Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Pcoutlet.pl i Lantre.pl - czy ktoś zna, kupował?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 kristof461

kristof461
  • 2 340 postów

Napisano 09 czerwca 2017 - 20:06

Czy ktoś zna sklepy PCoutlet.pl bądź Lantre.pl? Oba poza strona swoich sklepów posiadają konta na Allegro. Obie posiadają bardzo podobne ceny które są dość konkurencyjne. Nie znam jednak żadnego z tych sklepów. 


MacBook Pro 16" 2019 / iPhone Xs / Apple Watch S4 / Apple TV 4 / AirPods


#2 sebastian22

sebastian22
  • 192 postów
  • SkądKatowice, PL

Napisano 14 sierpnia 2017 - 18:25

no właśnie - obecnie mają fajne ceny na nowe MBP (6799 vs 7499) ale cieżko sugerować się tylko opiniami z ceneo.



#3 Germ@n

Germ@n
  • 182 postów
  • Płeć:

Napisano 15 sierpnia 2017 - 14:54

Zarówno pierwsza, jak i druga firma to spółki z o.o. + komandytowe.

To już o czymś świadczy. Opinii pozytywnych sporo w Internecie.

Można sprawdzić ich w KRS.

Zerknij jeszcze na Google Street View na ich bazy (siedziby firm).

 

Nie biorę jednak za nich odpowiedzialności. ;)


Użytkownik Germ@n edytował ten post 15 sierpnia 2017 - 14:57

iPhone 6 -> iPhone 7 -> iPhone 14-> iPhone 15.


#4 bee3

bee3
  • 3 841 postów

Napisano 22 sierpnia 2017 - 21:57

Zarówno pierwsza, jak i druga firma to spółki z o.o. + komandytowe.

To już o czymś świadczy. ...

i o czym Twoim zdaniem to świadczy (zwłaszcza przy własnym kapitale wniesionym: 5000zł. i 19600zł.) ?


Pomogłem ?   -  Lubię to 


#5 MC_

MC_
  • 6 828 postów

Napisano 23 sierpnia 2017 - 05:26

Akuraten kapital to czesto jest tylko na papierze.

iP Xs; rMBP 2015 13', AW5 44 LTE


#6 mcintoosh

mcintoosh
  • 1 postów

Napisano 26 października 2017 - 16:47

Jest takie stare powiedzenie, że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie. Tu co prawda nie chodzi o wielką przyjaźń ale o zakup komputera, jednak z racji kwoty rzędu górnej granicy kilku tysięcy PLN warto powiedzieć, że pomimo problemów była to wzorowa transakcja. We wrześniu zdecydowałem się na zakup MBP nTB ze względu na atrakcyjną cenę właśnie w PCoutlet. Dla utrudnienia zamówiłem wersję z klawiaturą US. Dzień później otrzymałem informację, że zamówienie zostanie zrealizowane w 14 a max 21 dni, czyli względny standard. Po upływie terminu zadzwonił przedstawiciel firmy z informacją, że dystrybutor przysłał konfigurację z klawiaturą UK. Tak więc minął prawie miesiąc od zakupu a komputera nie było na biurku. Jednak cenowo wciąż nie było rynkowej alternatywy a czasowo nie było gwarancji, że kolejny droższy dostawca będzie sprawniejszy, kiedy w tle jest ten sam dystrybutor. Zdecydowałem się dać drugą szansę zespołowi PCoutlet. Tym razem właściwy komputer dotarł w założonym czasie. Podczas całego czasu oczekiwania miałem bardzo dobry kontakt z firmą, co chyba zaważyło na tej drugiej szansie... Panu Przemkowi w całości udało się "rozbroić moją irytację". W ramach rekompensaty otrzymałem gratis drugi zasilacz z kablem USB (to wybrałem) i dodatkowo program rozszerzonej do 3ch lat gwarancji. Mogę więc polecić zakupy.



#7 kscmkow

kscmkow
  • 1 postów

Napisano 22 grudnia 2021 - 12:53

Witajcie, wraca wątek tych sklepów, kuszą dostępnością i cenami, ktoś kupował czy to jakiś wałek?






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych