Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[Pages] Numerowanie od kolejnej strony


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 lutek14

lutek14
  • 256 postów

Napisano 19 sierpnia 2017 - 17:07

Witam.

Potrzebuję do mojej pracy magisterskiej ustawić numerację wg instrukcji, tj.:

 

numerowanie stron rozpoczyna się od strony następnej po stronie tytułowej od cyfry 2

 

 

Jak to zrobić?

 

Pozdrawiam i proszę o szybką pomoc w tej ważnej sprawie!



#2 ciotka_paszczaka

ciotka_paszczaka
  • 1 052 postów

Napisano 19 sierpnia 2017 - 17:49

No czyli normalnie ma być numerowane. Nie za bardzo wiem o co chodzi... To przykryj białym prostokątem jedynkę na pierwszej stronie i tyle. Albo po prostu zaznacz "Ukryj nagłówek i stopkę na pierwszej stronie" jesli możesz ukryć całą stropkę (na palecie narzędziowej z boku przycisk ostatni na górze "dokument" i zakładka "sekcja").

 

Albo jak chcesz bardzo profesjonalnie, to możesz zrobić nową sekcję i zacząć numerację od nowej sekcji od cyfry 2 (trzeba odznaczyć na górze "zgodnie z poprzednią sekcją") - ale to sztuka dla sztuki. Przykryj i zlej temat.


Nie czytam prywatnych wiadomości.


#3 lutek14

lutek14
  • 256 postów

Napisano 20 sierpnia 2017 - 14:15

Przykryc prostokątem nie mogę, bo musze dac tez w formie edytowlaenj (tj. doc) ;) Tak bym w PDF zrobil jak mowisz



#4 ciotka_paszczaka

ciotka_paszczaka
  • 1 052 postów

Napisano 20 sierpnia 2017 - 18:32

Przykryc prostokątem nie mogę, bo musze dac tez w formie edytowlaenj (tj. doc) ;) Tak bym w PDF zrobil jak mowisz

 

To ukryj nagłówek i stopkę na pierwszej stronie, tak jak pisałem, opcja: Dokument > Sekcja > Nagłówki i stopki > ukryj na 1. stronie sekcji.

Jeśli musisz mieć nagłówek i stopkę na pierwszej stronie to wtedy daj nową sekcję od drugiej strony i ustaw numerowanie od 2. (opcja pojawi się jak wybierzesz rodzaj numerowania z roletki "wstaw numer strony")

 

47cQYGP.jpg


Użytkownik ciotka_paszczaka edytował ten post 20 sierpnia 2017 - 18:40

Nie czytam prywatnych wiadomości.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych