Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Problem z ładowaniem iPada Mini 2


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 St3ryd

St3ryd
  • 2 postów

Napisano 08 marca 2017 - 19:37

Cześć,
 
Mam problem z ładowaniem iPada Mini 2 Retina. Używam oryginalnie dołączonej ładowarki do iPada wraz z oryginalnie dołączonym kablem do niego. Jednak kabel mi się przetarł i musiałem kupić nowy. Kupiłem 2 kable 2 metrowe, jeden oryginalny(ma oryginalne opakowawnie wraz z kartą gwarancyjną), a drugi podróbka z VOXLINX z AliExpress. Po podłączeniu oryginalnego 2m kabla oraz VOXLINX na ekranie wyświetla się komunikat "Ładowanie nie odbywa się", ale zauważyłem, że jak ekran jest wyłączony, to go ładuje, jednak odbywa się to bardzo powoli, tak mi się wydaje. Jest jakieś rozwiązanie na ten problem? Stary, przetarty kabel ładuje prawidłowo, tylko nie używam już go, bo wystają druciki i boję się o jakieś spięcia. Oprogramowanie mam najnowsze na iPadzie, czyli 10.2.1.
 
Pozdrawiam 


#2 bee3

bee3
  • 3 841 postów

Napisano 14 marca 2017 - 21:04

...

Kupiłem 2 kable 2 metrowe, jeden oryginalny(ma oryginalne opakowawnie wraz z kartą gwarancyjną), a drugi podróbka z VOXLINX z AliExpress. Po podłączeniu oryginalnego 2m kabla oraz VOXLINX na ekranie wyświetla się komunikat "Ładowanie nie odbywa się", ale zauważyłem, że jak ekran jest wyłączony, to go ładuje, jednak odbywa się to bardzo powoli, tak mi się wydaje....

 

Pytanie za 149pkt : gdzie i za ile kupiłeś ten "2 metrowy oryginał" ?


Pomogłem ?   -  Lubię to 


#3 landr

landr
  • 1 389 postów

Napisano 14 marca 2017 - 21:09

Jeśli stary kabel działa to znaczy, że ipad jest sprawny....kup jeszcze raz oryginalny kabel i problem Ci zniknie i wszystko.....



#4 bee3

bee3
  • 3 841 postów

Napisano 14 marca 2017 - 21:27

...kup jeszcze raz oryginalny kabel i problem Ci zniknie i wszystko.....

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że kolejny zakup takiego samego "oryginału" może nie rozwiązać problemu.

Chyba, że słowem-kluczem w tym przypadku jest to, że "zniknie wszystko..." ;)


Pomogłem ?   -  Lubię to 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych