Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Filmy ze Snapchata odtwarzane są bez obrazu.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 egoregina

egoregina
  • 2 postów
  • SkądKraków, PL

Napisano 29 maja 2017 - 16:33

Mam iPhone 7, wszystko aktualne. I jak pobieram filmy ze Snapchata to potem nijak nie mogę ich odtworzyć na komputerze. Słychać sam dźwięk, a nie ma obrazu. Próbowałam już wszystkiego - od wgrywania na dysk Google, Dropbox, przesyłanie sobie w mailach. Po wgraniu na dyski się odtwarzają, i na telefonie i na komputerze (gdy korzystam z przeglądarki), ale jak pobiorę na komputer to niestety nie. Na iCloud filmy od razu są bez obrazu, ale dźwięk oczywiście jest.

Może ktoś miał podobnie i sobie z tym jakoś poradził?



#2 cronopioverde

cronopioverde

    ¿Le gusta este jardin?

  • 3 838 postów
  • Płeć:
  • Skądprzytuptał nocą jeż?

Napisano 29 maja 2017 - 22:10

Czy komputer to jakikolwiek Mac? Poproszę o dokładniejsze dane. Gdzie na dysk? Komenda ls pomoże, o ile operujemy w tym przypadku macOS. Jaki odtwarzacz?

Póki co zostawiam w tym dziale, choć pewnie znajdzie się odpowiedniejszy po doprecyzowaniu (kosza też, niestety, zważywszy na tytuł, nie wykluczam).


Po pierwsze: na priv mogę zbereźne żarty poopowiadać, pomagam na forum.

Po drugie: brak mojej odpowiedzi na łamaną polszczyznę to wybór purysty. Z tym się nie walczy.
Po trzecie: postawy roszczeniowe zostawiamy dla BOK.
Zmian traffic lights nie przewiduję…


#3 egoregina

egoregina
  • 2 postów
  • SkądKraków, PL

Napisano 30 maja 2017 - 18:34

Czy komputer to jakikolwiek Mac? Poproszę o dokładniejsze dane. Gdzie na dysk? Komenda ls pomoże, o ile operujemy w tym przypadku macOS. Jaki odtwarzacz?

Póki co zostawiam w tym dziale, choć pewnie znajdzie się odpowiedniejszy po doprecyzowaniu (kosza też, niestety, zważywszy na tytuł, nie wykluczam).

 

Mam Hp Pavilon m6 - z systemem Windows 7. Chodzi mi po prostu o zapisywanie filmów, które pobieram ze Snapchata (np do folderu 'Pobrane). Bo jak pobieram te, które nagrywam w iPhonie bezpośrednio to nie ma problemu z ich odtwarzaniem. Tak jakby te filmy ze Snapchata miały jakiś zły format (chociaż sprawdzałam, mają .mov).
Odtwarzałam w Windows Media Player, ALL Player'ze, BESTplayer, wrzucałam do programów do przeróbek filmów i za każdym razem to samo - czarny ekran, a dźwięk się odtwarza.
Jak miałam iPhone 6 to sytuacja zdarzała się rzadko, ale po wrzuceniu tych 'wadliwych' na jakikolwiek dysk (poza iCloud) się odtwarzały.



#4 cronopioverde

cronopioverde

    ¿Le gusta este jardin?

  • 3 838 postów
  • Płeć:
  • Skądprzytuptał nocą jeż?

Napisano 30 maja 2017 - 18:55

No, fajnie. A to jest forum „Mac – Software”. Póki co, przenoszę do Offtopic jako luźno (bardzo) związane z tematyką Apple, ale więcej pomocy bym na Twoim miejscu oczekiwał po forach Microsoft-related.


Po pierwsze: na priv mogę zbereźne żarty poopowiadać, pomagam na forum.

Po drugie: brak mojej odpowiedzi na łamaną polszczyznę to wybór purysty. Z tym się nie walczy.
Po trzecie: postawy roszczeniowe zostawiamy dla BOK.
Zmian traffic lights nie przewiduję…





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych