Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPhone 16G vs Nokia 9300i - przeniesienie kontaktów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 wild_mac

wild_mac
  • 1 postów

Napisano 11 marca 2008 - 12:06

Witam!

Mam 2 urządzenia:
- iPone 16GB
- Nokia 9300i

W telefonie Nokia mam ponad 500 kontaktów wpisanych przez jego użytkownika. Wpisane są tak, że skopiowanie ich na kartę SIM nie wchodzi w rachubę. Jak przenieść listę kontaktów z Nokii do iPhone? Jest na to jakiś sposób?

EDIT:
ale jestem ślepy... odpowiedź jest tutaj:
[url]http://www.myapple.pl/iphone-pomoc/45271-jak-skopiowac-liste-kontatkow-na-iphona-z-karty-sim.html[/url]

#2 igrzechottnik

igrzechottnik
  • 7 postów

Napisano 11 marca 2008 - 15:16

Zsynchronizuj 9300i z outlookiem i zgraj do niego wszystkie kontakty. Potem zrób to samo z Iphonem.

#3 cza_gda

cza_gda
  • 430 postów
  • Skądgdansk

Napisano 11 marca 2008 - 18:27

no jak znalazles to dobrze :) sa do tego programiki mozesz tez zgrac z ksiazka adresowa

#4 pelle_kb

pelle_kb
  • 10 postów

Napisano 13 września 2008 - 18:50

Polecacie też jakiś inny program do Nokii, do przeniesienia kontaktów do książki adresowej Windows? Pc Suite uparcie nie widzi mojej komórki, podczas, gdy BlueSoleil tak :(

#5 quzo

quzo
  • 1 239 postów
  • Skądwawa

Napisano 13 września 2008 - 19:16

najlepiej zsynchronizować kontakty z gmail jeśli się ma tam maila :D

#6 Dopsh

Dopsh
  • 2 postów

Napisano 17 listopada 2009 - 21:04

Cześć, Jeśli chcesz przenieść kontakty z Nokii na iPhone, możesz spróbować to zrobić na serwisie kopiujkontakty.pl który właśnie uruchamiamy. Nasz serwis ma służyć dwóm celom: przenoszeniu list kontaktów pomiędzy dwoma telefonami, oraz tworzeniu kopii bezpieczeństwa kontaktów z telefonu. Nie trzeba się bawić kabelkami, bo wszystko idzie przez sieć (SyncML). Wystarczą dwa telefony i jedna karta SIM. Najpierw "przeklikujesz" pierwszy telefon, który jest źródłem kontaktów i wgrywasz je na swoje konto w kopiujkontakty. Potem to samo robisz z drugim telefonem i kontakty z konta trafiają do nowego telefonu. Tak samo działa to przy dwóch kartach SIM. Nokia o ile wiem wspiera SyncML natywnie, ale do iPhone będzie potrzebny specjalny programik...na przykład Synthesis. Obecnie jesteśmy w fazie beta testów, które mają nam pozwolić na uzupełnienie bazy obsługiwanych telefonów. Byłoby miło uzbierać pokaźną grupkę betatesterów :)

#7 kierowcatestowy

kierowcatestowy
  • 339 postów

Napisano 17 listopada 2009 - 21:22

Cześć,

Jeśli chcesz przenieść kontakty z Nokii na iPhone, możesz spróbować to zrobić na serwisie kopiujkontakty.pl który właśnie uruchamiamy. Nasz serwis ma służyć dwóm celom: przenoszeniu list kontaktów pomiędzy dwoma telefonami, oraz tworzeniu kopii bezpieczeństwa kontaktów z telefonu.

Nie trzeba się bawić kabelkami, bo wszystko idzie przez sieć (SyncML). Wystarczą dwa telefony i jedna karta SIM. Najpierw "przeklikujesz" pierwszy telefon, który jest źródłem kontaktów i wgrywasz je na swoje konto w kopiujkontakty. Potem to samo robisz z drugim telefonem i kontakty z konta trafiają do nowego telefonu. Tak samo działa to przy dwóch kartach SIM.

Nokia o ile wiem wspiera SyncML natywnie, ale do iPhone będzie potrzebny specjalny programik...na przykład Synthesis.

Obecnie jesteśmy w fazie beta testów, które mają nam pozwolić na uzupełnienie bazy obsługiwanych telefonów. Byłoby miło uzbierać pokaźną grupkę betatesterów :)



Tak... a kontakty zostaną zachowane przez Was... "dziękuje postoje"

#8 gocio

gocio
  • 1 postów

Napisano 17 listopada 2009 - 22:43

Niewytłumaczalne lęki? Mając takie podejście zakładam, że nie używasz poczty on-line na WP, Onet, Interii, Gmail i setce innych serwisów, które przechwytują i przechowują Twoje kontakty. Nie wspominając o Skype, GG i innych komunikatorach... Jeśli spojrzymy poza czubek swojego nosa (i ocean), trafimy na diametralnie różne podejście do tematu prywatności. Tam nikt nie zakłada, że każdy serwis to potencjalne zło a każdy przechodzień to potencjalny zabójca... Ale oczywiście to prywatna sprawa każdego z nas. Rozumiem, że Nokia OVI i MobileMe też dla Ciebie odpada... Pozdrawiam.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych