Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Macbook Pro 2016


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Nathan

Nathan
  • 90 postów
  • Skądz przeszłości...

Napisano 01 marca 2017 - 00:12

Hej, od 2 lat korzystam z rMBP 15" i7 256GB 8GB RAM intel iris pro. Jestem bardzo zadowolony ze sprzętu i w zupełności mi wystarcza. 

Jednakże, mam z nim od dłuższego czasu różne problemy, ostatnio wciąż się wyłącza. Dlatego myślę o nowym komputerze, potencjalnie najnowszym MBP 15" z lepszym sprzętem, większym dyskiem itp. ale jeśli znów mam wydać 12 tysięcy złotych na komputer na 2 lata, to wolę coś tańszego. 

 

Pytanie brzmi: 15, 13 bez TB czy 13 z TB i większym dyskiem? Czy występują teraz jakieś znane przypadłości w tych modelach? Czytałem coś o problemach z baterią i plamach na ekranie, czy te problemy nadal występują?


"You'll be my... living legacy!"- Crisis Core

#2 MiL

MiL
  • 1 402 postów
  • Płeć:

Napisano 01 marca 2017 - 13:22

Oddaj ten co masz do serwisu do sprawdzenia i będziesz miał dobry komputer za ułamek ceny tego nowego.

#3 Nathan

Nathan
  • 90 postów
  • Skądz przeszłości...

Napisano 01 marca 2017 - 14:47

Wspaniała odpowiedź! Dzięki! 

 

Sprawa z serwisem nie jest taka prosta, nie mogę sobie pozwolić na to żeby oddać komputer nawet na kilka dni do serwisu. Notabene oddałem już komputer na tydzień, wymienili mi dolną pokrywę i baterię, ale problem wciąż występuje, a w serwisie problemu wyłączania nie było i nie mogli tego zdiagnozować. 

 

Od razu zaznaczam, nie jestem bogatym gburem, po prostu mam możliwość wymiany komputera niewielkim kosztem i przydałby mi się większy dysk oraz więcej ramu. Z drugiej strony mam po prostu takie poczucie marnotrawienia pieniędzy, które i tak nie jest tego warte. Dlatego proszę o wszelkie opinie o nowych modelach! 


"You'll be my... living legacy!"- Crisis Core

#4 C2O5

C2O5
  • 200 postów

Napisano 01 marca 2017 - 15:20

Nie ma problemów z baterią. Bateria jest po prostu mniejsza więc wytrzymuje krócej. Jeżeli nie robisz nic co wymaga dużej mocy obliczeniowej to wymaksowana 13 bez TB bo moim zdaniem nie przydaje się zbyt często a do tego ta bez ma lepszą baterię. 



#5 kristof461

kristof461
  • 2 340 postów

Napisano 01 marca 2017 - 19:22

Nowy Pro jest naprawdę mocny. Niemniej wciąż jedynie 15-tki mają czterordzeniowy i7. Jeśli to dla ciebie ważne przemyśl sprawę.


MacBook Pro 16" 2019 / iPhone Xs / Apple Watch S4 / Apple TV 4 / AirPods





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych