Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[1.1.4] Pełne odblokowanie [iLiberty+] [Windows] [iPhone/iPod Touch]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
540 odpowiedzi w tym temacie

#26 soltysms

soltysms
  • 93 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 01 kwietnia 2008 - 12:46

Witaj przemas24
Prawdopodobnie najnowszy soft ściagniety przez Twoje iTunes to własnie 1.1.3 koniecznie ściagnij 1.1.4 bezpośrednio z netu lub przez iTunes i potem restore i iliberty.

Powodzenia


hehe niechcacy uzyskalem odpowiedz na moje pytanie nieco wyzej :)

dzieki,
pozdr

#27 przemas24

przemas24
  • 23 postów
  • SkądPoznań

Napisano 01 kwietnia 2008 - 12:50

Dzięki Strusio, miałeś rację. :) pozdro

#28 verven

verven
  • 16 postów

Napisano 01 kwietnia 2008 - 12:55

Dzisiaj bede robil pelny unlock przy pomocy iLiberty, tutaj moje pytanko - czy musze wgrywac 3.9 bootloadera ? Mam fabrycznie nowego iphone z 1.1.4, co daje downgrade do 3.9 ? :)

#29 sadaman

sadaman
  • 115 postów
  • SkądTychy

Napisano 01 kwietnia 2008 - 13:29

Witam Czy istanieje możliwość upgrade downloadera z v 3.9 do 4.6? Wcześniej miałem 4.6 ale zbiłem do 3.9 i teraz chciałbym powrócić - tylko czy jest taka możłiwość i sens. Mam zamiar zmienic firmware z 1.1.3 na 1.1.4 i potraktować go iLIBERTY:)

#30 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 01 kwietnia 2008 - 14:17

Jeśli z 4.6 został zniżony do 3.9 przez ZiPhone to o upgrade możesz tylko pomarzyć.

tutaj moje pytanko - czy musze wgrywac 3.9 bootloadera ? Mam fabrycznie nowego iphone z 1.1.4, co daje downgrade do 3.9 ?


Downgrade daje możliwość wgrania nowszego firmware - wiele aplikacji tego wymaga. iLiberty wgrywa 3.9FAKE - z takiego można wrócić do 4.6.

#31 verven

verven
  • 16 postów

Napisano 01 kwietnia 2008 - 14:36

Downgrade daje możliwość wgrania nowszego firmware - wiele aplikacji tego wymaga. iLiberty wgrywa 3.9FAKE - z takiego można wrócić do 4.6.


Super. dzieki za odpowiedz :) Zainstalowałem iLiberty najnowsza wersje, zaznaczyłem interesujące mnie rzeczy, klikam Go for It i otrzymuje taki komunikat:

[URL=http://img144.imageshack.us/my.php?image=clipboard01mp5.jpg]Posted Image[/URL]

Telefonik jest nowy, nic nigdy nie instalowane. Kupiony w salonie Apple, wyjęty dzisiaj z pudelka :) Popełniłem gdzieś błąd ? Nie mam zainstalowanego Itunes, moze przez to ?

#32 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 01 kwietnia 2008 - 14:41

Zainstaluj iTunes, NETFramework. Próbuj. ;)

#33 sadaman

sadaman
  • 115 postów
  • SkądTychy

Napisano 01 kwietnia 2008 - 14:49

Jeśli z 4.6 został zniżony do 3.9 przez ZiPhone to o upgrade możesz tylko pomarzyć.



Downgrade daje możliwość wgrania nowszego firmware - wiele aplikacji tego wymaga. iLiberty wgrywa 3.9FAKE - z takiego można wrócić do 4.6.


Ja zrobiłem downgrade programem ziPhone tylko nie pamiętam w której wersji - jednak wydaje mi się że niema to znaczenie. ziPhone to ziPhone na jedno wychodzi :|
No nic dzis śmigam restore do 1.4 i iLiberty ;)

Pozdro

#34 verven

verven
  • 16 postów

Napisano 01 kwietnia 2008 - 15:47

Zrobilem wszystko wedlug poradnika i dziala wysmienicie :) Ostatnie pytanie mam nadzieje :-) Strasznie słabo słychać osobę z którą rozmawiam, dałem na full głośność i tylko byla maluteńka poprawa. Kwestia jest taka ze iphone posiada folie na ekranie, teraz nie wiem czy to przez ta folie czy może cos z softem nie tak ? Najprościej by było zerwać folie ale ten telefonik jest dla kogoś i niestety nie ma takiej możliwości.

#35 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 01 kwietnia 2008 - 15:59

To przez folie. Jak ją miałem to też praktycznie nic nie słyszałem w czasie rozmowy. Jak Ci zależy to utnij na wysokości głośnika, a na ekranie zostaw. :D

#36 dziunekk

dziunekk
  • 113 postów
  • SkądPodhale

Napisano 02 kwietnia 2008 - 00:11

Robiłem dziś update z 1.1.2 do 1.1.4 iPhona dla kolegi, ale coś było nie tak. Po restore (+shift) iTunes wgrał soft bez problemu. Potraktowałem go iLiberty. Wszystko poszło OK. Nawet fajnie i szybciutko sobie poradził (ok 3 min). Ale po operacji żaden program (Iphone Browser, Norton, WinSCP) nie widział iPhona. Tylko iTunes go widział. Telefon nie miał zasięgu (Orange) Restartowałem go i nic nie pomogło. Powgrywałem wszystkie dodatki i fixy m.in. KB2. Telefon nie złapał zasięgu. Potraktowałem go UnlockBroadcast z paczki polskie dodatki - nie poradził. Potraktowałem go GeoUnlock-iem z paczki popularne - poradził mu. wszystko zaczęło działać i fajnie. Potestowałem go trochę i wszystko było OK (przekaz rozmów - OFF, prezentacja nómerów -OK, instalacja programów - OK). Na koniec go zrestartowałem i sie zaczęło. Startował chyba z 8 min ale wystartował, zasięgu brak !!!!!!! wszystkie operacje - totalna anemia. Katastrofa na całej linii frontu. No to co. RESTORE. iTunes + tryb DFU + shift+ 1.1.4 system sie wgrywa - w połowie postępu wgrywania zielona linijka sie zatrzymuje i stoi. Kółeczko na iPhonie sie kręci, na ekranie kompa postęp wgrywania stoi. Poszedłem do sklepu po piwo na nerwa. wracam po 45 min -nic sie nie zmieniło czyli zwiecha totalna. Robiłem już restore na wielu telefonach i nigdy to tak długo nie trwało, najwyżej 10 - 15 min a tu ponad godzine w jednym miejscu. Dość - przerwałem tą nierówną walkę odłączając go od komputera. Kółko kręci dalej. Ponownie tryb DFU - za pierwszym razem się nie udało ale za drugim razem udało sie wejść w tryb DFU. Dla bezpieczeństwa i spokoju zrestartowałem komputer i od nowa. iTunes+shift+1.1.4 ruszyło. Tym razem cały proces wgrywania softu przeszedł spokojnie i bez bólu do końca. iTunes ładnie zameldował że jest OK. Po takich przeżyciach z awarią wgrywania softu po iLiberty to już miałem dość nerwów i potraktowałem iPhona metodą nr2 z tutka kolegi LOBO i wtedy obyło się bez komplikacji czyli tak jak powinno. Było trochę roboty i wgrywania wszystkich dodatków ale telefon pracuje bezproblemowo i stabilnie, i co najważniejsze działa po zrestartowaniu. Takie to miałem dzisiejsze popołudnie z iLiberty. Wieczorem to piwko sobie wypiłem ze świadomością że "tak dobrze żarło i zdechło". Nie wiem co było tego przyczyną bo jak czytam ten temat to widzę że wszyscy chwalą iLiberty. A ja sie może wstrzymam z pochwałą - przynajmniej dzisiaj Pozdrawiam wszystkich.

#37 goly

goly
  • 658 postów
  • Skądhell

Napisano 02 kwietnia 2008 - 10:02

Jeśli z 4.6 został zniżony do 3.9 przez ZiPhone to o upgrade możesz tylko pomarzyć.



Downgrade daje możliwość wgrania nowszego firmware - wiele aplikacji tego wymaga. iLiberty wgrywa 3.9FAKE - z takiego można wrócić do 4.6.


pytanko - czyli już nie ma szans na 4.6??
czy po restore znowu będzie 4.6??
bo maiłem taki motyw, koleś od którego kupiłem potraktował ZiPhone, potem robiłem restore i przeleciałem go iLiberty+ i jak leciały ten białe linie, zatrzymał się przy bootloader 'coś tam" i napis "feild" pomieszał pomieszał complite i poleciał dalej

a tera odczucia po ok 4 dniach na " iLiberty "
problem mam z wi-fi
nie może się połączyć czasami, niby ikona jest full zasięg ale nie działa, miesza, miesza kółeczko ale dupa, albo taki motyw z "pogodą" wszystko działa a pogody nie może zaktualizować, troszkę mnie to wpienia
do tego dziś, miałem baterię na 10% chciałem zadzwonić i "zawiecha" iPhone, wył - wł i działa
wracam na chatę, przypominam że miałem 10%, po podłączeniu do prądu, naciśnięciu "home" pokazał się stan baterii i był dosłownie te 10%(z 2mm na czerwono) ale teraz uwaga, odrazu podskoczyło do ok 30% na zielono, hmmm tak to wygląda
a i dla ciekawskich sprawdzałem ładowanie przez usb i sieć - bez porównania, przez sieć spokojnie jeszcze raz tak szybko ok 1h

#38 sadaman

sadaman
  • 115 postów
  • SkądTychy

Napisano 02 kwietnia 2008 - 11:31

Jaja Jabłuszka

Robiłem dziś update z 1.1.2 do 1.1.4 iPhona dla kolegi, ale coś było nie tak. Po restore (+shift) iTunes wgrał soft bez problemu. Potraktowałem go iLiberty. Wszystko poszło OK. Nawet fajnie i szybciutko sobie poradził (ok 3 min). Ale po operacji żaden program (Iphone Browser, Norton, WinSCP) nie widział iPhona. Tylko iTunes go widział. Telefon nie miał zasięgu (Orange) Restartowałem go i nic nie pomogło. Powgrywałem wszystkie dodatki i fixy m.in. KB2. Telefon nie złapał zasięgu. Potraktowałem go UnlockBroadcast z paczki polskie dodatki - nie poradził. Potraktowałem go GeoUnlock-iem z paczki popularne - poradził mu. wszystko zaczęło działać i fajnie. Potestowałem go trochę i wszystko było OK (przekaz rozmów - OFF, prezentacja nómerów -OK, instalacja programów - OK). Na koniec go zrestartowałem i sie zaczęło. Startował chyba z 8 min ale wystartował, zasięgu brak !!!!!!! wszystkie operacje - totalna anemia. Katastrofa na całej linii frontu. No to co. RESTORE. iTunes + tryb DFU + shift+ 1.1.4 system sie wgrywa - w połowie postępu wgrywania zielona linijka sie zatrzymuje i stoi. Kółeczko na iPhonie sie kręci, na ekranie kompa postęp wgrywania stoi. Poszedłem do sklepu po piwo na nerwa. wracam po 45 min -nic sie nie zmieniło czyli zwiecha totalna. Robiłem już restore na wielu telefonach i nigdy to tak długo nie trwało, najwyżej 10 - 15 min a tu ponad godzine w jednym miejscu. Dość - przerwałem tą nierówną walkę odłączając go od komputera. Kółko kręci dalej. Ponownie tryb DFU - za pierwszym razem się nie udało ale za drugim razem udało sie wejść w tryb DFU. Dla bezpieczeństwa i spokoju zrestartowałem komputer i od nowa. iTunes+shift+1.1.4 ruszyło. Tym razem cały proces wgrywania softu przeszedł spokojnie i bez bólu do końca. iTunes ładnie zameldował że jest OK.
Po takich przeżyciach z awarią wgrywania softu po iLiberty to już miałem dość nerwów i potraktowałem iPhona metodą nr2 z tutka kolegi LOBO i wtedy obyło się bez komplikacji czyli tak jak powinno. Było trochę roboty i wgrywania wszystkich dodatków ale telefon pracuje bezproblemowo i stabilnie, i co najważniejsze działa po zrestartowaniu.
Takie to miałem dzisiejsze popołudnie z iLiberty. Wieczorem to piwko sobie wypiłem ze świadomością że "tak dobrze żarło i zdechło".
Nie wiem co było tego przyczyną bo jak czytam ten temat to widzę że wszyscy chwalą iLiberty. A ja sie może wstrzymam z pochwałą - przynajmniej dzisiaj
Pozdrawiam wszystkich.


Te problemy są dlamnie dość znajome...już je przerabiałem na 1.1.3
Z własnego doświadczenia wiem że pomaga restart PC.
Dlatego obecnie zawsze przed Restore to robię - prawdopodobnie jakieś działające procesowe cuda w tle czy "coś" robią zamęt i powstają problemy jeden za drugim
Wczoraj przed załadowaniem softu 1.1.4 zrobiłem restart i wszystko poszło ladnie.
Ale po Restore miałem dwu krotnie problem z iLiberty...tzn za pierwszym razem niby wszystko zrobił jak należy ale po całej operacji tel nadal zablokowany.
Przy kolejnym podejściu niby wszystko robił - pasek stanu na PC pokazywał postęp ale iPhone nawet nie drgnął.
W końcu zrobiłem kolejny reset PC i Restore - i następnie to czego nie robiłem wcześniej - ponowny Restart PC i iLiberty i wtedy poszło wszystko jak należy / trwało to około 5 minut ale wszystko jak narazie działa.
Konkludując > dla świętego spokoju dobrze jest robić między kolejnymi operacjami które mocno ingerują we wnętrze iPhona restarty PC. To nic nie kosztuje a potrafi zaoszczędzić nerwy i czas

problem mam z wi-fi
nie może się połączyć czasami, niby ikona jest full zasięg ale nie działa, miesza, miesza kółeczko ale dupa, albo taki motyw z "pogodą" wszystko działa a pogody nie może zaktualizować, troszkę mnie to wpienia
do tego dziś, miałem baterię na 10% chciałem zadzwonić i "zawiecha" iPhone, wył - wł i działa
wracam na chatę, przypominam że miałem 10%, po podłączeniu do prądu, naciśnięciu "home" pokazał się stan baterii i był dosłownie te 10%(z 2mm na czerwono) ale teraz uwaga, odrazu podskoczyło do ok 30% na zielono, hmmm tak to wygląda
a i dla ciekawskich sprawdzałem ładowanie przez usb i sieć - bez porównania, przez sieć spokojnie jeszcze raz tak szybko ok 1h


Szczerze poowiedziawszy problem ten również jest mi znany.
Ale wygląda trochę inaczej i sam nie wiem gdzie szukać przyczyny.
W domu mam Router Wi Fi LINKSYS i tu z siecią niema najmniejszego problemu. Wszystko działa pięknie bez zająknięcia.
Natomiast w pracy posiadam Router Wi Fi Gigabyte - i tu już tak fajnie nie jest.
Tzn iPhone poprawnie współpracuje z nim na ogół przez pierwsze kilkanaście minut, później już niczego nie można zrobić tzn objawy są całkiem takie same jak w twoim poście.
Co ciekawe :
1. Nie pomagają żadne restarty iPhona, Routera czy wyszukiwanie sieci na nowo...jednak wystarczy że iPhone zniknie z zasięgu Rotera na kilka godzin i wtedy znów kilkanaście minut można korzystać z WiFi Gigabyta :|
2. Ten sam objaw był na sofcie orginalnym 1.1.2 z BL 4.6, tak samo na 1.1.3 z BL Downgrade do 3.9 i obecnie na 1.1.4 z BL 3.9 po iLiberty

Cuda jakieś normalnie

#39 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 02 kwietnia 2008 - 15:20

Ale wątpię żeby te wszystkie rzeczy były spowodowane iLiberty. Może to być wina Waszych komputerów (procesy w tle, itp.). ;)

#40 goly

goly
  • 658 postów
  • Skądhell

Napisano 02 kwietnia 2008 - 15:31

zgodziłbym się w moim przypadki z wifi, bo korzystam z wbudowanego w płytę główną asusa sygnał siła (ściany i te sprawy) naprawdę dobra, może winxp coś miesza, sprawdzę viśtę ale zawieszenie się iPhone i motyw z baterią to już wina iPhone'a raczej zobaczę przy następnym rozładowaniu, (max 2 dni;//)

#41 sadaman

sadaman
  • 115 postów
  • SkądTychy

Napisano 02 kwietnia 2008 - 15:45

zgodziłbym się w moim przypadki z wifi, bo korzystam z wbudowanego w płytę główną asusa
sygnał siła (ściany i te sprawy) naprawdę dobra, może winxp coś miesza, sprawdzę viśtę
ale zawieszenie się iPhone i motyw z baterią to już wina iPhone'a raczej
zobaczę przy następnym rozładowaniu, (max 2 dni;//)


Tzn jak? Mam rozumieć że niemasz Rotera stojącego luzem tylko sygnał leci ci z PC-eta z karty bezprzewodowej?!

Umnie akurat czy to XP czy VISTA nie ma znaczenia ponieważ Routery działają niezależnie od wymienionych systemów.

Tak czy owak możliwe że całe te PC-owe procesy o których wspomina też DAVVIDO, a których nieraz w tle jest mnóstwo powodują jakieś błędy w transmisji między PC a iPhonem

#42 kuba_w

kuba_w
  • 16 postów
  • SkądŁódź

Napisano 02 kwietnia 2008 - 15:50

super wszystko poszło bezproblemowo. iPhone na 1.1.4 chodzi wysmienicie, dziekuje, pozdrawiam

#43 goly

goly
  • 658 postów
  • Skądhell

Napisano 02 kwietnia 2008 - 15:51

Tzn jak? Mam rozumieć że niemasz Rotera stojącego luzem tylko sygnał leci ci z PC-eta z karty bezprzewodowej?!


w płycie głównej wbudowane wifi jest
a z płyty leci kabelek z antenką :-)

#44 dziunekk

dziunekk
  • 113 postów
  • SkądPodhale

Napisano 02 kwietnia 2008 - 22:32

Te problemy są dlamnie dość znajome...już je przerabiałem na 1.1.3
Wczoraj przed załadowaniem softu 1.1.4 zrobiłem restart i wszystko poszło ladnie.
Ale po Restore miałem dwu krotnie problem z iLiberty...tzn za pierwszym razem niby wszystko zrobił jak należy ale po całej operacji tel nadal zablokowany.
Przy kolejnym podejściu niby wszystko robił - pasek stanu na PC pokazywał postęp ale iPhone nawet nie drgnął.
W końcu zrobiłem kolejny reset PC i Restore - i następnie to czego nie robiłem wcześniej - ponowny Restart PC i iLiberty i wtedy poszło wszystko jak należy / trwało to około 5 minut ale wszystko jak narazie działa.
Konkludując > dla świętego spokoju dobrze jest robić między kolejnymi operacjami które mocno ingerują we wnętrze iPhona restarty PC. To nic nie kosztuje a potrafi zaoszczędzić nerwy i czas


Wiesz co - jak to czytam to mi się wydaje że miałeś niezłą dyskotekę w domu. Komputer i telefon to Ci na przemian migały restartując się na przemian. Przecież to jet totalna porażka. Miało być szybciej ale co z tego jak już naliczyłem że trzy razy robiłeś restore (a to parę minut trwa) restart systemu też chwilę trwa, iLiberty też potrzebuje trochę czasu i co....... kiszka. Nie biorąc już pod uwagę nerwówki że podczas wgrywania softu do iPhona coś się pokaszani i zostaniesz z "przyciskiem do papieru" i jeszcze do tego nie swoim.
Dziękuję bardzo. Ale jednak w moim przypadku Ziphon działa bezproblemowo. Jeden raz wgrywam soft iTunesem. Jeden raz potraktuję go Ziphone-m 2.5c i jeden raz potraktuję go Ziphone-m 2.4 i wszystko bez restartów komputera co parę minut. Potem tylko parę fixów i mogę telefon oddać bez obaw że zniknie zasięg GSM lub WiFi. Jednak wolę nie ryzykować stawiania systemu w iPhonie kilka razy jak mogę tylko raz. A ile czasu Ci trwało kilkakrotne iTunesowanie iPhona i experymentowanie z iLiberty grając w rosyjską ruletkę - albo się uda albo nie.
Wciąż tylko zastanawia mnie co może być nie tak gdyż inni piszą tu że wszystko im zadziałało "od strzału" i chyba też bez wielokrotnych resrtartów.

#45 chato.pl

chato.pl
  • 1 182 postów
  • SkądWrocław

Napisano 02 kwietnia 2008 - 22:43

Jeden raz potraktuję go Ziphone-m 2.5c i jeden raz potraktuję go Ziphone-m 2.4 i wszystko bez restartów komputera co parę minut.


po co, po użyciu ZiPhone 2.5, przelatujesz iPhone'a jeszcze raz starszą wersją (2.4) :?:

#46 dziunekk

dziunekk
  • 113 postów
  • SkądPodhale

Napisano 02 kwietnia 2008 - 23:48

po co, po użyciu ZiPhone 2.5, przelatujesz iPhone'a jeszcze raz starszą wersją (2.4) :?:


Metoda nr 2 z tutka kolegi LOBO http://www.myapple.p...indows-mac.html

Metoda pewna. Telefon działa stabilnie> nic nie gubi - ani zasięgu GSM, ani WiFi.
Tą metodą zrobiłem już ok ośmiu telefonów ludziom i wszyscy są zadowoleni i nikt nie zgłasza żadnych problemów z działaniem iPhona

#47 chato.pl

chato.pl
  • 1 182 postów
  • SkądWrocław

Napisano 03 kwietnia 2008 - 07:47

Pytam, bo u mnie rozdziewiczanie samym tylko ZiPhonem 2.5 - za każdym razem - zwracał mi w pełni sprawne urządzenie (nie wykazujące problemów, o których wspominałeś).
Ciekawi mnie więc, co takiego jest w wersji 2.5 (a właściwie, czego w niej nie ma), iż trzeba poprawiać hackowanie iPhone'a wersją 2.4 Posted Image

#48 sadaman

sadaman
  • 115 postów
  • SkądTychy

Napisano 03 kwietnia 2008 - 10:15

Wiesz co - jak to czytam to mi się wydaje że miałeś niezłą dyskotekę w domu. Komputer i telefon to Ci na przemian migały restartując się na przemian. Przecież to jet totalna porażka. Miało być szybciej ale co z tego jak już naliczyłem że trzy razy robiłeś restore (a to parę minut trwa) restart systemu też chwilę trwa, iLiberty też potrzebuje trochę czasu i co....... kiszka. Nie biorąc już pod uwagę nerwówki że podczas wgrywania softu do iPhona coś się pokaszani i zostaniesz z "przyciskiem do papieru" i jeszcze do tego nie swoim.
Dziękuję bardzo. Ale jednak w moim przypadku Ziphon działa bezproblemowo. Jeden raz wgrywam soft iTunesem. Jeden raz potraktuję go Ziphone-m 2.5c i jeden raz potraktuję go Ziphone-m 2.4 i wszystko bez restartów komputera co parę minut. Potem tylko parę fixów i mogę telefon oddać bez obaw że zniknie zasięg GSM lub WiFi. Jednak wolę nie ryzykować stawiania systemu w iPhonie kilka razy jak mogę tylko raz. A ile czasu Ci trwało kilkakrotne iTunesowanie iPhona i experymentowanie z iLiberty grając w rosyjską ruletkę - albo się uda albo nie.
Wciąż tylko zastanawia mnie co może być nie tak gdyż inni piszą tu że wszystko im zadziałało "od strzału" i chyba też bez wielokrotnych resrtartów.


He no przyznam że troche to trwało, ale teraz znając już na to sposób niema większego problemu ze zrobieniem tego samego po raz kolejny:)
A wiesz że wcześniej kilka razy próbowałem przejść na 1.1.4 z 1.1.3 stosując różne metody opisane na tutejszym forum między innymi te z wątku o Pełnym odblokowaniu ziPhonem, i zawsze był jeden problem - albo nie działające Wi-Fi lub niestabilne.
Ta metoda co prawda problematyczna na początku jest na tyle skuteczna że kłopot zniknął:)

Mówisz że jednym Restore i odblokowanie poszło gładko a innym z kłopotami - cóż widać że Iphone iPhone-owi nierówny.
Reasumując sama metoda odblokowania iLiberty moim zdaniem jest bardzo skuteczna.
Pozdrawiam

#49 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 03 kwietnia 2008 - 14:29

Ale nikt nie powiedział, że każdy musi restartować komputer przed skorzystaniem z iLiberty. To była sugestia dla tych, którzy mają jakieś problemy. Ja przykładowo nie mam żadnych i ani razu nie robiłem restartu komputera przez odblokowaniem iPhone'a... :roll:

#50 piotrek_mag

piotrek_mag
  • 297 postów

Napisano 03 kwietnia 2008 - 16:41

To jest permanentne odblokowanie czy takie sobie tylko?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych