Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

IPhone SE dziwne rzeczy po aktualizacji


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 LifasPan

LifasPan
  • 6 postów

Napisano 29 marca 2017 - 19:12

Witam od razu po premierze IOS 10.3 zainstalowałem ją i mam dziwne problemy. System strasznie się zawiesza aplikacje nie odpowiadają, dziś zawiesił się podczas wyłączania aplikacji w tle i trwało to z 10 min telefon w ogóle nie reagował. Dlatego chce zapytać czy tylko ja mam takie problemy. 



#2 Wyrzyk

Wyrzyk
  • 26 postów

Napisano 29 marca 2017 - 19:23

Ja żadnych problemów nie zauważyłem, system chodzi jak chodził. Niektórzy twierdzą ze nawet przyśpieszył jeszcze tego nie uświadczyłem. 



#3 LifasPan

LifasPan
  • 6 postów

Napisano 29 marca 2017 - 19:35

Właśnie przez pierwsze dni było wszystko w porządku. Dziś coś się stało.



#4 PlayTronics

PlayTronics
  • 73 postów
  • SkądGliwice, PL

Napisano 29 marca 2017 - 20:11

Właśnie przez pierwsze dni było wszystko w porządku. Dziś coś się stało.

Próbowałeś "postawić" soft na czysto? Aktulizacja OTA mogła coś nakaszanić w Twoim iPhonie. Mi kiedyś uwaliła urządzenie. W przypadku iOS 7 i 9 musiałem kilkukrotnie wgrywać zanim zatrybiło. Zawieszanie miałem. Miganie ekranu także :)


 iMac 21,5" + Time Capsule |  iPhone 7 Plus Onyx Black + Apple Silicone Case (PRODUCT) RED  iPhone 4s Black  WATCH + Band (PRODUCT) RED |  iPad Pro 12,9" Space Gray Wi-Fi+Cellular +  Pencil


#5 luzaczek82

luzaczek82
  • 11 postów

Napisano 31 marca 2017 - 19:47

U mnie po aktualizacji jest miodzio... wreszcie nie mam zacięć jak wchodzę w ustawienia...bateria też lepiej

#6 Wyrwiząb

Wyrwiząb
  • 16 postów

Napisano 11 kwietnia 2017 - 06:29

U mnie po aktualizacji jest miodzio... wreszcie nie mam zacięć jak wchodzę w ustawienia...bateria też lepiej


Cześć
Koledzy, prawdopodobnie po aktualizacji bateria drastycznie straciła na sprawności. Zwykle telefon działał mi 2 nawet 3 dni, a wczoraj po odłączenie o 8, około 18 miałem już tylko 15% i nie wytrzymał do rana. Co powinienem sprawdzic? Wifi jest wyłączone, tryb baterii zwykły, z telefonu korzystam normalnie, około 50 połączeń dziennie, nie bawię się nim non stop. Pomóżcie proszę

#7 LifasPan

LifasPan
  • 6 postów

Napisano 14 kwietnia 2017 - 19:55

Cześć
Koledzy, prawdopodobnie po aktualizacji bateria drastycznie straciła na sprawności. Zwykle telefon działał mi 2 nawet 3 dni, a wczoraj po odłączenie o 8, około 18 miałem już tylko 15% i nie wytrzymał do rana. Co powinienem sprawdzic? Wifi jest wyłączone, tryb baterii zwykły, z telefonu korzystam normalnie, około 50 połączeń dziennie, nie bawię się nim non stop. Pomóżcie proszę

Myślę,że i tak dobry wynik ja kupiłem SE w sierpniu i dzisiaj mam tak, że jak wychodzę rano i wracam po 8 godzinach telefon ma około 30%.



#8 036f6c57bf

036f6c57bf
  • 1 336 postów
  • Płeć:

Napisano 15 kwietnia 2017 - 06:23

W moim egzemplarzu wszystko działa normalnie. Jedyne co doświadczyłem, zacinanie się opcji dane komórkowe. Jednak znam to z 5s. W kwestii samej baterii, dupy nie urywa. Od początku kiedy go mam, a to już kilka miesięcy wytrzymuje id rana do wieczora. Sporadycznie trochę dłużej. Nigdy nie widziałem aby wytrzymał 2 dni.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych