Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Brak uprawnień do przeglądania profilu, pisania na forum


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 maciek5s

maciek5s
  • 1 108 postów
  • Płeć:

Napisano 25 lipca 2017 - 20:37

Witam.

 

Gdy chce sprawdzić swój profil to wita mnie wiadomość, że nie mam do tego uprawnień. Mało tego, jest też napisane, że ten użytkownik nie jest aktywny.

Nie mogę też pisać prywatnych wiadomości, nawet nie mam ikonki czatu.

 

Rano nie mogłem też pisać na forum. Gdy chciałem napisać, to co prawda była wiadomość, że mam ograniczenie w pisaniu na forum, ale równoznaczne to było z tym, że nie mogę wcale pisać. Na szczęście to się wieczorem zmieniło.

 

Powie mi jakiś moderator czym spowodowany jest pierwszy błąd i kiedy będę mógł wejść w swój profil i pisać prywatne wiadomości? Wtedy nie zakładałbym tego tematu, a tak to muszę się kontaktować z Wami przez niego.

 

Dodam tylko, że nie dostawałem żadnych ostrzeżeń ani nic, więc wcześniejsze ograniczenie w pisaniu to też jakiś błąd, a nawet wielbłąd.


iPhone 5s Mac mini  Watch Series 1


#2 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 775 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 26 lipca 2017 - 13:40

Takie rzeczy najszybciej zgłaszać jako raport do moderacji, nawet z dowolnego tematu/posta z wyjaśnieniem. Anyway, przekazałem sprawę do administracji, bo z punktu widzenia moderatora wszystko w profilu masz ok, żadnych banów, ograniczeń itp.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#3 maciek5s

maciek5s
  • 1 108 postów
  • Płeć:

Napisano 26 lipca 2017 - 14:38

Takie rzeczy najszybciej zgłaszać jako raport do moderacji, nawet z dowolnego tematu/posta z wyjaśnieniem. Anyway, przekazałem sprawę do administracji, bo z punktu widzenia moderatora wszystko w profilu masz ok, żadnych banów, ograniczeń itp.

 

Dzięki za troskę. Już się tym zajęli, już jest wszystko OK.

 

Wychodzi na to, że przez pomyłkę ktoś mi zablokował dostęp do konta.


iPhone 5s Mac mini  Watch Series 1


#4 cronopioverde

cronopioverde

    ¿Le gusta este jardin?

  • 3 838 postów
  • Płeć:
  • Skądprzytuptał nocą jeż?

Napisano 26 lipca 2017 - 21:29

Sprawa załatwiona, więc zamykam.


Po pierwsze: na priv mogę zbereźne żarty poopowiadać, pomagam na forum.

Po drugie: brak mojej odpowiedzi na łamaną polszczyznę to wybór purysty. Z tym się nie walczy.
Po trzecie: postawy roszczeniowe zostawiamy dla BOK.
Zmian traffic lights nie przewiduję…





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych