Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPhone 5s - problem przy aktualizacji (tryb awaryjny)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 rafik787

rafik787
  • 2 postów

Napisano 12 czerwca 2017 - 21:44

Witam, posiadam iPhone 5S. Parę dni temu telefon wyłączył się i przy próbie włączenia wisiał na logo apple. Następnie udało mi się zaaktualizować go poprzez iTunes - wszystko działało, ale tylko przez chwilę. Gdy podłączyłem go do laptopa w celu zgrania wszystkich danych typu kontakty, zdjęcie itp. odkryłem że telefon się wyłączył. Od tej pory przy próbie włączenia telefonu automatycznie uruchamia się tryb awaryjny (naciskam tylko przycisk Power, nie trzymam home ani nic takiego). Teraz kiedy próbuję ponownie zaaktualizować iPhone przez iTunes soft się rozpakowuje, następnie na ekranie tel pod logo apple pojawia się pasek aktualizacji i w tym momencie w iTunes wyskakuje błąd aktualizacji (nr. błędu 26). Czy da się uratować jeszcze telefon, a jeśli nie to przynajmniej dane które są na nim? Najbardziej zależy mi na zdjęciach i kontaktach. Proszę o pomoc. Pozdrawiam!



#2 AppleMobile.pl

AppleMobile.pl

  • 477 postów
  • Płeć:
  • SkądSzczecin, Wojska Polskiego 50, tel:889277288

Napisano 12 lipca 2017 - 20:33

Generalnie stawiałbym tutaj na uszkodzoną pamięć NAND. Pamięć NAND jest tu wymienialna. Kosztuje to u nas 440zł brutto. Niestety z danymi nic nie wymyślimy.


AppleMobile.pl - Serwis iPhone, iPod, iPad Szczecin - Pierwszy i jedyny serwis urządzęń Apple w Zachodniopomorskim autoryzowany przez MyApple.pl Masz pytania? Dzwoń! tel: 889 277 288 - Naprawy wysyłkowe na terenie całego kraju! http://www.facebook.com/AppleMobilePL


#3 RafalB82

RafalB82
  • 160 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 13 lipca 2017 - 08:02

Zweryfikuj wszystkie "akcesoria" podłączane do płyty głównej(taśmy przycisków, sensorów kamer, portów i sam akumulator) Sprawdż czy nie uszkodziłeś PCB płyty głównej przez pomylenie długości śrubek. Potem temat tylko dla serwisu.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych