Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Home Button dziwnie się zachowuje


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Maciej Kucia

Maciej Kucia
  • 3 postów

Napisano 19 sierpnia 2017 - 19:15

IPHONE 7: Otóz, gdy jest jasność ekranu na maxa, to home button się nagrzewa, jeżeli jasność ekranu dam na połowe to nic się nie dzieje. Do tego nie za każdym razem się nagrzewa. Oddałem do serwisu(Cortland), ale powiedzieli, że to wina softwerowa, że oni wgrali od nowa i jest ok, rzeczywiście przez jakis czas było ok, jednak niedawno znowu problem wrócił. Do tego na ładowarce żeby odblokować telefon muszę troche dłużej przytrzymać niż bez. Ma ktoś pomysł? 



#2 Damien Karras

Damien Karras
  • 284 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 19 sierpnia 2017 - 22:42

A nie odtworzyłeś systemu z kopi zapasowej?


Jak pomogłem, kliknij w Lubię to! ;)


#3 Maciej Kucia

Maciej Kucia
  • 3 postów

Napisano 20 sierpnia 2017 - 22:13

A nie odtworzyłeś systemu z kopi zapasowej?

Nie, z Iclouda



#4 Damien Karras

Damien Karras
  • 284 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 20 sierpnia 2017 - 22:20

Wyzeruj tel, odtwórz od zera. Nie odtwarzaj z kopii zapasowej. Pewnie będzie ok.


Jak pomogłem, kliknij w Lubię to! ;)


#5 Krzysztof09

Krzysztof09
  • 97 postów

Napisano 24 sierpnia 2017 - 14:53

IPHONE 7: Otóz, gdy jest jasność ekranu na maxa, to home button się nagrzewa, jeżeli jasność ekranu dam na połowe to nic się nie dzieje. Do tego nie za każdym razem się nagrzewa. Oddałem do serwisu(Cortland), ale powiedzieli, że to wina softwerowa, że oni wgrali od nowa i jest ok, rzeczywiście przez jakis czas było ok, jednak niedawno znowu problem wrócił. Do tego na ładowarce żeby odblokować telefon muszę troche dłużej przytrzymać niż bez. Ma ktoś pomysł?


Z tym nagrzewaniem przy full jasności w okolicach home button mam identycznie. Ciekaw jestem jak to rozwiązać.
Odtworzenie urządzenia niczego nie zmieniło. Oczywiście bez kopii zapasowej.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych