Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

BeatsX updater problem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Banan311

Banan311
  • 159 postów

Napisano 09 marca 2017 - 19:34

Hej. Mam problem ze słuchawkami Beatsx. Zainstalowałem oprogramowanie służące do aktualizacji softu w słuchawkach "beats updater" i program ten w ogóle nie wykrywa słuchawek. Sprawdzałem na trzech komputerach z systemem Windows i nic. Pytałem na zagranicznych forach i niby innym wszystko działa dobrze tylko ze to były osoby korzystające z Mac OS a nie miałem żadnych odpowiedzi od użytkowników Windows.

#2 rafi1775

rafi1775
  • 47 postów

Napisano 11 marca 2017 - 19:35

Cześć. Mam tak samo na Windowsie nie wykrywa ale na Mac OS bez problemu. Jeśli chodzi o samą aktualizacje to można jej dokonać na iPhone wchodząc w Ustawienia>Ogólne>To urządzenie i tam pojawi się sekcja BeatsX. Udało Ci się może wykorzystać kod na apple music?


iPhone X, Macbook Air 13, Apple Watch 4 Nike, Apple TV 4K


#3 Banan311

Banan311
  • 159 postów

Napisano 11 marca 2017 - 20:49

Cześć. Mam tak samo na Windowsie nie wykrywa ale na Mac OS bez problemu. Jeśli chodzi o samą aktualizacje to można jej dokonać na iPhone wchodząc w Ustawienia>Ogólne>To urządzenie i tam pojawi się sekcja BeatsX. Udało Ci się może wykorzystać kod na apple music?

No widziałem że w iphonie w ustawieniach pokazuje te słuchawki tylko nie byłem pewny czy tez je będzie aktualizować przez telefon tak jak airpods. Na stronie beats mają po prostu straszny burdel, np przy słuchawkach beats solo 3 które tez są z chipem W1 jest napisane ze aktualizują się przez telefon a przy beatsX jest do pobrania tylko beats updater i o aktualizacji przez telefon już nic nie jest wspomniane. Jeszcze dodam że wersja beats updater dla windows jest z roku 2015 i pewnie dlatego nie wykrywa słuchawek.

Kodu na apple music jeszcze nie wykorzystałem bo używam Spotify. A co z tym kodem też jest problem? 



#4 rafi1775

rafi1775
  • 47 postów

Napisano 11 marca 2017 - 21:03

Polska niestety nie łapie się na tą promocje z Apple Music. Jeśli chodzi o stronę Beats to faktycznie trzeba cierpliwości żeby coś znaleść. Jak pojawi mi się jakaś aktualizacja napiszę i zobaczę czy uda się zainstalować przez iPhonea.


iPhone X, Macbook Air 13, Apple Watch 4 Nike, Apple TV 4K


#5 Banan311

Banan311
  • 159 postów

Napisano 11 marca 2017 - 21:22

Haha no rzeczywiście na tej kartce z kodem jest napisane ze nie dotyczy wszystkich krajów, ręce mi opadły dobrze że Apple Music jak dla mnie jest słabe więc jakoś rozpaczać i tak nie będę ale niesmak pozostanie.

#6 lousylucky

lousylucky
  • 289 postów
  • SkądGrenoble, FR

Napisano 13 marca 2017 - 14:55

Ja nie wiem jak apple może nas mieć tak centralnie w tyłku. Na szczęście też korzystam ze spotify.

Po co w ogóle aktualizować słuchawki? Jaki jest tego sens, widzicie jakieś różnice, bo nie wiem czy wgl zawracać sobie głowę tym. 


Sony Ericsson Arc S -> Iphone 4 -> Xperia Z2 -> Xperia Z5 -> Iphone 6s -> Iphone X -> Iphone Xs -> Iphone 12 Pro Max


#7 rafi1775

rafi1775
  • 47 postów

Napisano 13 marca 2017 - 17:24

Kodu nie trzeba wykorzystywać na Apple Music, kupon jest na 30$ które można wydać w iTunes Store albo App Store.


iPhone X, Macbook Air 13, Apple Watch 4 Nike, Apple TV 4K


#8 Banan311

Banan311
  • 159 postów

Napisano 13 marca 2017 - 19:53

Ja nie wiem jak apple może nas mieć tak centralnie w tyłku. Na szczęście też korzystam ze spotify.

Po co w ogóle aktualizować słuchawki? Jaki jest tego sens, widzicie jakieś różnice, bo nie wiem czy wgl zawracać sobie głowę tym. 

no jest to nowy produkt więc pewnie jakieś błędy mogą być które naprawią aktualizacją. Mi np czasem się przełączają z iphona na watcha ale to chyba bardziej wina telefonu bo włączenie i wyłączenie bluetooth w telefonie pomaga


Kodu nie trzeba wykorzystywać na Apple Music, kupon jest na 30$ które można wydać w iTunes Store albo App Store.

A gdzie mam wpisać ten kod żeby mieć te 30 dolców:) ?? Czy moze to też nie dotyczy Polski


Użytkownik Banan311 edytował ten post 13 marca 2017 - 19:58


#9 rafi1775

rafi1775
  • 47 postów

Napisano 13 marca 2017 - 20:16

no jest to nowy produkt więc pewnie jakieś błędy mogą być które naprawią aktualizacją. Mi np czasem się przełączają z iphona na watcha ale to chyba bardziej wina telefonu bo włączenie i wyłączenie bluetooth w telefonie pomaga


A gdzie mam wpisać ten kod żeby mieć te 30 dolców:) ?? Czy moze to też nie dotyczy Polski

No właśnie to też nie dotyczy Polski.


iPhone X, Macbook Air 13, Apple Watch 4 Nike, Apple TV 4K





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych