Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPhone 6 cały czas jest w trybie awaryjnym.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Rafek17

Rafek17
  • 3 postów

Napisano 27 czerwca 2017 - 17:27

Witam. 
Niestety mój iPhone 6 od 2 dni cały czas jest w trybie awaryjnym. Podłączyłem go do komputera i odtworzyłem przez iTunes, to zawsze działało gdy coś było nie tak z telefonem. Tym razem zaraz po odtworzeniu iTunes informuje mnie, że wykrył urządzenie w trybie awaryjnym i cała sytuacja się powtarza. Gdy próbuję uruchomić telefon jeśli nie jest podłączony do komputera nie pojawia się nawet logo apple, tylko cały czas jest czarny ekran. Ktoś wie jak sobie z tym poradzić? Będę wdzięczny za każdą pomoc.  :)

 



#2 MonsterZet

MonsterZet
  • 1 postów

Napisano 30 czerwca 2017 - 16:40

Mam identycznie. Po odtworzeniu czy aktualizacji, iPhone znowu prosi o odtworzenie za pomocą iTunes. Zawsze działało gdy chciałem powrócić do poprzedniej wersji iOS, teraz proces się zapętla, ktoś wie jak rozwiązać problem?



#3 sendawid

sendawid
  • 21 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 03 lipca 2017 - 11:19

jest klika opcji: płyta główna, bateria, kabel/gniazdo ładowania



#4 Rafek17

Rafek17
  • 3 postów

Napisano 03 lipca 2017 - 16:11

Oddałem dziś do serwisu i bez problemu przyjęli, z tego co się dowiedziałem to do końca tygodnia dostanę naprawiony telefon, więc problem rozwiązany :) 


Mam identycznie. Po odtworzeniu czy aktualizacji, iPhone znowu prosi o odtworzenie za pomocą iTunes. Zawsze działało gdy chciałem powrócić do poprzedniej wersji iOS, teraz proces się zapętla, ktoś wie jak rozwiązać problem?

Jeśli masz możliwość to zanieś go do iSpotu i złóż reklamacje ;) 



#5 cronopioverde

cronopioverde

    ¿Le gusta este jardin?

  • 3 838 postów
  • Płeć:
  • Skądprzytuptał nocą jeż?

Napisano 03 lipca 2017 - 16:25

Drobny szczegół: wracaliście może z iOS 11 do 10?

Po pierwsze: na priv mogę zbereźne żarty poopowiadać, pomagam na forum.

Po drugie: brak mojej odpowiedzi na łamaną polszczyznę to wybór purysty. Z tym się nie walczy.
Po trzecie: postawy roszczeniowe zostawiamy dla BOK.
Zmian traffic lights nie przewiduję…


#6 AppleMobile.pl

AppleMobile.pl

  • 477 postów
  • Płeć:
  • SkądSzczecin, Wojska Polskiego 50, tel:889277288

Napisano 12 lipca 2017 - 20:28

Jeżeli mieliście iOS11 beta 2 i zachciało się Wam wracać do wersji 10.3.2, to właśnie tak to się będzie objawiać. Aby cofonięcie się powiodło trzeba schodzić po kolei cyzli najpierw 11 beta 1 i niżej. Tu jest fajna instrukcja Jak wrócić z iOS 11 beta 2 do iOS 10.3.2


AppleMobile.pl - Serwis iPhone, iPod, iPad Szczecin - Pierwszy i jedyny serwis urządzęń Apple w Zachodniopomorskim autoryzowany przez MyApple.pl Masz pytania? Dzwoń! tel: 889 277 288 - Naprawy wysyłkowe na terenie całego kraju! http://www.facebook.com/AppleMobilePL


#7 Rafek17

Rafek17
  • 3 postów

Napisano 13 lipca 2017 - 22:10

Jeżeli mieliście iOS11 beta 2 i zachciało się Wam wracać do wersji 10.3.2, to właśnie tak to się będzie objawiać. Aby cofonięcie się powiodło trzeba schodzić po kolei cyzli najpierw 11 beta 1 i niżej. Tu jest fajna instrukcja Jak wrócić z iOS 11 beta 2 do iOS 10.3.2

U mnie problem był poważniejszy ;) Po oddaniu do serwisu dostałem nowy telefon. 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych