jeszcze szybciej to jabłko+alt+a spojrzeć co ma najwięcej mege i 2x w to kliknąć i pobieranie już zaczęte.

#5 MacDada

MacDada

    MyApple Team

  • 7 237 postów
  • Skąd3city

Napisano 21 kwietnia 2008 - 19:45

moja metoda jest uniwersalniejsza - na youtube wystarczy dwuklik, by zacząć pobieranie, ale na niektórych stronach w safari pojawia się dłuuugi plik tekstowy...

#6 wieslawo

wieslawo
  • 3 698 postów
  • SkądL-no/P-ń

Napisano 21 kwietnia 2008 - 23:09

nie wiem nie spotkalem jeszcze strony gdzie by nie dzialalo, a swoją drogą nie sprawdzałem z youtube ;)

#7 b_jan

b_jan
  • 683 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 21 kwietnia 2008 - 23:34

Wszystko jest ładnie i pięknie, Wasza metoda działa świetnie, ale ma zasadniczy minus - plik zapisuje się w formacie .flv, a tym samym, aby go wgrać do iPoda, należy użyć osobnego programu do dekodowania. A tak taki Media Snap załatwia wszystko za jednym razem. :-)

#8 zbieraj

zbieraj
  • 1 016 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 22 kwietnia 2008 - 00:23

Najlepsza metoda ściąganie plików z YT w formacie mp4
KeepVid: Download videos from Google, Youtube, iFilm, Putfile, Metacafe, DailyMotion!

Przyjmuje nawet "&fmt=18"!




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych