Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Jaki Dysk zewnętrzny wybrać ? Proszę o pomoc w wyborze


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Lukasz2605

Lukasz2605
  • 1 postów

Napisano 18 kwietnia 2017 - 16:47

Witam serdecznie !

 

Dodam że jestem tutaj nowy więc jeżeli popełnię jakiś błąd to proszę o wyrozumiałość. Ale do rzeczy....

 

Posiadam od 3 miesięcy Macbook'a Air 13'. Jestem bardzo zadowolony ze sprzętu tym bardziej że posiadam również inny sprzęt od Apple tzn. iPhone'a 6S Plus oraz Apple TV.

 

Mój problem polega na tym że potrzebuję zakupić jakiś dysk zewnętrzny do "Magazynowania" danych typu zdjęcia (robione lustrzanką), muzyka, filmy, dokumenty oraz Kopie zapasowe z maca. Ciężko mi się na cokolwiek zdecydować ale biorę 3 dyski pod uwagę tj.:

 

- Airport Time Capsule 2TB (Cena 1399zł)

- WD My Cloud 3TB (Cena 699zł)

- LaCie 3TB (Cena 899zł)

 

Nie potrafię dokonać wyboru... Nie wiem który byłby najbardziej KOMPATYBILNY z moim macbookiem oraz iphonem (Program Time Machine).

 

Zależy mi aby wszystko działało bezprzewodowo (WiFi). Mam w domu dość dobry Router oraz sieć o prędkości 32MB/S.

Chciałbym również abym mógł na dysku zrobić osobne foldery na Zdjęcia, muzykę i dokument. W razie utraty danych bądź chęci dostępu do nich nie było z tym problemów bez względu na miejsce gdzie aktualnie przebywam

 

Gdzie nie zapytam czy to Cortland czy iSpot wszędzie mówią mi (Doradzają) różnie. Jedni twierdzą że w moim wypadku TYLKO Airport Time Capsule a zaś gdzieś indziej że po co przepłacać skoro taki WD czy LaCie dużo tańszy i lepszy

 

Proszę o pomoc !

 

Pozdrawiam






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych