Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPhone SE na najbliższe 3 lata?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#26 Łukasz Banach

Łukasz Banach
  • 232 postów

Napisano 26 marca 2017 - 17:51

Nie no już nie przesadzajmy, w 2017 roku 6-7 godzin na ekranie w użyciu to bardzo dobry wynik :) Bardzo dobry wybór :)


 MacBook Pro (2019) | Intel Core i5 8 generacji Quad-Core TurboBoost do 3.9GHZ | 8GB 2133MHZ | Iris Pro 645 1536MB |  iPhone XS Max 64GB Gold | Apple Watch Series 5 44mm Silver | AirPods Pro


#27 Damien Karras

Damien Karras
  • 284 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 29 marca 2017 - 13:06

Jak dla mnie SE to najlepszy iPhone, wielkość ekranu jest dla mnie idealna i nie mam zastrzeżeń. Bateria działa bardzo fajnie, chyba nawet pracuje dłużej na jednym ładowaniu niż 6s przy porównywalnym zużyciu. Ale zobacz czy Ci się opłaca abonament, cena w stosunku do pakietu danych. Ja np. mam Viking Mobile i co miesiąc mam 15GB które niewykorzystane przechodzą na następny więc po 3 miesiącach mam 40GB po odjęciu tego co wykorzystałem na AppleMusic i inne pierdoły. iPhone a warto kupić sobie osobno, w Cortland jest teraz obniżka na model 16GB a jak robiłem rozeznanie kilka miesięcy temu to bardziej opłacało mi się kupić go na raty niż brać w abonament.


Jak pomogłem, kliknij w Lubię to! ;)


#28 Aastelix

Aastelix
  • 1 528 postów
  • SkądPodbeskidzie

Napisano 17 maja 2017 - 18:23

Trochę odkopię temat bo właśnie sprzedałem swojego 7+. Głównym powodem była wielkość telefonu i wrażenie niezagospodarowanego miejsca zarówno na samym wyświetlaczu jak i w całej bryle telefonu. Jednym słowem bardzo dla mnie niewygodny.

Teraz stoję przed dylematem kupna wersji SE i wiem, że stratą będzie gorsza jakość wprowadzania tekstu i w ogóle wielkości czcionki. To będzie zarówno telefon firmowy jaki i prywatny. Czasem sporo dzwonię i odbieram dużą ilość @. 7+ zużywał od 6-14h około 40-50% baterii. Jak to będzie w SE.

Wiem, że dużą stratę zaliczę na aparacie foto a na zdjęciach będzie mi teraz zależeć bo wkrótce będzie mały brzdąc. Czy zdjęcia w SE są w miarę ok? Nie jestem zawodowcem i nie dostrzegam jakiś wielkich różnic między zrobionymi zdjęciami no chyba, że jest ewidentnie złe. Chciałbym żeby te zdjęcia wyglądały przyzwoicie na ekranie laptopa.

Czy mam w ogóle co myśleć o tym modelu?


iPhone 11


#29 036f6c57bf

036f6c57bf
  • 1 336 postów
  • Płeć:

Napisano 17 maja 2017 - 23:06

Teraz stoję przed dylematem kupna wersji SE i wiem, że stratą będzie gorsza jakość wprowadzania tekstu i w ogóle wielkości czcionki. To będzie zarówno telefon firmowy jaki i prywatny. Czasem sporo dzwonię i odbieram dużą ilość @. 7+ zużywał od 6-14h około 40-50% baterii. Jak to będzie w SE.
Wiem, że dużą stratę zaliczę na aparacie foto a na zdjęciach będzie mi teraz zależeć bo wkrótce będzie mały brzdąc. Czy zdjęcia w SE są w miarę ok? Nie jestem zawodowcem i nie dostrzegam jakiś wielkich różnic między zrobionymi zdjęciami no chyba, że jest ewidentnie złe. Chciałbym żeby te zdjęcia wyglądały przyzwoicie na ekranie laptopa.
Czy mam w ogóle co myśleć o tym modelu?

Jeśli chodzi o baterię, od dzisiaj mam SE z wymiany na drugi. Mija ponad 5 godz. użycia i już 30%. Taki zjazd od 100% przy 1,2 godz. Safari Wi-Fi. Ogólnie, w starym SE bateria od rana do wieczora mi wytrzymała przy średnim obciążeniu tel. Mało rozmów, trochę sms-ów, internet i muzyka w tle. Nic specjalnego. Jeśli jednak chodzi o zdjęcia, są dobrej jakości. Może czasami jest się do czego przyczepić. Jednak to są sporadyczne sytuacje. Jak dla mnie telefon dobry.

Użytkownik ASOT edytował ten post 17 maja 2017 - 23:07


#30 _igi

_igi
  • 3 154 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 30 maja 2017 - 12:22

Wiem, że dużą stratę zaliczę na aparacie foto a na zdjęciach będzie mi teraz zależeć bo wkrótce będzie mały brzdąc. Czy zdjęcia w SE są w miarę ok? Nie jestem zawodowcem i nie dostrzegam jakiś wielkich różnic między zrobionymi zdjęciami no chyba, że jest ewidentnie złe. Chciałbym żeby te zdjęcia wyglądały przyzwoicie na ekranie laptopa.

Czy mam w ogóle co myśleć o tym modelu?

 

Nie miałem siódemki na dłużej, natomiast foty z SE dają radę, detal się zgadza, kolory się zgadzają a przez rozmiary łatwiej się tym kadruje niż 7/7+. Filmy petarda. Przesiadłem się z 6+, myślałem nad siódemką ale koniec końców padło na SE64gb, różnice w fotach są marginalne a na resztę "nowinek" było mi szkoda pieniędzy.


Użytkownik _igi edytował ten post 30 maja 2017 - 12:22


#31 MC_

MC_
  • 6 830 postów

Napisano 30 maja 2017 - 12:23

Jeśli komuś odpowiada rozmiar, to SE jest bardzo dobrym wyborem. W kwestiach foto brakuje stabilizacji w stosunku do Plusów i iP7. Poza tym jak na telefon jest przyzwoicie. 


iP Xs; rMBP 2015 13', AW5 44 LTE





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych