Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Macbook air 2014 r 13" OS Sierra wersja 10.12.3 (16D32) - nr seryjny -3G086 - problem z niedziałającym klawiszem ESC


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 rafiwrc

rafiwrc
  • 4 postów

Napisano 26 marca 2017 - 10:37

Witam tak jak w tytule od paru dni mam problem z klawiszem ESC - który nie działa, Klawisz jest podświetlony ale nic nie działa w związku z nim... nie ma również dźwięku tak jak w przypadku innych klawiszy... Nic nie zostało wylane na klawiature i nie spadł mi. Na szczęście mam jeszcze wydłużoną gwarancje na sprzęt tylko nie chce wyjść na idiotę ze zgłoszę usterkę a mogę ja sam włączyć/wyłączyć ....

dziękuje za każda konstruktywną odpowiedź...



#2 cobytuwpisać-945fbb9a76

cobytuwpisać-945fbb9a76
  • 454 postów

Napisano 26 marca 2017 - 13:06

klawisze wydają jakieś dźwięki?



#3 rafiwrc

rafiwrc
  • 4 postów

Napisano 26 marca 2017 - 16:54

klawisze wydają jakieś dźwięki?

Pozostałe klawisze wydają dźwięki, jedyny który nie wydaje to własnie ESC - problem zauważylem po tym jak chciałem zminimalizować okno ogladając film na YT :(



#4 mrrawhead12

mrrawhead12
  • 49 postów

Napisano 26 marca 2017 - 19:21

To, że ten przycisk nie wydaje dźwięku może być paradoksalnie dobrą oznaką, bo świadczy to o tym, że może jedynie coś tam podeszło do środka bądź się zabrudziło. W innym przypadku można by podejrzewać awarię elektroniki, co mogłoby być naprawdę kosztowne.

 

Kiedyś spadła mi dosłownie kropelka wody na strzałki w MacBooku Air z 2013 roku. W efekcie tego poszła cała klawiatura. Całe szczęście komputer był ubezpieczony, bo inaczej koszt naprawy wyniósłby prawie 800zł. 

 

W każdym razie, samemu to nic nie zrobisz, masz rozszerzoną gwarancję więc lepiej go oddaj. ;)

 

Pozdrawiam.



#5 rafiwrc

rafiwrc
  • 4 postów

Napisano 26 marca 2017 - 19:23

To, że ten przycisk nie wydaje dźwięku może być paradoksalnie dobrą oznaką, bo świadczy to o tym, że może jedynie coś tam podeszło do środka bądź się zabrudziło. W innym przypadku można by podejrzewać awarię elektroniki, co mogłoby być naprawdę kosztowne.

 

Kiedyś spadła mi dosłownie kropelka wody na strzałki w MacBooku Air z 2013 roku. W efekcie tego poszła cała klawiatura. Całe szczęście komputer był ubezpieczony, bo inaczej koszt naprawy wyniósłby prawie 800zł. 

 

W każdym razie, samemu to nic nie zrobisz, masz rozszerzoną gwarancję więc lepiej go oddaj. ;)

 

Pozdrawiam.

chciałem go jeszcze przedmuchac sprężonym powietrzem .... no ale chyba sobie daruje.... 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych