Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

MacPro 2.1 El Capitan, problem z grafiką


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Adam Kowalczyk

Adam Kowalczyk
  • 2 postów

Napisano 22 maja 2017 - 23:04

Cześć,

 

od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem Mac Pro w wersji Original. Wykonałem firmware upgrade do wersji 2.1, zainstalowałem 2 procesory Intel Xeon E5345 i włożyłem 8x2GB 5300F pamięci RAM. Zainstalowałem system El Capitan w wersji 10.11.6, wszystko przebiegło bez najmniejszego problemu. Po uruchomieniu systemu zauważyłem że jest problem z kartą graficzną, jest bardzo mało fps, zainstalowana karta to Radeon X1900XT 512MB GDDR3. Czy są jakieś sterowniki, lub inne rozwiązanie na bardzo mało klatek podczas korzystania z komputera ?

 

W grę wchodzi wymiana karty graficznej, tylko pytanie na jaki model ?

Mam dość duży dostęp do tego typu sprzętu, w zasadzie wszystkie modele NVIDIA Quadro i większość prostych modeli ATI ; 5450, 7470, 3450, 4550 itd.

Próbowałem na karcie Asus GTX750ti, ale po włożeniu karty jest czarny ekran.

 

Z góry dziękuję za pomoc.



#2 DanielF

DanielF
  • 5 723 postów
  • SkądSiedlce

Napisano 23 maja 2017 - 09:59

Pecetowe karty nie mają ekranu przy starcie - albo musisz mieć makową grafikę lub wgrać bios z makowej karty aby był ekran początkowy. Temat był już poruszany, szukaj postów użytkownika 666 jest on specjalistą od maków pro;


Fallout ...war, war never changes...

#3 Adam Kowalczyk

Adam Kowalczyk
  • 2 postów

Napisano 23 maja 2017 - 10:07

Brak ekranu przy starcie absolutnie mnie nie rusza. Zainstalowałem Asusa GTX750ti 2GB GDDR5 i na nim monitor nic nie wyświetla. Chciałbym znać model karty która będzie wspierana przez El Capitana i która uruchomi się na Mac Pro 2.1.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych