Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Niepoprawne wyświetlanie klipów wideo w Safari


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 808music

808music
  • 16 postów

Napisano 20 kwietnia 2017 - 08:27

Szanowni,

 

Używam macOS Sierra 10.12.4 oraz Safari 10.1.

 

Od jakiegoś czasu nieco irytuje mnie taka sytuacja:

 

Otwieram stronę internetową, na której umieszczono jakiś klip wideo z YT. I wtedy wyświetla się to tak jak na załączonym obrazku:

są widoczne dwa playery wideo - jeden oryginalny z YT, drugi tak jakby z Safari. Kliknięcie w play powoduje, że od razu otwiera się okno na pełnym ekranie.

 

Czy ktoś ma podobną sytuację? Będę wdzięczny za info jak można wyłączyć to automatyczne otwieranie na pełnym ekranie.

 

Dziękuję,

Marcin

Załączone pliki



#2 tomtom_su

tomtom_su
  • 377 postów
  • SkądWroclaw

Napisano 20 kwietnia 2017 - 08:31

Szanowni,

Używam macOS Sierra 10.12.4 oraz Safari 10.1.

Od jakiegoś czasu nieco irytuje mnie taka sytuacja:

Otwieram stronę internetową, na której umieszczono jakiś klip wideo z YT. I wtedy wyświetla się to tak jak na załączonym obrazku:
są widoczne dwa playery wideo - jeden oryginalny z YT, drugi tak jakby z Safari. Kliknięcie w play powoduje, że od razu otwiera się okno na pełnym ekranie.

Czy ktoś ma podobną sytuację? Będę wdzięczny za info jak można wyłączyć to automatyczne otwieranie na pełnym ekranie.

Dziękuję,
Marcin

To i tak masz "lepiej" niż ja bo u mnie w ogóle nie wyświetla filmów na YT, jest tylko napis że przeglądarka nie obsługuje.


A tak poważniej to najdziwniejsze jest to że pokazuje mi się info że przeglądarka nie obsługuje HTML5, a przecież to jest natywny format dla Safari.
El Capitan w ostatniej wersji i Safari 10, na komputerze nie ma Flasha bo został odinstalowany. Opera odtwarza filmiki bez problemu.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych