Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Niemożność archiwizacji w iCloud iPhone 6.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 BarPit1977

BarPit1977
  • 6 postów

Napisano 23 kwietnia 2017 - 18:57

Witam!

Posiadam od dłuższego czasu iPhone 6. Ostatnio musiałem zmienić komputer, a do tej pory (od dłuższego czasu) wszystko archiwizowałem na kompie a nie na icloud. Przy tej zmianie sprzętu od nowa instalowałem iTunes i iCloud. Postanowiłem, że tym razem zarchiwizuję sobie telefon na iCloud (jak kiedyś) i ...... niestety.

Wchodzę w menu - ustawienia - (mię nazwisko) - icloud - (pokazuje mi używanie 4 mb z 5GB) klikam Archiwum icloud i mam informację, że ostatnia archiwizacja była 22 sierpnia 2015 roku. Klikam Archiwizuj teraz i szacuje mi pozostały czas, następnie mieli i mieli i pojawia się informacja zbyt malo miejsca na icloud :/

 

Dodatkowo ciekawe jest, że jka loguję się na icloud.com i wchodzę w kontakty to od wskazanego powyżej 22.08.2015 roku nic się nie zaktualizowało i nie ma zamiaru się zaktualizować. W telefonie mam ponad 250 kontaktów więcej niż w icloud. Zacząłem wprowadzać ręcznie na icloud.com te brakujące kontakty, to wskakują mi one w telefon. Czy ktoś może coś poradzić? Sprzedaję właśnie iphone i chciałbym mieć archiwum na icloud.

Dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych