Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Profile dźwiękowe w iPhone 7 plus


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 georgeus

georgeus
  • 1 postów

Napisano 28 marca 2017 - 22:08

Witam wszystkich

Jest to moj pierwszy post na tym forum, poniewaz jestem posiadaczem iPhona dopiero od paru dni, i probuje go dopasowac do moich potrzeb.

Na dzien dzisiejszy najwiekszym moim problemem jest to ze w tym najdrozszym telefonie swiata, nie ma mozliwosci w pelni swobodnego ustawienia i zarzadzania dzwiekami.

Ja potrzebuje w nocy nie calkiem wylaczyc dzwiek, poniewaz ze wzgledu na prace musze byc przez cala dobe pod telefonem, rowniez nie satysfakcjonuje mnie tylko wibrowanie, chcialbym poprostu ten dzwiek dzwonka sciszyc!! tak zeby w razie nocnego telefonu nie pobudzic calej rodziny.

Z koleji w ciagu dnia potrzebuje bardzo glosny dzwonek, bo w pracy poprostu jest glosno.

I do tych moich jakze wygorowanych zyczen, chcialbym zeby te ustawienia zmienialy sie same automatycznie z uwzglednieniem poszczegolnych dni tygodnia.

moze ktos z Was zna jakis program ktory moglby mi ten telefon troche ucywilizowac?

Z gory dziekuje za jakies podpowiedzi

Pozdrawiam 



#2 Giallorosso

Giallorosso
  • 848 postów
  • SkądKatowice

Napisano 29 marca 2017 - 17:07

Nie ma możliwości utworzenia takich profili.
<p>•Telefon• iPhone 3G• htc Touch HD•htc HD2•htc Desire HD•htc Sensation•htc One X•Samsung Galaxy Note 2•iPhone 4•iPhone 5•iPhone 5s•htc One m8•iPhone5s•iPhone 6•iPhone 5s•iPhone 6s•iPhone SE•iPhone 7•iPhone 8•iPhone XS Max•Tablet•Samsung Galaxy Tab 2 10.1•iPad 3•iPad mini 2 Retina• iPad Air 2




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych