Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Logitech K811 czy MagicKeyboard 2


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 reex

reex
  • 61 postów

Napisano 26 marca 2017 - 17:00

Witam wszystkich,

 

ktora z wymienionych klawiatur polecilibyscie kupic. Urzadzenie Logitech-a ma opcje podswietlania klawiszy, czego brakuje w sprzecie Apple. Klawiature potrzebuje do kodowania, przede wszytkim Java. Prosze o pomoc.

 

Pozdrawiam 


Użytkownik reex edytował ten post 26 marca 2017 - 17:19


#2 douglas

douglas
  • 613 postów

Napisano 27 marca 2017 - 08:37

A faktycznie będziesz jej używał po ciemku? Bo laptopa to rozumiem, że się przenosi i używa w różnych warunkach i podświetlenie może się przydać ale zewnętrzna klawiatura to raczej najczęściej jeży na biurku gdzie można zadbać o oświetlenie. Bezpośredniego porównania nie miałem ale z Magic 2 jestem bardzo zadowolony i jak na razie nie spotkałem się z lepszą klawiaturą a chętnie bym sobie podobną sprawił do kompa z Windows.



#3 reex

reex
  • 61 postów

Napisano 28 marca 2017 - 15:09

A faktycznie będziesz jej używał po ciemku? Bo laptopa to rozumiem, że się przenosi i używa w różnych warunkach i podświetlenie może się przydać ale zewnętrzna klawiatura to raczej najczęściej jeży na biurku gdzie można zadbać o oświetlenie. Bezpośredniego porównania nie miałem ale z Magic 2 jestem bardzo zadowolony i jak na razie nie spotkałem się z lepszą klawiaturą a chętnie bym sobie podobną sprawił do kompa z Windows.

 

racja , przetestuje






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych