Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Przesiadka z Androida na Iphone 7


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Edek1994

Edek1994
  • 21 postów

Napisano 01 maja 2017 - 19:36

Witam! Nadszedł czas na zmianę telefonu ponieważ mam dość androida i jego widzimisie... Aktualnie posiadam LG G2 i wybór padł na Iphone 7. Znalazłem u siebie w mieście właśnie tego sprzedającego :  http://allegro.pl/sh...item=6772935995 . Pisałem z nim napisał że telefony pochodzą z sieci Orange oraz niektóre z niemieckiej dystrybucji. Są w 100 % zapakowane  nigdy nie otwierane oraz  gwarancja w telefonie jest od momentu jego uruchomienia. Wystawia Fakturę vat marża 0% . Apple w razie czego nie robi problemu że faktura 0% ?? Wiem że co producent to inne wymagania. LG potrzebował odemnie wszystkich papierów na telefon jak oddawałem na gwar.. 



#2 DanielF

DanielF
  • 5 726 postów
  • SkądSiedlce

Napisano 01 maja 2017 - 22:04

faktura tylko od autoryzowanego sprzedawcy np. ispot, cortland lub operatora itd. Kup od kogoś kto przedłuża umowę np. w tmobile (bez simlocka) najlepiej z Polski


Fallout ...war, war never changes...

#3 PlayTronics

PlayTronics
  • 73 postów
  • SkądGliwice, PL

Napisano 20 maja 2017 - 09:09

Witam! Nadszedł czas na zmianę telefonu ponieważ mam dość androida i jego widzimisie... Aktualnie posiadam LG G2 i wybór padł na Iphone 7. Znalazłem u siebie w mieście właśnie tego sprzedającego :  http://allegro.pl/sh...item=6772935995 . Pisałem z nim napisał że telefony pochodzą z sieci Orange oraz niektóre z niemieckiej dystrybucji. Są w 100 % zapakowane  nigdy nie otwierane oraz  gwarancja w telefonie jest od momentu jego uruchomienia. Wystawia Fakturę vat marża 0% . Apple w razie czego nie robi problemu że faktura 0% ?? Wiem że co producent to inne wymagania. LG potrzebował odemnie wszystkich papierów na telefon jak oddawałem na gwar.. 

Apple, można powiedzieć, w ogóle nie obchodzi dowód zakupu. Przy ewentualnej reklamacji zanosisz tylko telefon i po numerze seryjnym sprawdzana jest gwarancja. Nikt nie będzie żądał od Ciebie żadnych dokumentów jak zaniesiesz np. co Cortlandu. Wystarczy sam telefon ale wylogowany z Find My iPhone.

 

Jeśli chodzi o źródło pochodzenia - Orange zakłada simlocki. Jak chcesz otrzymać bez, powiedz Sprzedającemu, żeby zlecił Orange usunięcie simlocka. Tylko właściciel z faktury może wydać taką dyspozycję bezpłatnie. Kolega zaliczył taką wpadkę na allegro. Na szczęście sprzedający załatwił to w Orange. Z niemieckich sieci to bym uważał - niektóre telefony mają nałożonego tzw. netlocka. Nie użyjesz w innej sieci do pewnego okresu czasu. Mój ojciec miał netlocka na iPhonie 6 Plus. Netlock był założony na kilka miesięcy przez jedną z sieci. Dopiero po upływie tego czasu mógł włożyć polską kartę sim. Ogólnie, na iPhony z zagranicy zwracaj szczególną uwagę bo możesz dobrze wtopić.


 iMac 21,5" + Time Capsule |  iPhone 7 Plus Onyx Black + Apple Silicone Case (PRODUCT) RED  iPhone 4s Black  WATCH + Band (PRODUCT) RED |  iPad Pro 12,9" Space Gray Wi-Fi+Cellular +  Pencil





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych