Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Konfiguracja iPhone dla polskich operatorów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
173 odpowiedzi w tym temacie

#26 stinger

stinger
  • 329 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 20 maja 2008 - 13:41

Orange: APN: internet Username: internet Password: internet No własnie, zauważyłem dzisiaj, że nie mogę ręcznie wpisać powyższych ustawień. Po np. wpisaniu APN: - internet, a następnie chcąc wpisać Username:wywala mnie na SpringBoarda.:confused: Niby ikonka E się świeci, lecz nie mam pojęcia czy ściąga po GPRS czy po EDGE??? Nie łączy się także automatycznie z WIFI, choć jestem w zasięgu, wiem o tym i parę dni temu logował się automatycznie. teraz pokazuje tylko EDGE.:sad: Może ktoś z Szacownych spotkał się z tym??? Aha, WIFI mam włączone we wszystkich app. czyli BosPrefs, Services i w Ogólnych !!!:shock: :?:

#27 ziarno7

ziarno7
  • 3 postów

Napisano 29 maja 2008 - 23:02

edge Witam, ja mam natomiast taki problem: również mam w orange, wpisać APN, użytkownika i hasło moge bez problemu, ale i tak nie łączy mi się, tzn jak chce załadować jakąś stronę to dostaje komunikat: "Nie mozna było aktywowac Edge: sprawdz poprawnosc ustawien edge". Literka "E" na górze się świeci, również korzystam z telefonu w centrum poznania, wiec problemów z zasięgiem na pewno nie ma. Czy może mi ktoś pomóc? Może jakaś aplikacja to blokuje?

#28 fabian1984

fabian1984
  • 66 postów
  • SkądGrodzisk Mazowiecki

Napisano 30 maja 2008 - 22:19

Mam pytanie czy da rade odebrac mms-a bez ustawienia EDGE ?? Chodzi mi np. przez WI-FI z tego powodu ze internet mam zablokowany z tego powodu zeby przez przypadek mi sie sam nie wlaczal i nie nabil rachunku jak kiedys :/

#29 Nicram

Nicram
  • 1 postów

Napisano 05 czerwca 2008 - 11:36

Konfiguracja klawisza poczty głosowej w iPhone Witam, przeczytałem artykuł o konfiguracji iPhone dla polskich operatorów wszystko jest ok ale dla Orange numer 501501501 jest ogólnym numerem gdzie trzeba potem podać swój numer telefonu i kod a ja chciałbym ustawić numer *501 gdzie od razu wchodzę do swojej skrzynki czy ktoś wie jak to zrobić gdyż mogę przez podany numer w tutorialu wstawić 501 ale jak wstawić *501 i przypisać go do ikony poczty??? Pozdrawiam

#30 keramzyt

keramzyt
  • 78 postów

Napisano 22 czerwca 2008 - 21:25

Dołączam się do pytania poprzednika, jest na to jakiś sposób?

#31 bartoszm

bartoszm
  • 60 postów
  • SkądŚroda City

Napisano 15 sierpnia 2008 - 09:42

Ja mam soft 2,0 i nie mam w ogole takiej opcji jak EDGE. Mam Data Roaming VPN i WIFI ?? Czy to wina softu?

#32 LoBo

LoBo
  • 3 695 postów
  • Płeć:
  • SkądŁódź

Napisano 15 sierpnia 2008 - 09:52

Ja mam soft 2,0 i nie mam w ogole takiej opcji jak EDGE.
Mam Data Roaming
VPN
i WIFI
??
Czy to wina softu?


w sofcie 2.0 i 2.0.1 ustawienia sieciowe już są prawidłowo ustawione

#33 Krychaj

Krychaj
  • 65 postów

Napisano 15 sierpnia 2008 - 11:56

U mnie jakoś nie działają te prawidłowe ustawienia i co mam zrobić?

#34 majkool

majkool
  • 4 385 postów
  • SkądPolice

Napisano 15 sierpnia 2008 - 21:08

LoBo

I tu jest ból tego oprogramowania, bo zapomnieli dodać chociaż EDGE ON/OFF w tych Ustawieniach Sieci...
No chyba, że ktoś już gdzieś opisał sposób na dodanie tego...

#35 bajej

bajej
  • 360 postów

Napisano 16 sierpnia 2008 - 20:59

mam karte era tak tak i nie moge korzystac z gprs/edge na 2.0.1 na 1.1.4 bylo wszystko ok. Mam cos ustawiać czy jak? Proszę o szybką pomoc ;)

#36 LoBo

LoBo
  • 3 695 postów
  • Płeć:
  • SkądŁódź

Napisano 16 sierpnia 2008 - 21:04

walcie tu : http://www.myapple.p...ienia-edge.html

#37 jakubkrupa

jakubkrupa
  • 22 postów

Napisano 26 sierpnia 2008 - 17:07

No okej, ale co jak mam nieskalanego iPhone, na którym nie był robiony JB? Jak wpisać ustawienia Edge, jak je zmieniać, jak wyłączać? Wersja 2.0.2.

#38 dario321

dario321
  • 711 postów
  • Skądok.Radom

Napisano 26 sierpnia 2008 - 17:11

No okej, ale co jak mam nieskalanego iPhone, na którym nie był robiony JB? Jak wpisać ustawienia Edge, jak je zmieniać, jak wyłączać?

Wersja 2.0.2.


jesli go nie jalibreakujesz to pozostaje Ci telefon do operatora z prosba o wylaczenie uslugi edge;)

#39 jakubkrupa

jakubkrupa
  • 22 postów

Napisano 26 sierpnia 2008 - 17:14

Czyli ja nie mogę się w żaden sposób dostać do ustawień EDGE, żeby - np. - wpisać błędne hasło, żeby nie działała sieć? A sam z siebie dużo zżera iPhone, na tyle dużo, żeby warto mi było blokować?

#40 BasTomek

BasTomek
  • 7 postów

Napisano 29 sierpnia 2008 - 17:34

Sam iP moze duzo nie pozera, ale np. sprawdzenie pogody w 3G to jedna ikonka i pobranie jedynie 2kB. Tyle ze operator (Era) liczy sobie za kazde rozpoczete xx kB, gdzie xx jest zalezne od wykupionego pakietu lub bez pakietu. Dla przykladu: bez pakietu blue connect paczki maja po 500kB platne 0,72zl, a w bc paczki maja 50kB lub 100kB (w zaleznosci od wykupionej uslugi 5/50 czy 500MB). Jesli bedzie jakas aplikacja, ktora zechce regularnie laczyc sie z siecia i tylko sprawdzac, czy wszystko jest w porzadku, to okaze sie, ze pobrane zostaly (naliczone) ogromne ilosci danych... :x

#41 MTM

MTM
  • 80 postów
  • SkądGiżycko

Napisano 29 sierpnia 2008 - 20:41

Hmm iPhone 3g z Ery, z podkładką pod karte SIM (niewiem jaka) aby Orange chodziło. Wszystko pięknie ładnie ale net nie chcesz chodzić. Cały czas wyświetla, że Safari nie może się połączyć z netem. Próbowałem w Apn ustawić (3xinternet) i dalej kicha. Co to może być?

#42 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 29 sierpnia 2008 - 20:42

Pewnie ta nakładka nie daje sobie rady.

#43 MTM

MTM
  • 80 postów
  • SkądGiżycko

Napisano 29 sierpnia 2008 - 20:47

Czyli wychodzi na to i tak kicha ;/ A na dodatek nie idzie jej z gniazda wyciągnąć;/ Hmm a tak na marginesie to samo wpisanie ustawień w APN wystarczy ? czy nie ?

#44 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 29 sierpnia 2008 - 20:49

No tak. Czasami się łączy nawet jak jest puste. Chyba, że wyłączyłeś EDGE w BossPrefs, czy coś. ;)

#45 MTM

MTM
  • 80 postów
  • SkądGiżycko

Napisano 29 sierpnia 2008 - 20:52

BossPrefs narazie jest dla mnie nie osiągalny ;/ (brak złamania softu) Kurde szkoda że nie działa, nawet zainwestowałem w Orange Free;/ No dobra a jak złamie soft to będę mógł coś zwalczyć z internetem?

#46 Qóba

Qóba
  • 54 postów
  • SkądSopot

Napisano 31 sierpnia 2008 - 22:28

Czy przy darmowym Wi-Fi trzeba je jakoś konfigurować?

Byłem dzisiaj w miejscu gdzie było darmowe, iPhone zapytał czy połączyć, ja kliknąłem "tak", wpisałem stronkę (Wirtualna Polska - www.wp.pl) i kliknąłem żeby się połączył a tu lipa i komunikat w stylu "Nie można nawiązać połączenia, ponieważ nie ma dostępu do internetu" ...

#47 Hammero

Hammero
  • 17 postów

Napisano 08 września 2008 - 17:30

36i6 ma takie same ustawienia jak plus?

#48 maslow84

maslow84
  • 215 postów
  • SkądDębica/Kraków

Napisano 10 września 2008 - 14:33

Witam wchodze w general pozniej w siec i nie mam tam zadnej zakladki do EDGE ;/ tylko roaming danych VPN i WIFI ;/ wie ktos jak moge znalezc ustawienia do EDGE ?

#49 gluepl

gluepl
  • 138 postów

Napisano 10 września 2008 - 15:06

Witam wchodze w general pozniej w siec i nie mam tam zadnej zakladki do EDGE ;/ tylko roaming danych VPN i WIFI ;/ wie ktos jak moge znalezc ustawienia do EDGE ?


Jedną z opcji forum jest szukaczka, która odpowie na twoje nurtujące pytania.

#50 EKCI

EKCI
  • 655 postów
  • SkądWrocław

Napisano 09 października 2008 - 22:04

36i6 ma takie same ustawienia jak plus?


Tak. Tylko problem z tym jak to ustawić.. Bo czekam na iPhona i mam właśnie Plusa (36i6).. Nie chce, żeby mi pobierało, nie potrzebuje internetu poza wifi.. Mógłby mi ktoś powiedzieć jak ustawić iP żeby wszystko śmigało bez ukrytych opłat?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych