Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Darmowe Dzwonki do iPhona / wgrywanie przez iTunes


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#1 syrakuz

syrakuz

    Dr

  • 1 073 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 07 lutego 2008 - 01:49

Ze strony Nakko.com można poprać duża ilość dzwonków do iPhona doslownie za darmo, pliki są w formacie m4r, co oznacza że można je wgrywać do programu iTunes i synchronizować z iPhonem.

informacja pochodzi z Blog - iPod iPhone informacje …


-------------------------------------------------
Jak się przydało kliknij w czarnulka (po lewej stronie)

#2 LoBo

LoBo
  • 3 695 postów
  • Płeć:
  • SkądŁódź

Napisano 07 lutego 2008 - 10:53

przeniosłem do iPhone

#3 BlackBox

BlackBox
  • 1 026 postów
  • SkądToruń

Napisano 07 lutego 2008 - 15:19

Nie działa. Daje radę dodać do itunes do dzwonków, ale tylko jedną sztukę (i w podcastach jest dodawane pod nazwą Nakko.com - nie wiem czemu), ale po synchronizacji nie ma dzwonka w iPhonie.

#4 wakoman

wakoman
  • 962 postów
  • SkądMiami, Gdynia

Napisano 07 lutego 2008 - 17:30

Nie działa. Daje radę dodać do itunes do dzwonków, ale tylko jedną sztukę (i w podcastach jest dodawane pod nazwą Nakko.com - nie wiem czemu), ale po synchronizacji nie ma dzwonka w iPhonie.


Aby można było wygrać własne dzwonki wymagany jest iTunes 7.5 (i wyżej) + iPhone 1.1.2 (i wyżej).. może przez to problem

#5 BlackBox

BlackBox
  • 1 026 postów
  • SkądToruń

Napisano 08 lutego 2008 - 15:45

No tak mam 1.1.1 może dlatego nie działa.

#6 Ramones13

Ramones13
  • 12 postów

Napisano 23 lutego 2008 - 07:59

Ja mam wersję 1.1.3 i najnowszą wersję iTunes i niestety jak wrzucam jakies dzwonki to w iPhonie wszystkie dzwonki maja taką samą nazwe. Ilość dzwonków się zgadza ale jest to ten sam dzwonek z tą samą nazwą. Gdzie robię błąd. Prosze o pomoc.

#7 audiopain

audiopain
  • 332 postów
  • SkądPoznań

Napisano 23 lutego 2008 - 10:16

To jest bug unlocka 1.1.3 (na pewno DevTeam) - tez to mam, nie znalazlem jeszcze rozwiazania. U kogos zadzialalo wrzucanie dzwonkow pojedynczo i odlaczanie iphona od itunes, u mnie to nic nie dalo. Podobno dziala wrzucanie bezposrednio przez ssh, ale nie probowalem jeszcze

#8 iMakowiec

iMakowiec
  • 23 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 25 lutego 2008 - 10:16

iTunes przechowuje dzwonki w folderze ringtones, wgrajcie je do podanej lokalizacji: documents and settings\użytkownik\moja muzyka\itunes\itunes music\ringtones a następnie użyjcie opcji synchronizacji w iTunes

#9 krzysiaczek

krzysiaczek
  • 15 postów

Napisano 28 lutego 2008 - 23:48

dziala perfekcyjnie , sciagam na PC , wrzucam na itunes i jest Gibko Tylko jak zrobic zeby miec wlasny dzwonek na sms?

#10 malysobol

malysobol
  • 250 postów
  • SkądPodobno Stolica

Napisano 06 marca 2008 - 15:22

iTunes przechowuje dzwonki w folderze ringtones, wgrajcie je do podanej lokalizacji:

documents and settings\użytkownik\moja muzyka\itunes\itunes music\ringtones

a następnie użyjcie opcji synchronizacji w iTunes


to dotyczy PC ? a jakim sposobem wgrac MacBooka juz sie meczylem i iTunes nie moge wgrac i przez sendson nawet sie wgrywa jako moje dzwonki ale nie graja macie jeszcze jakies pomysly ?

#11 adamuscm

adamuscm
  • 3 postów
  • SkądŁódź

Napisano 19 marca 2008 - 13:50

Ja mam problem z dzwonkami, a dokładniej z ich synchronizacją. Przerobiłem dzwonki (okolo 15) mp3 na m4r, następnie dodałem je do iTunes. Gdy biorę następnie synchronizację tych dzwonków to iTunes zaskoczy na sekundę i koniec. Nic nie dodało do iPhone. Gdy chce "ręcznie" przerzucić dzwonki do ip tzn. wchodzę do biblioteki dzwonków w iTunes, zaznaczam pliki a następnie przeciągam je na iPhone to pliki przerzucą sie do telefonu jednak gdy wchodzę do ustawień dzwonków widzę np. 10 tych samych dzwonków. Opcja ta działa prawidłowo tylko wtedy gdy na telefonie jest tylko jeden dzwonek. Ktoś się spotkał z takim problemem?

#12 Graphic

Graphic
  • 15 postów

Napisano 17 maja 2008 - 07:30

dziala perfekcyjnie , sciagam na PC , wrzucam na itunes i jest Gibko
Tylko jak zrobic zeby miec wlasny dzwonek na sms?



Przyłączam sie. Tam jest świetny dzonek na sms, ale jak to cholerstwo wgrać żeby mieć go do smsa ?????

#13 onager

onager
  • 21 postów

Napisano 03 czerwca 2008 - 19:09

Jesli jeszcze aktualne to... wlasny sygnal sms

#14 Nathan Frost

Nathan Frost
  • 10 postów

Napisano 02 lutego 2009 - 01:04

Dzięki za posta :D ale teraz mam wypasione dzwony. A metoda z sms działa, tylko jest jedno ale. Na stronie która konwertuje formaty trzeba wybrac format m4b ( niestety nie ma m4r ) śmiało wybierać i konwertować na aiff :] mnie funga :D

#15 paszczurnik

paszczurnik
  • 3 postów

Napisano 02 lutego 2009 - 19:56

metoda działa bez problemu. dziękuję!!

#16 majster0901

majster0901
  • 2 postów

Napisano 07 kwietnia 2009 - 16:02

prosze pomozcie mi i powiedzcie, jak sciaga sie dzwonki przez ta strone [url=http://www.nakko.com]Free ringtones and free mobile games, videos and wallpapers at Nakko.com[/url] ? zarejestrowalem sie, wchodze w wybrany dzwonek, ale ... nie ma opcji download. co zrobic?

#17 bebas13

bebas13
  • 106 postów

Napisano 07 kwietnia 2009 - 18:36

ja polecam: Audiko

#18 matave

matave
  • 10 postów

Napisano 03 sierpnia 2009 - 15:04

Przenosze dzwonki z Audiko do itunes, do biblioteki/dzwonki i w zaden sposob nie moge ich przeciagnac do ip.Dlaczego? Byc moze to jest jasne, ale jestem laikiem w tych sprawach, a fajne dzwonki chce miec :)

#19 tores.

tores.
  • 1 149 postów
  • SkądMontrouge

Napisano 03 sierpnia 2009 - 19:38

Porostu kliknij dwa razy na plik dzwonka sam doda się do biblioteki w iTunes, gdy podłączysz iPhone do kompa klikasz na ikonę telefonu i potem zakładka dzwonki .... pisać dalej czy wystarczy ?

#20 czerela

czerela
  • 4 postów

Napisano 07 września 2009 - 01:48

ja polecam: [url=http://www.audiko.net]Audiko[/url]


jakosc tego samego dzwonka z itunes i z audiko rozni sie diametralnie, zrobilam to na takim samym utworze z CD i zakupilam ten sam utwor na itunes, przerobiony utwor na audiko jest o wiele gorszy jakosciowo.

Natomiast mam pytanie, dlaczego przy zakupionym utworze po dluzszym czasie posiadania go, nie ma mozliwosci przerobienia go na dzwonek, jest napisane: ....can no longer be made into a ringotone?

#21 Caarmen

Caarmen
  • 1 postów

Napisano 06 lutego 2011 - 16:37

wielkie dzieki za pomoc:D

#22 Agamaro

Agamaro
  • 1 postów

Napisano 09 lutego 2011 - 17:55

Nie wiem dlaczego nie umiem sie zalogować na stronie Nakko.com ...może jakaś inna stronka? zna ktos ?:)

#23 ptrq

ptrq
  • 812 postów
  • SkądOpole

Napisano 10 lutego 2011 - 18:00

Nie łatwiej użyć iRingera..? ;) Jedyną wadą jest to, że tworzy dzwonki maksymalnie 30. sek., a można 40.

iRinger :: iPhone Ringtone Factory [iPhone Ringtone, iPhone Ringtones, iPhone Ringtone Maker, iPhone Ringtone Creator]

#24 MacAdam

MacAdam
  • 7 postów
  • SkądŁódź

Napisano 10 lutego 2011 - 19:11

Kiedy używałem PC to używałem iRingera. Teraz pracuję na Mac'u i ściągnąłem [URL="http://www.iskysoft.com/iphone-ringtone-maker-mac.html"]iPhone Ringtone Maker[/URL] firmy iSkySoft. Od czasu do czasu robią różne promocje i można za darmo otrzymać kod aktywacyjny, po tym jak się zarejestrujecie i "polubicie" ich stronę na FB >>[URL="http://www.facebook.com/iskysoft"]LINK[/URL]<< W innym wypadku program kosztuje $19... lub pozostaje dość ograniczona wersja niezarejestrowana.

#25 Mackero

Mackero
  • 5 postów

Napisano 30 listopada 2012 - 13:07

Bardzo [URL="http://www.dzwonek4u.pl/?p1="]fajne dzwonki[/URL] można sobie pobrać stamtąd, super strona :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych