Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
* * - - - 4 głosy

cronopioverde złym moderatorem


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sound John

Sound John
  • 89 postów
  • Płeć:
  • SkądZ internetuf

Napisano 23 maja 2017 - 21:12

Osobiście bardzo nie lubię tego osobnika, ponieważ wyłącznie on represyjnie i zamordystycznie mnie banował, wystarczy spojżeć na ilość tematów które niepotrzebnie moderuje. To taki pedant forumowy, wszystko ma być zapięte na ostatni guzik, toś se wybrał powołanie heh.

Nie wiem czy masz jakieś życie poza tym forum i prawdę mówiąc niewiele mnie to obchodzi, ale po faszystowskiej moderacji wielu działów przez ciebie można wyciągnąć pewne wnioski co do tego tematu.

 

Do rzeczy, lubię robić wiele rzeczy z uśmiechem, tutaj w internecie też. Nawet siedząc przed makiem z którego korzystamy można przywołać komuś uśmiech na twarzy śmiesznym stwierdzeniem lub odpowiedzią.

Natomiast "koledze"cronopioverde" gdy zobaczy dowolną wypowiedź w tym stylu włącza się tryb pod tytułem obrona Częstochowy. I najpierw na pv pisze mi jakieś smuty i płacze a potem przydziela tygodniowe bany, inni moderatorzy jakoś nie widzieli problemu, jeden z nich napisał, że poprawiłem mu humor (pozdrawiam  :)), no ale wszedł cronopioverde i żarty się skończyły. Naprawdę brak mi słów na ten moderatorski element więc tworzę ten temat, może ktoś go w końcu namierzy i prześwietli, zdecydowanie najgorszy moderator na tym forum.

 

 

@cronopioverde Naprawdę zluzuj majty kolego bo jak widzę co ty wyczyniasz, to nie jeden ma cię dosyć.

 

[EDIT] - proszę nie używać czerwonego koloru - jest on zarezerwowany dla moderacji.


  • Sebosz i makemymind lubią to
Wonsz żeczny, jest niebezpieczny.

#2 czesiekwiesiek

czesiekwiesiek
  • 1 089 postów

Napisano 23 maja 2017 - 22:09

Hehe, ale to forum jak i każde inne to tylko jakieś durne miejsce w internecie, a widzę że się przejąłeś jakby to było jakieś życiowe wydarzenie.


  • Andaar lubi to

Macbook Air M1 512/16, iPhone 12 mini, ​AirPods 2, Apple Watch Series 3


#3 Sound John

Sound John
  • 89 postów
  • Płeć:
  • SkądZ internetuf

Napisano 24 maja 2017 - 11:30

Hehe, ale to forum jak i każde inne to tylko jakieś durne miejsce w internecie, a widzę że się przejąłeś jakby to było jakieś życiowe wydarzenie.

za to widzę iż ty wybrałeś bardzo trafną nazwę użytkownika, ona jak i twój sposób bycia jednoznacznie kojarzą mi się ze wsią, i to taką w której psy szczekają inną częścią ciała. Takiś światowy.


Wonsz żeczny, jest niebezpieczny.

#4 makemymind

makemymind
  • 706 postów
  • SkądPoznań

Napisano 24 maja 2017 - 12:15

Ja dostałem kilka punktów ostrzeżeń bo w temacie nie było jakiegoś spójnika czy polskiego znaku :-)



#5 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 806 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 26 maja 2017 - 15:01

*
Popularny

Jest mi smutno, że nie jestem już najbardziej nielubianym modem ;(


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#6 cronopioverde

cronopioverde

    ¿Le gusta este jardin?

  • 3 838 postów
  • Płeć:
  • Skądprzytuptał nocą jeż?

Napisano 29 maja 2017 - 20:42

Po pierwsze: niezmiernie mi schlebia, że moja praca została doceniona oraz że pierwszy w mym przydługim życiu plebiscyt nie dość, że ma jednego kandydata (co jakby z walkowerem się wiąże), to również na dokładkę zyskał – niezamierzony zapewne – niemal gombrowiczowski imperfectum. Dziękuję Ci, SJ.

 

Po wtóre: część garderoby, o której wspomniano w ostatnim akapicie pierwszego postu, pozwolę sobie pozostawić dopiętą na ostatni guzik właśnie, żeby niepotrzebnie nie zagęszczać atmosfery niniejszego tematu.

 

I proszę – dwa a capite i dwa żarty; do wyboru wedle gustów. A takim smutas i płakas niby.

 

Ad meritum:

Co do wpisu #3 – mogę tolerować nieeleganckie wyrażenia w swoim kierunku, ale nie w kierunku innych Użytkowników forum. Za to kolejne ostrzeżenie dla założyciela tematu, który, jeżeli łaskaw, zechciałby kierować do Administracji reklamacje dotyczące mojej działalności, zamiast kultywować populistyczne jeremiady.


  • tommy73 i Andaar lubią to

Po pierwsze: na priv mogę zbereźne żarty poopowiadać, pomagam na forum.

Po drugie: brak mojej odpowiedzi na łamaną polszczyznę to wybór purysty. Z tym się nie walczy.
Po trzecie: postawy roszczeniowe zostawiamy dla BOK.
Zmian traffic lights nie przewiduję…


#7 Andaar

Andaar
  • 1 688 postów

Napisano 29 maja 2017 - 20:51

Jest mi smutno, że nie jestem już najbardziej nielubianym modem ;(

 

Jak widać przestałeś się starać i młodszy kolega przejął pałeczkę pierwszeństwa. Łączę się z tobą w bólu  : (


MacBook Pro 13" nTB 2017 256GB Silver | iPhone 13 mini 128GB Red | iPad Pro 11 (1st gen) 64GB Silver | iPod Shuffle 4 gen. Blue

Nie pomagam na PW


#8 Sound John

Sound John
  • 89 postów
  • Płeć:
  • SkądZ internetuf

Napisano 30 maja 2017 - 03:00

A te punkty to po co się zbiera?
Na kawę w maku?
Wonsz żeczny, jest niebezpieczny.

#9 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 642 postów
  • Płeć:

Napisano 30 maja 2017 - 07:24

za to widzę iż ty wybrałeś bardzo trafną nazwę użytkownika, ona jak i twój sposób bycia jednoznacznie kojarzą mi się ze wsią, i to taką w której psy szczekają inną częścią ciała. Takiś światowy.

No, klasa, nie ma co. Pozostałe Twoje wynurzenia też w podobnym stylu?



#10 MC_

MC_
  • 6 830 postów

Napisano 30 maja 2017 - 07:26

Niestety tak.


iP Xs; rMBP 2015 13', AW5 44 LTE


#11 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 806 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 30 maja 2017 - 10:16

No dobra - łajno trafiło w wentylator, trochę polatało, a teraz leniwie się kręci i myślałem, że wątek umrze śmiercią naturalną. Niestety widzę zapędy do zakręcenia kołem szybciej, to sobie prewencyjnie jednak pozwolę zamknąć.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych