Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Samsung Galaxy S8+ vs iPhone 7 Plus


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
184 odpowiedzi w tym temacie

#1 PlayTronics

PlayTronics
  • 73 postów
  • SkądGliwice, PL

Napisano 31 marca 2017 - 09:13

Po obejrzeniu Unpackingu miałem mieszane uczucia, jednak po dokładnym zapoznaniu się z designem i specyfikacją techniczną nowego dziecka Samsunga - Galaxy S8+ postanowiłem przekonać się na własnej skórze, co ta "zabawka" potrafi. Zamówiłem więc i opłaciłem preorder na nowego Galaxy S8+ Black.
Będę chciał skonfrontować go z moim iPhonem 7 Plus, a wszelkie odczucia zamieścić tu na forum.

20 kwietnia powinien być już u mnie ale już teraz zachęcam do dzielenia się swoimi opiniami na temat porównania tych dwóch flagowców. Zapraszam do dyskusji.
  • kdworaczyk lubi to

 iMac 21,5" + Time Capsule |  iPhone 7 Plus Onyx Black + Apple Silicone Case (PRODUCT) RED  iPhone 4s Black  WATCH + Band (PRODUCT) RED |  iPad Pro 12,9" Space Gray Wi-Fi+Cellular +  Pencil


#2 Danioo

Danioo
  • 1 057 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 31 marca 2017 - 10:41

Mnie tak samo jak urzekł Galaxy S7 i byłem bliski zakupienia sobie takiego białego (używam czasem S6 Edge i Samsungi jako jedyne Androidy mi odpowiadają) tak nie podoba mi się design S8. Jego wygląd śkreślił go na samym starcie. Cenę nawet pewnie jakoś można by przeboleć ale front telefonu i kolory zupełnie mi nie leżą. Zobaczymy jak się pobawię na żywo. Może pierwsze wrażanie spowodują że design nie będzie mnie tak raził w oczy. PS. interfejs i klawisze nawigacyjne też do mnie nie trafiają. Jak dla mnie jakby ściągnięte od jakiegoś chińskiego telefonu. Co do samego urządzenia to znając Samsunga i jego ostatnie modele na pewno będzie godnym konkurentem dla 7/7 Plus mało tego dla większości osób pewnie będzie fajniejszy (ekran bez ramek, bajery w oprogramowaniu i można by jeszcze wymieniać).


iMac 21,5 Mid 2014 (1,4GHz,8GB,500GB) + 128GB SSD USB | MacBook Air 11 Early 2014 (1,4Ghz,4GB,256GB)

Samsung Galaxy S8 Arctic Silver / iPhone 7 Matte Black 32GB 


#3 Krzychu82

Krzychu82
  • 44 postów

Napisano 01 kwietnia 2017 - 10:04

Mnie osobiście nowa Galaktyka od Samsunga się podoba. Mówię tu o aspekcie czysto wizualnym. Front telefonu na tyle różni się od obecnych dotychczas na rynku flagowców, że robi na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Mam tu na myśli bardzo dobre zagospodarowanie przestrzeni na przednim panelu. Pomijam tu oczywiście Xiomi Mi Mix, który według mnie bije na głowę wszystko. Oczywiście jedni będą zachwyceni, inni zdegustowani. Kwestia preferencji i indywidualnych oczekiwań. Ale zaraz po premierze, gdy oglądałem pierwsze wrażenia recenzentów z obcowania z s8 i s8+, pierwsza myśl to było takie ,,wow" ! Fajnie byłoby takie coś posiadać. Ale zaraz po tym uświadomiłem sobie, że Android, to system do którego już wiele razy próbowałem się przekonać i nigdy mi się to nie udawało. Pewne nawyki, które weszły mi w krew używając przez lata iPhone nie pozwalają już na przesiadkę na inny system. Przez ostatni tydzień próbowałem np. używać zamiast Safari na swoim iPhonie Google Chrome. Niby wszystko ładnie, ale to nie to. Szukałem przycisków nawigacyjnych u dołu, gdy te były u góry. Miałem wrażenie, że przy otwieraniu nowej karty przeglądarka laguje. Czego np. nigdy nie zauważyłem używając Safari. To są dla mnie takie drobne smaczki, które przeważają na tym, że używam tego czego używam. Ale oczywiście nie mówię, że Android jest zły. Bo tak nie jest. Po prostu nie jest to system dla mnie. Zazdroszczę nowemu S8 przestrzeni wyświetlacza na frontowym panelu, wirtualnego przycisku (który niewątpliwie przyczynił się do zmniejszenia ramek). Na plus słuchawki w zestawie od AKG. Nie podoba mi się z kolei sytuacja gdzie jeden z kolorów ma być dostępny tylko u jednego z operatorów sieci. A jeden z wariantów kolorystycznych ma być podobno wogóle nie dostępny w Europie. Samo pudełko z takimi kartonowymi wytłoczkami odbiera mi wrażenia obcowania z produktem premium.

#4 Omega55

Omega55
  • 332 postów

Napisano 02 kwietnia 2017 - 16:18

S8 zapowiada się naprawdę nieźle. Ma świetny design, chyba nie brakuje żadnej funkcji :).

Lubię też dodatki Samsunga - ładowarka indukcyjna, kamera 360, smartwatche, gogle, a teraz nawet stacja DEX. Apple nie oferuje tak dużo do swoich smartfonów. Ale za Apple ma świetny system iOS, do którego długo nie mogłam się przekonać i wciąż wracałam do Samsungów. Teraz jednak nie wiem czy kiedykolwiek z niego zrezygnuję :).

 

Mój iPhone ma lepszą baterię niż S7e (S8 nie miałam w rękach), lepszy wyświetlacz (wierniej oddaje kolory), ma gładzik, oraz kilka ciekawych funkcji w IOS - chmura rodzinna, find my iPhone, bezkonkurencyjna kopia zapasowa w chmurze (przywracająca dane w 100%). I to sprawia, że chociaż jestem ciekawa S8, właściwie S8+, to nie wiem czy dam się przekonać do tego urządzenia, bo żadnej z wymienionych przeze mnie funkcji, czy cechy iPhone ten Samsung miał nie będzie (podobnie jak S7e).

Ale kuszą mnie te dodatki, akcesoria których nie ma iPhone :)



#5 effe

effe
  • 6 545 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 02 kwietnia 2017 - 17:34

Wizualnie S8/S8+ są bardzo ładne, czy ładniejsze od ip7 to kwestia gustu. Jeśli o mnie chodzi to w tym roku zupełnie nie mam parcia na S8. Przede wszystkim praktycznie nie różni się od S7, a do tego czytnik linii papilarnych powędrował do tyłu co jest zupełnie nie praktyczne. Wiem, że jakbym kupił S8 to po tygodniu marzyłbym o powrocie do iPhone'a :)

Szkoda kasy na dzień dzisiejszy. 

 

 

---

Druga sprawa, ciekawe czy poradzili sobie z baterią ;) i tym razem nie będzie "gorąca".


iPhone 12 mini 


#6 bartooo

bartooo
  • 38 postów

Napisano 03 kwietnia 2017 - 11:50

Porównując wizualnie S8 i IP7+ powiem tak:
przód podoba mi się bardziej w S8 przez to że to prawie sam ekran. Za to tył telefonu jest lepszy u Iphona przez aluminium a nie szkło które z pewnością będzie się palcować jak w przypadku SGS7 



#7 PlayTronics

PlayTronics
  • 73 postów
  • SkądGliwice, PL

Napisano 03 kwietnia 2017 - 15:33

Oglądając stosy materiałow na YT, mogę powiedzieć, że przód S8+ wygląda imponująco w stosunku do iPhona. Odpalony ekran iPhona wygląda dość biednie przy Samsungu. Nie tylko chodzi o wielkość ale też bardzo żywe barwy.

 

W necie zaś można się naczytać wielu ciekawych rewelacji na temat S8+. Np to:

 

- testy benchmarkowe (syntetyczne Geekbench) pokazują, że S8+ uzyskuje największą ilość punktów w multi-core ze wszystkich topowych flagowców (w tym iPhona 7 Plus). Jestem ciekawy jaki jest wynik single-core w którym iPhone zawsze bił wszystkich na głowę. Nie jestem cyferkowym onanistą, dlatego też wszelkie te porównania traktuję raczej jak ciekawostkę. Nie mniej jednak fajnie poczytać o tym, że ktoś takie porównania robi :)

 

- Specyfikacja techniczna S8 i S8+ jest identyczna (poza ekranem i baterią). Nie do końca ;) Okazuje się, że procek w S8+ jest delikatnie podkręcony w stosunku do tego w S8.

 

- Montowane układy (procki) jednak nie są sobie równe (przynajmniej w benchmarkach). Okazuje się, że autorski chip Samsunga - Exynos daje w benchmarku lepsze rezultaty niż Snapdragon. To samo z układem GPU.

Na Stary Kontynent mają trafić egzemplarze z Exynosem.

 

- Funkcja odblokowywania smartfona za pomocą rozpoznawania twarzy już została złamana. Autor odblokował Galaxy za pomocą drugiego smartfona, wyświetlając na nim zdjęcie twarzy. Ciekawe czy Samsung to poprawi przed przekazaniem pierwszych egzemplarzy do rąk spragnionych nabywców.

 

Zapraszam do komentowania powyższych tematów. Może ktoś był na prezentacji i może podzielić się spostrzeżeniami na temat nowego dziecka Samsunga? Ja póki co odliczam dni :) Pozostało 17 :-)


Użytkownik PlayTronics edytował ten post 03 kwietnia 2017 - 15:37

 iMac 21,5" + Time Capsule |  iPhone 7 Plus Onyx Black + Apple Silicone Case (PRODUCT) RED  iPhone 4s Black  WATCH + Band (PRODUCT) RED |  iPad Pro 12,9" Space Gray Wi-Fi+Cellular +  Pencil


#8 douglas

douglas
  • 613 postów

Napisano 03 kwietnia 2017 - 21:36

Gdzieś widziałem wyniki Geekbench i w single S8 jest słabszy nie tylko od iP7 ale i od iP6S  :) W multi wersja z Exynos faktycznie jest najmocniejsza ale wersja ze Snapem 835 jest słabsza od iP7. To oczywiście tylko cyferki ale też pokazują jak mocne CPU siedzą w iP a biorąc pod uwagę, że wersje S to z reguły spory skok wydajności to aż strach się bać co pokażą we wrześniu  :)



#9 jacek_25_25

jacek_25_25
  • 36 postów

Napisano 06 kwietnia 2017 - 10:42

Waham się czy nie zamienić swojego iP7 plus na S8+. Jedyne co mnie martwi to ta bateria w Samsungu.



#10 effe

effe
  • 6 545 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 06 kwietnia 2017 - 10:48

Wszystko zależy czy masz w domu jeszcze jakieś urządzenia Apple. Jeśli tak, to nie ma sensu. S8 to kopia S7 z gorszymi gabarytami i czytnikiem w miejscu mało praktycznym i słabo wyczuwalnym. 

 

No chyba, że Cie podnieca wygląd to jak najbardziej warto. S8 to wg mnie najładniejszy telefon na rynku nie licząc Xiaomi. 


Użytkownik effe edytował ten post 06 kwietnia 2017 - 10:51

iPhone 12 mini 


#11 jacek_25_25

jacek_25_25
  • 36 postów

Napisano 06 kwietnia 2017 - 17:14

Effe dziękuję Ci bardzo. Mam jeszcze Ipada,którego bardzo lubię. W Iphone cenię sobie bardzo jego stabilną pracę a z Androidem różnie bywa. Fakt,że Samsung prezentuje się bardzo ładnie ( widziałem go w Brand Store ) i zamiast z czujnika odcisku palca korzystałbym ze skanera tęczówki oka. Mam zgryz tym bardziej,że Iphone 8 zapowiada się ciekawie :)



#12 PlayTronics

PlayTronics
  • 73 postów
  • SkądGliwice, PL

Napisano 06 kwietnia 2017 - 21:57

Waham się czy nie zamienić swojego iP7 plus na S8+. Jedyne co mnie martwi to ta bateria w Samsungu.

No sam jestem ciekawy jak będzie spisywać się bateria. Ostatnim Samsungiem którego użytkowałem był S6. Bateria - dramat. Znikała w oczach. W iPhonie było o wiele lepiej. Nie twierdzę, że idealnie ale dało radę ogarnąć cały pełny dzień.

Mam nadzieję, że w S8+ bateria będzie spisywać się lepiej niż w S8. Tak jest w przypadku iPhona 7 Plus. Bateria wytrzymuje dużo dłużej niż w siódemce bez plusa.

 

A wracając do Samsunga - już nie mogę doczekać się unboxingu :) Zawsze na to czekam. Ciekawe czy przyniesie taką magię, jaką jest (dla mnie) odpakowywanie każdego iPhona. No i efekt pierwszego wrażenia. On jest zawsze ważny.

Postaram się wrzucić kilka fotek obu smartfonów. Może jednak ktoś mnie ubiegnie (bo moja paczka pójdzie do Paczkomatu) i wcześniej coś wrzuci :)


 iMac 21,5" + Time Capsule |  iPhone 7 Plus Onyx Black + Apple Silicone Case (PRODUCT) RED  iPhone 4s Black  WATCH + Band (PRODUCT) RED |  iPad Pro 12,9" Space Gray Wi-Fi+Cellular +  Pencil


#13 Molimo

Molimo
  • 3 695 postów
  • SkądPoznań

Napisano 07 kwietnia 2017 - 06:00

W testach bodajże na GSM Arena bateria S8+ wypada minimalnie gorzej niż w 7 Plus. 



#14 jacek_25_25

jacek_25_25
  • 36 postów

Napisano 07 kwietnia 2017 - 21:02

Faktycznie jak miałem S6 Edge to bateria nie była jego najmocniejszą stroną. Ja również zamówiłem S8+ i podobnie jak Ty nie mogę się doczekać kiedy go odbiorę:)

Użytkownik jacek_25_25 edytował ten post 07 kwietnia 2017 - 21:04


#15 PlayTronics

PlayTronics
  • 73 postów
  • SkądGliwice, PL

Napisano 09 kwietnia 2017 - 00:05

Jeśli chodzi o temat baterii, to dla mnie sprawa jest o tyle dziwna, że:

 

- póki co, wszystkich testerów obowiązuje pewne embargo jeśli chodzi o przekazywanie do sieci informacji dot. pewnych specyfikacji telefonu

- Ci co przetestowali S8+ nie byli oszołomieni czasem pracy na jednym ładowaniu. Można rzec, określili go nawet jako przeciętny

- Sugerując się wynikami S8+, testerzy podejrzewają, że czas pracy S8 może byś rzeczywiście dość wątły w stosunku do konkurencji

- Ciekawe dlaczego do testów, dla branżowych portali / testerów / blogerów, została udostępnione jedynie większa wersja smartfona - S8+, charakteryzująca się większą pojemnością baterii.

 

Nie mniej jednak czekam z niecierpliwością na przesyłkę. Chcę się sam przekonać jak jest naprawdę - nie chcę wyrażać swoich opinii bazując na wpisach z internetu.


 iMac 21,5" + Time Capsule |  iPhone 7 Plus Onyx Black + Apple Silicone Case (PRODUCT) RED  iPhone 4s Black  WATCH + Band (PRODUCT) RED |  iPad Pro 12,9" Space Gray Wi-Fi+Cellular +  Pencil


#16 jacek_25_25

jacek_25_25
  • 36 postów

Napisano 09 kwietnia 2017 - 10:54

Dzisiaj oglądałem filmik,w którym omówiono głośnik i podobno nie jest on dobrej jakości:( Niby zamówiłem ten telefon ale nie wiem czy się nie wycofać i poczekać np, na Note 8



#17 koliberek1

koliberek1
  • 1 091 postów
  • SkądRadom, Poland

Napisano 09 kwietnia 2017 - 11:15

Bateria na 100% będzie sporo gorsza od tej z s7. Nie ma cudów, dużo większy ekran a ogniwo tej samej pojemności. A gadanie, ze technologia 10nm pozwoli na większa energooszczędność, to mydlenie oczu, bo jaki by nie był ten procek to energia potrzebna na zasilenie go nie ma się nijak do tego ile pożera taki wielki ekran w tej absurdalnej według mnie rozdzielczości. A dlaczego youtuberzy maja embargo na gadanie o baterii? Sami sobie odpowiedzcie.
Iphone 7 Black | Apple Watch Space Grey | Macbook Air 13 | iPad Air

#18 jacek_25_25

jacek_25_25
  • 36 postów

Napisano 09 kwietnia 2017 - 12:28

I to co mnie jeszcze zastanawia to kwestia odblokowania ekranu podczas gdy znajduje się on w uchwycie w aucie ( akurat mam taki przyczepiony do kratki nawiewu ).

O ile jest to wiarygodne: http://media.idownlo...neArena-003.png to Iphone 7 plus wypada dużo lepiej.


Użytkownik jacek_25_25 edytował ten post 09 kwietnia 2017 - 12:37


#19 kristof461

kristof461
  • 2 340 postów

Napisano 09 kwietnia 2017 - 12:48

A tak odnośnie jeszcze uchwytu w aucie. Skoro czytnik linii papilarnych jest z tyłu to z automatu odpada możliwość odblokowywania w ten sposób. Pozostaje skaner tęczówki który w Note 7 podobno działał dobrze więc zapowiada się że gorzej nie będzie. Pytanie tylko pod jakim kątem ten skaner działa? Czy mając urządzenie w takim uchwycie jesteśmy w stanie siedząc za kierownicą odblokować telefon. Należy przecież pamiętać że ani telefon nie jest tuż przed oczami a i my nie będziemy się specjalnie wychylać by odblokować. 


MacBook Pro 16" 2019 / iPhone Xs / Apple Watch S4 / Apple TV 4 / AirPods


#20 jacek_25_25

jacek_25_25
  • 36 postów

Napisano 09 kwietnia 2017 - 12:53

Jedyne co mi przychodzi do głowy to ustawienie smart lock. Tylko ciekawe jak to zadziała ?

A co do skanera tęczówki oka też się nad tym zastanawiałem i obawiam się,że może być z tym problem szczególnie jak uchwyt jest przyczepiony do kratki wentylacyjnej. Muszę się poważnie zastanowić nad zakupem S8+.


Użytkownik jacek_25_25 edytował ten post 09 kwietnia 2017 - 12:53


#21 PlayTronics

PlayTronics
  • 73 postów
  • SkądGliwice, PL

Napisano 09 kwietnia 2017 - 13:24

Oczywiście, że odblokowanie za pomocą odcisku może być problemowe jeśli telefon będzie w uchwycie. Ale to tylko jedna z możliwości jaką oferuje S8.

Opcje są chyba 4: pysk, oko, paluch i pewnie ślad/pin


 iMac 21,5" + Time Capsule |  iPhone 7 Plus Onyx Black + Apple Silicone Case (PRODUCT) RED  iPhone 4s Black  WATCH + Band (PRODUCT) RED |  iPad Pro 12,9" Space Gray Wi-Fi+Cellular +  Pencil


#22 Aastelix

Aastelix
  • 1 528 postów
  • SkądPodbeskidzie

Napisano 09 kwietnia 2017 - 14:34

Cóż, samsung już zebrał nasze odciski palców na handel a teraz pora na twarz i tęczówkę oka.
Po co wam to wszystko? Czym trzeba się zajmować żeby tak zabezpieczać swój telefon i jak często się zdarzyło, że wpadł on w niepowołane ręce.

Ps. Odcisk palca na tylnej obudowie to pomyłka. Samsung strzelił sobie w kolano. Lepiej żeby wcale nie było niż umiejscowienie tuż przy aparacie i lampie led.
Sama bryła telefonu i wyświetlacz są ładne i na pewno bardziej przemyślane niż front iPhone 7 plus którego posiadam. W tym moim jest masa zmarnowanego miejsca.
Moim zdaniem są lepsze i tańsze telefony niż Sgs 8.

iPhone 11


#23 Diegon

Diegon
  • 46 postów

Napisano 10 kwietnia 2017 - 18:22

Nowy Galaxy S robi bardzo dobre wrażenie i nawet zastawiałem się nad zmianą telefonu... jednak wieloletnie przyzwyczajenia iOS wygrały i już wybiłem sobie z głowy ten pomysł. Obawiam się, że mógłbym tego szybko pożałować :D.

Jeśli chodzi o odblokowywanie Galaxy S8 w samochodzie, to chyba pokusiłbym się o rozpoznawanie twarzy. Jeśli telefon jest skierowany w kierunku kierowcy, to wystarczy odwrócić trochę głowę. Na pewno jest to szybsze rozwiązanie, niż skaner tęczówki oka. Czytnik linii papilarnych i hasło odpadają z oczywistych względów...

 

Natomiast czytnik linii papilarnych z tyłu to raczej przejściowe rozwiązanie. Wszystko wskazuje na to, że za rok zniknie z tylnej części obudowy i zostanie zatopiony w ekranie. Całym lub w miejscu w którym znajduje się przycisk home. Tymczasem w tym roku jest to chyba największe nieporozumienie. Szczególnie w większym modelu, gdzie dostęp do niego jest mocno ograniczony.



#24 Aastelix

Aastelix
  • 1 528 postów
  • SkądPodbeskidzie

Napisano 11 kwietnia 2017 - 16:42

Jedno tylko chcę napisać. Jestem posiadaczem iPhone 7 plus i właśnie wyszedłem że sklepu Samsung.
Pod względem designu galaxy s8 i s8+ kładzie iPhone na łopatki. iPhone to przy nich archaiczna patelnia zpoprzedniej epoki. System i filozofia użytkowania to kwestia gustu. Ja nie przepadam za Androidem ale sgs robi niesamowite wrażenie.

iPhone 11


#25 PlayTronics

PlayTronics
  • 73 postów
  • SkądGliwice, PL

Napisano 11 kwietnia 2017 - 19:03

Nowy Galaxy S robi bardzo dobre wrażenie i nawet zastawiałem się nad zmianą telefonu... jednak wieloletnie przyzwyczajenia iOS wygrały i już wybiłem sobie z głowy ten pomysł. Obawiam się, że mógłbym tego szybko pożałować :D.

Jeśli chodzi o odblokowywanie Galaxy S8 w samochodzie, to chyba pokusiłbym się o rozpoznawanie twarzy. Jeśli telefon jest skierowany w kierunku kierowcy, to wystarczy odwrócić trochę głowę. Na pewno jest to szybsze rozwiązanie, niż skaner tęczówki oka. Czytnik linii papilarnych i hasło odpadają z oczywistych względów...

 

Natomiast czytnik linii papilarnych z tyłu to raczej przejściowe rozwiązanie. Wszystko wskazuje na to, że za rok zniknie z tylnej części obudowy i zostanie zatopiony w ekranie. Całym lub w miejscu w którym znajduje się przycisk home. Tymczasem w tym roku jest to chyba największe nieporozumienie. Szczególnie w większym modelu, gdzie dostęp do niego jest mocno ograniczony.

A ja nawet nie myślę nad zmianą. Samsung to całkiem inne urządzenie a Android to całkiem inny system. Oczywiście, że przesiadkę szybko bym pożałował. Co innego symbioza dwóch systemów :) Tego chcę spróbować. Nawet wykorzystam apkę Samsunga do przeniesienia (w moim przypadku do skopiowania) danych z iPhona. Chce ostro zabawić się z oboma modelami. Nie przyświeca mi cel pokazania, który będzie szybszy, po to aby go wyszydzić. Zapewne w wielu aspektach jeden będzie lepszy a drugi gorszy i na odwrót. Od iPhona nigdy się nie odzwyczaję - dla mnie po prostu jest najwygodniejszy, najbardziej intuicyjny. I nawet jeśli jego pewne parametry ustępują konkurencji - dla mnie jest nr 1. Nie mam 15 lat i nie mówię to jako użytkownik dwóch na krzyż telefonów. Przed zakupem iPhona 3G zmianiałem telefony jak rękawiczki. Były Siemensy, Nokie, Ericssony, SonyEricssony, Panasoniki, Motorole, BlackBerry. Było tego przeszło 40 egzemplarzy. Nigdy nie mogłem trafić na coś "dla mnie". Każdy egzemplarz używałem od ok 2 tygodni do kilku miesięcy. Żaden nie dał rady ;) Dopiero iPhone 3G przyniósł nadzieję. Oczywiście nie obyło się bez komplikacji. O mały włos nie przesiadłem się na Era G1 (HTC Dream) z pierwszym Androidem na pokładzie. Nie powiem - był fajny, ale brakowało mu tej płynności, tego "smooth" co miał iPhone. W obu modelach systemy operacyjne jeszcze raczkowały. Android, jak na tamte czasy, dawał bardzo wiele możliwości personalizacji - więcej niż iPhone (który w zasadzie nie dawał żadnej). Jednak "to coś" w iPhonie spowodowało, że nie przejmowałem się brakiem mms'ów, brakiem kręcenia wideo itd. No ale to historia. Nie mniej jednak Andoid zawsze intrygował mnie tą "innośćią" względem iOS'a (niektórzy jednak twierdzą inaczej).

 

Jedno tylko chcę napisać. Jestem posiadaczem iPhone 7 plus i właśnie wyszedłem że sklepu Samsung.
Pod względem designu galaxy s8 i s8+ kładzie iPhone na łopatki. iPhone to przy nich archaiczna patelnia zpoprzedniej epoki. System i filozofia użytkowania to kwestia gustu. Ja nie przepadam za Androidem ale sgs robi niesamowite wrażenie.

Wygląd - design to także kwestia gustu. Dla mnie iPhone 7 Plus Onyx Black jest cholernie prosty, minimalistyczny, piękny. Za to go uwielbiam.


Użytkownik PlayTronics edytował ten post 11 kwietnia 2017 - 19:07

 iMac 21,5" + Time Capsule |  iPhone 7 Plus Onyx Black + Apple Silicone Case (PRODUCT) RED  iPhone 4s Black  WATCH + Band (PRODUCT) RED |  iPad Pro 12,9" Space Gray Wi-Fi+Cellular +  Pencil





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych