Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Jak usunąć kontakty z widgetu Ulubione w iOS 10 iPhone...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Jagodzinskig

Jagodzinskig
  • 2 postów

Napisano 20 kwietnia 2017 - 11:58

O ile dodanie telefonu lub emaila do widgetu Ulubione było proste (kontakty/wybierz kontakt/przewin na dół/wybierz z menu "Do ulubionych"... i możliwość wykonania bezpośredniego połączenia lub wysłania SMSa z poziomu widgetu "staje się") to utknalem na probie usunięcia dowolnejpozycji z tegoż widgetu. :(  :angry:  :huh:

 

W żaden znany mi sposób - z poziomu samego widgetu, aplikacji Kontakty, ustawień - nie jestem w stanie "odhaczyć" danego numeru, tak aby zniknął z listy ulubionych...  :wacko:

 

Czy ktoś może mi pomóc i podpowiedzieć jak mam pozbyć się danego kontaktu z widgetu?

 

Pomocy...

 

 



#2 Ramcel76

Ramcel76
  • 249 postów

Napisano 23 kwietnia 2017 - 10:47

Telefon >>> karta Ulubione >>> przesuwasz palcem w lewo dany kontakt, pojawia się Usuń

 

Pomaga?


Mój Sprzęt: Huawei Mate 10 Pro - Apple Watch - iPhone 6s - iPhone 7 - iPad 4 mini - MacBookPro 15”

#3 Jagodzinskig

Jagodzinskig
  • 2 postów

Napisano 23 kwietnia 2017 - 17:31

Pomaga jeżeli uwzględni się ze zakładka ulubione znajduje się w innej aplikacji niz kontakty. Jedna z niekonsekwencji iOS: dodajesz do ulubionych z poziomu Kontaktow ale usuwanie jest dostępne z poziomu aplikacji Telefon. Zorientowałem się dopiero analizując ikony przy widżetach

Niemniej jednak dziękuje za pomoc

#4 luvia

luvia
  • 1 postów

Napisano 26 marca 2018 - 09:37

Witam,

Posiadam iphona SE IOS 10 - czy do widżetu ulubione można w jakiś sposób dodać więcej niż 8 kontaktów?

W chwili obecnej aby dodać nowy ulubiony kontakt należy zrezygnować (usunąć z listy) z któregoś starego.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych