Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Zarządzanie plikami przez USB [Windows/Mac]


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
180 odpowiedzi w tym temacie

#176 owca_bwooy

owca_bwooy
  • 26 postów
  • SkądKonskie

Napisano 14 kwietnia 2010 - 11:18

Hallo... witam ponownie proszę niech ktoś mi powie jak dostać się do plików root partycji iPhona (3GS wyprodukowany po 40 konkretnie to 56) Zrobiłem blackra1n i zainstalowałem blacksn0w i dalej widze po podłaczeniu T-pot te same katalogi nie mam dostępu do root folderów... ma ktos jakies repo z Cydii z łatką albo nie wiem program jakąś informacje bo skanuje forum i nie mogę znaleźć dzięki z góry..

#177 andesh

andesh
  • 90 postów

Napisano 26 maja 2010 - 17:04

A ja mam takie pytanko, gdzie mam wrzucać filmy *.avi za pomocą TotalComandera? Dodam, że uzyskuję połączenie, ale jak wrzucam np 50mb teledysk AVI to po ok 15MB transferu pokazuje mi się na iP że mam mało pamięci a kopiowanie zostaje przerwane. Jak zaglądam do pamięci iP i przez iTunesa to mam wolne ok 5GB. No i uprzedzę pytania, film avi zeby sprawdzić działanie yxflash.

#178 vkemp

vkemp
  • 5 postów
  • SkądBiala Podlaska

Napisano 06 sierpnia 2010 - 18:54

W aplikacji iPhone PC Suite 2.8.15.150 nie moge zarzadzac plikami Audio i Video w iPhone 3GS JB 4.0.1 :/. Moze mi ktos pomoc ?

#179 Rey

Rey
  • 72 postów

Napisano 12 września 2010 - 17:28

Ściągnąłem program iPhoneBrowser i chcę przegrac sobie filmik nagrany Iphonem. Znalazłem go, ale składa się z pięciu plików z różnymi końcówkami. Jak mam je polączyć?

#180 psuja

psuja
  • 1 postów

Napisano 24 października 2011 - 17:04

Witam. Mam problem z dostępem do plików w iPhone 4 ios 5. System windows 7 64 Próbowałem TC z t-pot Iphone Browser, iFile i jeszcze kilka sposobów, ale nic mi nie pozwala na dostęp do plików systemowych. A niestety muszę poprawić temat z winterborda, bo nie wszystkie ikony się poprawnie wczytują. Znalazł ktoś jakiś sposób na dostęp do plików systemowych w ios 5?

#181 renqien

renqien

    Koniec...


  • 20 740 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 24 października 2011 - 18:15

Zgodnie z regulaminem, nie odświeżamy wątków starszych niż pół roku. Zamykam.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych