Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

"Rozlewający" się ekran w iphone6


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ewamiod

ewamiod
  • 1 postów

Napisano 29 kwietnia 2017 - 16:20

Witam, mam iPhone 6 zakupiony jako refabrykowany. Jakis czas temu zauważyłam, ze z boku ekranu pojawiły się "białe prześwity" a jako, ze miałam na ekranie szkło hartowane to myslalam, ze moze powietrze mi pod nie podeszło czy cos w tym stylu i zbagatelizowałam problem. Po jakimś czasie to "rozświetlenie" zaczęło się pogłębiać, Wiec zdjęłam szkło zeby zobaczyć czy to zniknie. Niestety nie zniknęło i problem zaczął się jeszcze bardziej pogłębiać. Wyglada to tak, jakby wyświetlacz się zalewał od środka "światłem". Od pewnego czasu z dnia na dzien jest coraz gorzej. Dodam, ze telefon jest praktycznie bezwypadkowy, nie wpadł mi do wody, mam go niecały rok i zawsze bardzo na niego uważałam. Cały czas jest w etui. Ktos miał podobny problem? Co to moze być? Pozdrawiam

#2 vaya

vaya
  • 176 postów

Napisano 05 maja 2017 - 21:32

Jak refub to wszystko może być :D

Wstaw zdjecia.

Z tego co piszesz to możliwe że podświetlanie do wymiany albo cału full set.



#3 nie_lubie_jablek

nie_lubie_jablek
  • 2 946 postów

Napisano 05 maja 2017 - 22:13

Dla takich wynalazków grzebanych z aukcji olx za pół ceny i odnawianych z aliexpress powinno się zrobić nowy osobny dział bo z oryginalnymi telefonami sprzedanymi przez apple to mają niewiele wspólnego. 


  • pedros lubi to

#4 pedros

pedros
  • 1 392 postów
  • SkądWAW, PL

Napisano 05 maja 2017 - 22:18

Jak refub to wszystko może być :D

Raczej składak z części z ali...



#5 kalvin

kalvin
  • 789 postów
  • SkądDE

Napisano 05 maja 2017 - 23:09

Oddaj do serwisu zobaczą co jest nie tak, zrobią wycenę i będzie wiadomo czy opłaca się naprawiać.

  MacBook Air 2020    iPhone 12    HomePod mini    Apple TV 4k   


#6 North

North
  • 1 336 postów

Napisano 06 maja 2017 - 17:20

Co to znaczy refurb? Gdzie go kupiłeś? Masz gwarancję Apple na niego?



#7 maciek5s

maciek5s
  • 1 108 postów
  • Płeć:

Napisano 06 maja 2017 - 17:42

Co to znaczy refurb? Gdzie go kupiłeś? Masz gwarancję Apple na niego?

To przecież kobieta


iPhone 5s Mac mini  Watch Series 1


#8 pedros

pedros
  • 1 392 postów
  • SkądWAW, PL

Napisano 06 maja 2017 - 17:55

To przecież kobieta

No to co? Sądzisz, że mężczyźni są nieomylni? Oj, zdziwiłbyś się...



#9 maciek5s

maciek5s
  • 1 108 postów
  • Płeć:

Napisano 06 maja 2017 - 18:01

No to co? Sądzisz, że mężczyźni są nieomylni? Oj, zdziwiłbyś się...

Nie rozumiesz. On zapytał 'gdzie go kupiłeś?'. No to napisałem, że to kobieta. Powinno być kupiłaś zamiast kupiłeś.


iPhone 5s Mac mini  Watch Series 1


#10 bee3

bee3
  • 3 841 postów

Napisano 07 maja 2017 - 08:40

Witam, mam iPhone 6 zakupiony jako refabrykowany. Jakis czas temu zauważyłam, ze z boku ekranu pojawiły się "białe prześwity" a jako, ze miałam na ekranie szkło hartowane to myslalam, ze moze powietrze mi pod nie podeszło czy cos w tym stylu i zbagatelizowałam problem. Po jakimś czasie to "rozświetlenie" zaczęło się pogłębiać, Wiec zdjęłam szkło zeby zobaczyć czy to zniknie. Niestety nie zniknęło i problem zaczął się jeszcze bardziej pogłębiać. Wyglada to tak, jakby wyświetlacz się zalewał od środka "światłem". Od pewnego czasu z dnia na dzien jest coraz gorzej. Dodam, ze telefon jest praktycznie bezwypadkowy, nie wpadł mi do wody, mam go niecały rok i zawsze bardzo na niego uważałam. Cały czas jest w etui. Ktos miał podobny problem? Co to moze być? Pozdrawiam

Zacznij od sprawdzenia: https://checkcoverage.apple.com/pl/pl

Jeżeli ma gwarancję w systemie Apple - to zgłoś się do serwisu (https://locate.apple.com/pl/pl/ , http://myapple.pl/fo...#entry2154788).


Pomogłem ?   -  Lubię to 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych