Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[iUrządzenie] iPhone, iPad - powiadomienia z App Store


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ramcel76

Ramcel76
  • 249 postów

Napisano 12 kwietnia 2017 - 15:45

Witajcie. Taka mnie naszła zagwostka.
Odkąd mam iPhona i iPada [4 lata] to nigdy nie zobaczyłem powiadomienia na ekranie z App Store.
Pytania. Czy ktoś z Was miał jakiekolwiek powiadomienie? Czy komuś takie powiadomienia przychodzą?
W Androidzie jest powiadomienie takie z Google Play a w iOSie z App Store?

Ps: u Szwagra [Berlin] widziałem takie powiadomienie na ekranie iPhona. Czy działa to w Polsce?

Pytam poważnie. Co jest grane?? :)
Mój Sprzęt: Huawei Mate 10 Pro - Apple Watch - iPhone 6s - iPhone 7 - iPad 4 mini - MacBookPro 15”

#2 franelo

franelo
  • 154 postów
  • SkądKalisz

Napisano 13 kwietnia 2017 - 16:28

Jedyne, co u mnie zauważyłem to cyfry nad ikonką App Store z ilością aktualizacji. Nic poza tym.


  • Ramcel76 lubi to

#3 036f6c57bf

036f6c57bf
  • 1 336 postów
  • Płeć:

Napisano 14 kwietnia 2017 - 18:45

Zobacz czy masz włączone powiadomienia dla App Store. Ale pewnie masz. Długo miałem wyłączone powiadomienia jednak teraz pojawia się plakietka przy ikonce. Tylko tyle.
  • Ramcel76 lubi to

#4 Ramcel76

Ramcel76
  • 249 postów

Napisano 23 kwietnia 2017 - 10:34

Zapomniałem o swoim wątku :D

 

Powiadomienia mam włączone. Mam tak samo jak Wy tylko plakietka przy ikonce, hmm...

 

Poczytałem, instrukcja Apple mówi że aby to działało to trzeba mieć włączone powiadomienia + włączone automatyczne aktualizacje aplikacji App Store. Mam włączone ale i to też nie działa, nie aktualizuje, muszę ręcznie, ehh... w duszy mam to... :D

 

Dziękuję za odezwy :)


Mój Sprzęt: Huawei Mate 10 Pro - Apple Watch - iPhone 6s - iPhone 7 - iPad 4 mini - MacBookPro 15”




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych