Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Nie mogę włączyć FMI i wylogować się z iCloud


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Velfisadri

Velfisadri
  • 59 postów
  • SkądZiemia

Napisano 09 czerwca 2017 - 19:32

Probowałem włączyć find my iphone po przywroceniu telefonu z backupu. Zaznaczam włącz, jest zaznaczone na zielono, wychodze z okienka i jak wróce to znów jest wyłączone. Pomyslałem więc ze wyloguje sie z iclouda i zaloguje spowrotem.

Klikam "wyloguj" i podświetla się na szaro i nic się nie dzieje. Nie pomógł restart telefonu, moge sie tylko wylogować z app stora. Miał ktoś podobnie? Iphone 7 plus ios 10.3.1 256gb



#2 Konewa71

Konewa71
  • 88 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 09 czerwca 2017 - 22:04

Wczoraj miałem podobną sytuację iPhone 7+ 128 gb po „powrocie“ z bety ios 11 do 10.3.2 nie mogłem się wylogować z icloud ( szare podświetlenie) po 2/3 godzinach samo wróciło do „normy“(wyloguj na czerwono).

#3 Velfisadri

Velfisadri
  • 59 postów
  • SkądZiemia

Napisano 09 czerwca 2017 - 23:00

Wczoraj miałem podobną sytuację iPhone 7+ 128 gb po „powrocie“ z bety ios 11 do 10.3.2 nie mogłem się wylogować z icloud ( szare podświetlenie) po 2/3 godzinach samo wróciło do „normy“(wyloguj na czerwono).

Własnie wrocilem z bety 11 na 10.3.1 wczoraj, dzisiaj zobaczylem ze find my iphone jest wylaczone, klikalem milion razy zeby je wlaczyc, potem klikalem milion razy zeby sie wylogowac, nic sie nie dzieje jak klikam wyloguj, nie mam juz pomysłów, a bardzo nie chce robic restora :/ wyloguj swieci sie na czerwono tyle ze jak je klikam to nic sie nie dzieje.



#4 Velfisadri

Velfisadri
  • 59 postów
  • SkądZiemia

Napisano 10 czerwca 2017 - 11:04

Wczoraj miałem podobną sytuację iPhone 7+ 128 gb po „powrocie“ z bety ios 11 do 10.3.2 nie mogłem się wylogować z icloud ( szare podświetlenie) po 2/3 godzinach samo wróciło do „normy“(wyloguj na czerwono).

Ostatecznie zrobilem restora- pomogło. Teraz mam nowy problem, działają Ci notatki? Mi po restorze za kazdym razem crashuje. Wywalilem je zainsalowalem, zrestartowalem telefon ale nic nie pomoglo. Jakies pomysły? 



#5 Konewa71

Konewa71
  • 88 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 10 czerwca 2017 - 12:04

U mnie notatki działają normalnie.Spróbuj może hard reset, jeżeli nie pomoże to restore i uruchom jako nowy telefon.Innych pomysłów nie mam

#6 Velfisadri

Velfisadri
  • 59 postów
  • SkądZiemia

Napisano 10 czerwca 2017 - 12:08

U mnie notatki działają normalnie.Spróbuj może hard reset, jeżeli nie pomoże to restore i uruchom jako nowy telefon.Innych pomysłów nie mam

hard reset tez robilem, nawet wylaczylem synchro przez icloud notatek, niestety nic :/ Juz wole nie miec notatnika niż tracic wszystkie pliki na telefonie i wgrywać wszystko od nowa :D 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


    Google (1)