Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPhone 4s w 2017


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Big_Lebowski

Big_Lebowski
  • 1 postów

Napisano 02 kwietnia 2017 - 19:15

Dobry wieczór wszystkim!
Założyłem ten temat, ponieważ przymierzam się do zmiany mojej Nokii e5ę2252.Jestem mało wymagającym użytkownikiem w związku z tym wybór padł na iPhone 4s. Jedyną aplikacją, z której bym korzystał, to google maps-jako nawigacja w aucie. W związku z tym, że w internecie sporo jest opini, iż 4s obecnie, to wolny telefon, proszę o odpowiedź: czyjesli iphone będzie wykorzystywany jedynie do połączeń i nawi, to będę usatysfakcjonowany? Telefonu nie chciałbym zmieniać przez najbliższe 2-3lata.
Małe odniesienie: czy 4s będzie równie szybki co Huawei Y5II?
Pozdrawiam serdecznie

#2 PlayTronics

PlayTronics
  • 73 postów
  • SkądGliwice, PL

Napisano 05 kwietnia 2017 - 21:32

iPhone 4s to już bardzo leciwy sprzęt, choć wciąż wystarczający do wielu podstawowych rzeczy np. tych o których piszesz. Nie łatwo będzie jednak znaleźć dobry egzemplarz, z oryginalnymi częściami i dobrą baterią.

Musisz pamiętać, że ostatnia wersja oprogramowania do której jest możliwa aktualizacja iPhona 4s to 9.3.5. To oznacza, że niektóre aplikacje nie będą już chciałby z nim współpracować. Oczywiście, polecam trochę

pokombinować i skorzystać z pewnego usprawnienia Apple zaimplementowanego jakiś czas temu - możliwości użycia starszej wersji aplikacji dla urządzenia którego wersja iOS nie pozwala zainstalować najnowszej.

Oczywiście, aby rozwiązanie działało, należałoby taką aplikację wcześniej posiadać czyli mieć ściągniętą wówczas, kiedy była jeszcze zgodna z iOS. Na szczęście jest pewien patent na to: wystarczy taką aplikację ściągnąć

na komputerze poprzez iTunes. Jeśli stary model iPhona z nieaktualnym iOS'em mamy zalogowany na to samo konto zakupowe to wyświetli nam się apka do ściągnięcia w wersji odpowiedniej dla danego iOS'a. Oczywiście

nie wszystkie apki dadzą się ściągnąć w ten sposób. 


 iMac 21,5" + Time Capsule |  iPhone 7 Plus Onyx Black + Apple Silicone Case (PRODUCT) RED  iPhone 4s Black  WATCH + Band (PRODUCT) RED |  iPad Pro 12,9" Space Gray Wi-Fi+Cellular +  Pencil





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych