Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iphone 7 dziwny problem z youtube


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 aadambaartusz91

aadambaartusz91
  • 8 postów

Napisano 19 lipca 2017 - 22:47

Cześć wszystkim,

 

Mam bardzo dziwny problem z moim iphonem 7 (iphone z wymiany, więc pewnie refurb). Podczas przełączania filmów w aplikacji youtube, występuję okropne kliknięcie z głośników. Tutaj link z filmikiem pokazującym problem:

 

https://www.youtube.com/watch?v=HkONcRIB_nU.

 

Serwis sprawdził telefon i uznał, że jest sprawny. Dodam tylko, że to co się dzieje na załączonym filmiku ma miejsce tylko gdy jestem zalogowany na moje konto google. Na innym koncie google bądź gdy żadne konto nie jest zalogowane w aplikacji jest cisza między filmikami. Ręce mi opadają, ponieważ to jest czasem naprawdę głośne klikanie. Gdy używam słuchawki, problem nie występuje w ogóle. Flim nagrany przez quicktime. iPhone pracuje na ios 10.3.2. Sprawdzałem na becie ios11, stawiałem system na nowo przez itunes, nawet udało mi się pobrać starszą wersję youtuba na telefon i problem również się pojawia. W iphonie, który został wymieniony problem nie występował...

 

Z góry dziękuję za pomoc i sugestie! :)

Adam



#2 Bolsu07

Bolsu07
  • 604 postów

Napisano 20 lipca 2017 - 12:32

na moim 6s to samo :) ale nigdy nie zwróciłem na to uwagi i to wina raczej aplikacji bo w żadnych innych programach tego nie zaobserwowałem. Szukacie problemu na siłe :)


MacBook Pro 13 M1 | iMac 5K 27" 2017 | iPhone 12 Pro 128GB | ATV 3 gen | iPad Air Space Gray WIFI


#3 aadambaartusz91

aadambaartusz91
  • 8 postów

Napisano 20 lipca 2017 - 14:14

Tak ale w momencie gdy YouTube jest bardzo ważna aplikacja a dla muzyka taka ona jest ten błąd jest bardzo irytujący ;) dziwne ze tylko na moim koncie ten telefon czy ta aplikacja tak się zachowuje...:) ale widać nie jestem sam.

#4 macsupport

macsupport

  • 8 620 postów
  • SkądKraków

Napisano 20 lipca 2017 - 14:36

Skoro na jednym koncie działa prawidłowo, a na drugim nie to chyba widzisz, że to nie problem z telefonem tylko z aplikacją albo kontem YouTube? To może im trzeba zgłosić, bo to nie aplikacja Apple.


Jedyny serwis sprzętu Apple w Małopolsce polecany przez MyApple.pl

ul. Kadecka 10, 30-078 Kraków

kom: 889 566 455 ; tel: 12 421 65 91


#5 aadambaartusz91

aadambaartusz91
  • 8 postów

Napisano 20 lipca 2017 - 15:29

Powtarzam ze w każdym innym iPhonie które sprawdzałem to nie występuje. Wiec śmiem wątpić ze to nie wina telefonu

#6 Bolsu07

Bolsu07
  • 604 postów

Napisano 21 lipca 2017 - 08:00

Powtarzam ze w każdym innym iPhonie które sprawdzałem to nie występuje. Wiec śmiem wątpić ze to nie wina telefonu

Nie było wspominane wcześniej nic o tym. Z pierwszego postu można wywnioskować, że wg ciebie winowajcą jest sprzęt przez co oddałeś go na gwarancję :) zamiast zgłosić problem google. Ostatecznie - sprzęt w 100% sprawny, u mnie też pyknie w youtube i trzeba jakoś z tym żyć


MacBook Pro 13 M1 | iMac 5K 27" 2017 | iPhone 12 Pro 128GB | ATV 3 gen | iPad Air Space Gray WIFI


#7 aadambaartusz91

aadambaartusz91
  • 8 postów

Napisano 21 lipca 2017 - 10:52

To pykanie pojawia się również chociażby podczas przełączania rozmowy na tryb głośnomówiący... To jest ewidentnie pykanie podczas wybudzania i usypiania głośników, z którym się wcześniej nie spotkałem a czasami naprawdę potrafi dobrze strzelić. Telefon sprawny bo działa. Nieważne jak ważne że działa ;) pozdrowienia.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych