Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Przeniesienie wydarzeń z kalendarza google do kalendarza icloud


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 konoo82

konoo82
  • 6 postów

Napisano 16 marca 2017 - 09:13

Czy istnieje możliwość aby wszystkie wydarzenia (wyjazdy,lekarzy,urlopy itp....)  z kalendarza googla przenieść do kalendarza w aplowskiego? 

 

 



#2 MiL

MiL
  • 1 402 postów
  • Płeć:

Napisano 16 marca 2017 - 09:33

Nie trzeba tego przenosić, jeżeli zalogujesz się na konto googla to wydarzenia pojawią się w applowym kalendarzu.



#3 ciotka_paszczaka

ciotka_paszczaka
  • 1 052 postów

Napisano 16 marca 2017 - 17:53

A jak chcesz przenieść tylko do applowskiego to musisz (po zalogowaniu się do Googla oczywiście) wydarzenia przeciągnąć na odpowiedni kalendarz na liście z prawej strony (jak ją sobie ustawisz, żeby była widoczna). Potem można się wylogować z Googla.


Użytkownik ciotka_paszczaka edytował ten post 16 marca 2017 - 17:54

Nie czytam prywatnych wiadomości.


#4 konoo82

konoo82
  • 6 postów

Napisano 17 marca 2017 - 13:34

A jak chcesz przenieść tylko do applowskiego to musisz (po zalogowaniu się do Googla oczywiście) wydarzenia przeciągnąć na odpowiedni kalendarz na liście z prawej strony (jak ją sobie ustawisz, żeby była widoczna). Potem można się wylogować z Googla.

Własnie coś takiego chcę, aby od teraz aplowski był głównym kalendarzem. Ale muszę wszystko przenieść do niego, a za cholerę nie rozumiem nic z tego co napisałeś. Na komputerze mam to zrobić? loguje się i nie wiem co dalej 



#5 ciotka_paszczaka

ciotka_paszczaka
  • 1 052 postów

Napisano 17 marca 2017 - 16:24

Zaloguj się na konto Google (Preferencje systemowe > Konta internetowe), zaznacz tam, że ma synchronizować kalendarz Google.

 

Otwórz aplikacje Kalendarz. Wydarzenia z kalendarza Google pojawią się w aplikacji. Włącz pokazywanie bocznego paska z listą kalendarzy.

Przeciągnij myszą lub paluchem wydarzenia z kalendarza Google (najwygodniej w widoku miesiąca) najeżdząjąc nimi na nazwę swojego kalendarza Apple na bocznym pasku.

 

Prościej się nie da wytłumaczyć.


Użytkownik ciotka_paszczaka edytował ten post 17 marca 2017 - 16:25

Nie czytam prywatnych wiadomości.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych