Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Uszkodzony mikrofon, obejść słuchawkami


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 luqa90

luqa90
  • 23 postów

Napisano 05 lipca 2017 - 10:15

Koledzy, bardzo zależy mi na szybkiej odpowiedzi. Mam jutro rozmowę kwalifikacyjną i uszkodzony mikrofon w ipadzie. Rozmowa odbędzie się na skype i bardzo zależy mi na odbyciu jej na ipadzie (spokój, cisza, mieszkanie) a nie w kafejce. Bardzo proszę o radę czy zakladając słuchawki z mikrofonem obejdę problem niedziałającego mikrofona w ipadzie? Teoretycznie tak ale czy w praktyce to zadziała?

#2 macsupport

macsupport

  • 8 620 postów
  • SkądKraków

Napisano 05 lipca 2017 - 10:17

Tak, jeśli wszystko jest sprawne i podłączysz odpowiednie słuchawki to będzie działał mikrofon ze słuchawek. Najlepiej użyć słuchawek od iPhona, z nimi powinno wszystko działać jak należy.


  • luqa90 lubi to

Jedyny serwis sprzętu Apple w Małopolsce polecany przez MyApple.pl

ul. Kadecka 10, 30-078 Kraków

kom: 889 566 455 ; tel: 12 421 65 91


#3 luqa90

luqa90
  • 23 postów

Napisano 05 lipca 2017 - 10:36

Dziękuję kolego za potwierdzenie moich przypuszczeń. Muszę jakieś kupić więc o iPadowe może być ciężko bo jestem w Rydze, no ale zobaczymy. Przetestuję w sklepie na voice recorder,

#4 douglas

douglas
  • 613 postów

Napisano 05 lipca 2017 - 13:21

Powinno zadziałać na każdych słuchawkach z mikrofonem zgodnych z iPhone, nie muszą być koniecznie od Apple. I tak jak piszesz najlepiej przetestować na miejscu, w wersji desktop Skype ma funkcję testowania połączenia, nie wiem jak w iPad ale warto sprawdzić.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych